بازی ضرب برای اندروید و آیفون ؛ راهی نو برای یادگیری جدول در قالب بازی جدول ضرب

بازی جدول ضرب
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

جدول ضرب پایه و اساس یادگیری ریاضی بوده است که اگر تصمیم دارید به فرزند خود جدول ضرب را در قالب بازی یاد دهید میتوانید باما در لیستی تحت عنوان بهترین بازی های جدول ضرب همراه باشید.

بازی های متنوعی در این لیست معرفی شده که این موضوع عامل مهمی بر بوجود آمدن روش های متنوع برای آموزش جدول ضرب بوده است. به همین دلیل قبل از نصب بازی پیشنهاد میشود که نگاه کلی به لیست بهترین بازی های جدول ضرب داشته باشید تا در پایان بتوانید با بهترین بازی برای فرزند خود آشنا شوید. روش های پیچیده و ساده موجود در بازی ها نه تنها برای کودکان بلکه برای افرادی با سنین بالاتر هم مفید بوده است.

بهترین بازی های جدول ضرب

فهرست مطالب

چگونگی بازی ضرب و معرفی بهترین بازی جدول ضرب

بازی جدول ضرب برای کامپیوتر و یا موبایل به این صورت ساخته و طراحی شده تا افراد با سنین پایین و بالا بتوانند از آن استفاده کنند. در رابطه با ظاهر تمامی نسخه‌های این بازی باید بگوییم که ظاهر آن بسیار ساده و دلنشین بوده و همچنین طرز استفاده از آن بسیار ساده است. پس از نصب اپلیکیشن آموزش جدول در ابتدا منوی بازی در مقابل شما پدیدار می‌شود و از آنجا شما می‌توانید گزینه‌های مختلفی که در بازی وجود دارند و بازیکنان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند را انتخاب کنید.

همچنین بخوانید :

گزینه‌های این بازی به این ترتیب هستند: آموزش ضرب، تمرین جدول ضرب، امتحان از ضرب اعداد و تنظیمات بازی. در گزینه اول این بازی جدول کامل، همان‌طور که از عنوان آن مشخص است به بازیکنان و کاربران آموزش می‌دهد که چگونه باید از این بازی استفاده کنند. در این قسمت چگونگی حل کردن و پایه و اساس جدول‌ها و ضرایب را به آن‌ها آموزش خواهد داد.

با خواندن توضیحات فوق متوجه شده اید که بازی اندروید ضرب محدودیت سنی ندارد و برای یادگیری جدول ضرب در هر سنی کاربرد دارد که در ادامه میتوانید لیست بهترین بازی جدول ضرب از دید پلازا را مطالعه کنید که در آن بازی های خوبی برای معرفی قرار گرفته اند که نباید از کنار آنها ساده عبور کرد.

یادگیری جدول ضرب با بازی

در قسمت آموزش بازی جدول ضرب کودکانه فهرستی از تمامی اعداد نوشته شده است و بدون آن که نیاز باشد خودکار و یا قلمی در دست بگیرید، می‌توانید آن‌ها را مطالعه کرده و حفظشان کنید. برای مثال، شما می‌خواهید ببینید که ضرایب عدد 5 به چه صورتی هستند. بر روی عدد 5 کلیک می‌کنید و تمامی ضرایب این عدد در مقابل چشمان شما ظاهر خواهد شد. برای تمامی اعداد به همین صورت است.

همچنین بخوانید :

پس از مطالعه و عبور از قسمت آموزش بازی ضرب و تقسیم برای کودکان، به سراغ قسمت تمرین جدول ضرب فارسی می‌رویم. این قسمت به این صورت طراحی شده که یک فهرست از اعداد قرار گرفته‌اند و به ترتیب و به صورت مختلف باید آن‌ها را حل کنید. تنها کسانی می‌توانند این اعداد را حل کنند که جدول را به همراه اعدادش کاملا بلد باشند. دلیل این مورد آن است که ضرایب مختلف باعث سردرگمی بعضی افراد تازه کار شده و ممکن است پس از نصب بازی جدول ضرب از یاد گرفتن ضرب و… دل‌زده شوند.

قسمت جذابی که در بازی جدول ضرب برای کودکان به خوبی هرچه تمام‌تر طراحی شده، قسمت امتحان این بازی ضرب در جدول است. در قسمت امتحان، بازیکنان می‌توانند دانستنی‌ها و سطح دانایی خودشان را در رابطه با ضرب اعداد بدانند. یکی از خصوصیات بسیار خوب بازی‌های این‌چنینی آن است که در کنار یادگرفتن، شما یک سرگرمی بسیار جذاب را در راستای دروس پایه و قسمت‌های مختلف آن‌ها مانند ضرب و تقسیم و… یاد می‌گیرید.

به همین ترتیب این سبک از بازی مانند بازی های آنلاین جدول‌های ضرب، می‌توانند در کنار دروس مدرسه‌ای کودکانتان، یک مکمل درسی بسیار مفید برای آن‌ها باشند. در برخی از موارد شاهد این موضوع بوده‌ایم که برخی از افراد پس از استفاده از بازی با راحتی بیشتری ضرب و… را یاد گرفتند.

بازی جدول ضرب برای بچه ها

به این دلیل که ذهن انسان به دنبال سرگرمی است، پس بهترین راه برای یاد گرفتن و فهمیدن چیزی آن است که در صورت امکان به سراغ بازی آن برویم. چرا که بهترین راه برای یادگیری استفاده از حالت سرگرمی آن و رفتن به سمت بازی ضرب با استفاده از پخش شدن صدای صوت یا بازی ضرب با استفاده از شعر و در آخر بازی جدول ضرب آنلاین است.

چند تا از بهترین بازی‌ های جدول ضرب

گیم های مختلفی برای یادگیری ضرب در جدول در بازار بازی‌های موبایل و یا حتی کامپیوتر تولید و به انتشار رسیده‌اند. در این قسمت می‌خواهیم برخی از این بازی‌ها را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز برای نصب آن‌ها اقدام کنید و بتوانید نهایت استفاده را از این بازی‌ها ببرید. اولین گیم، بازی آموزش ضرب با طعم شعر و گیم است. دومین عنوان، بازی خود آموز جدول ضرب است. سومین گیم ، آموزش جدول ضرب با قصه و ترانه است.

دانلود بازی آموزش ضرب با طعم شعر و بازی برای اندروید

دانلود بازی خودآموز جدول ضرب برای اندروید

دانلود بازی آموزش جدول ضرب با قصه و ترانه برای اندروید

شما با استفاده از این بازی‌ها می‌توانید یاد گرفتن ضرب در ریاضی را برای خود و کودکانتان تضمین کنید. امروزه دیگر نیازی به خط خطی کردن کاغذها نیست و با تلفن هوشمندی که همه ما در دستانمان داریم می‌توانیم آموزش‌های موردنیاز را در قابل سرگرمی به فرزندان خود یاد بدهیم.

بازی های جدید جدول ضرب برای اندروید

در این بخش ققصد داریم بازی جدول تقسیم سوم دبستان را برای شما عزیزان معرفی کنیم که البته مخصوص این سال تحصیلی نبوده و سایر دانش اموزان عزیز میتوانند به اپلیکیشن های نامبرده دسترسی داشته باشند. اگر بدنبال آموزش جدول تقسیم با بازی هستید پیشنهاد میشود در ادامه همراه ما باشید که قصد داریم 3 مورد از جدید ترین برنامه های آموزش جدول ضرب را برای شما عزیزان معرفی نماییم که نباید آنهارا ساده از دست داد.

آموزش جدول ضرب سخنگو

این برنامه رایگان شامل چالش های بسیار خوبی است که با حضور در آنها میتوانید یادگیری جدول ضرب را به شکل بهتری فراگیرید. برای نصب بازی جدول ضرب برای آیفون محدودیتی سد راه شما نخواهد زیرا همان طور که گفته شد این برنامه کاملا رایگان بوده که در این زمینه میتوانید بازی جدول ضرب برای بچه ها را نیز نصب کنید و بدون هیچ گونه نگرانی فرزندان خودرا با این برنامه تنها بگذارید.

دانلود آموزش جدول ضرب سخنگو

آموزش جدول ضرب (صوتی)

بدون شک یادگیری صوتی یکی از اصلی ترین مواردی است که امروزه در کشور های مطرح جهانی مورد استفاده قرار میگیرد که در این زمینه قصد داریم یک اپلیکیشن کاربردی که به صورت صوتی جدول ضرب را به کودکان یاد میدهد را برایتان معرفی نماییم. برای نصب بازی اندروید ضرب محدودیتی نخواهید داشت زیرا شرکت سازنده این برنامه یا بهتر است بگوییم گیم را رایگان عرضه نموده که به آسانی میتوانید به تمام اموزش و چالش هایی که در آن نهفته است دسترسی داشته باشید.

حضور در بازی اندروید ضرب و تقسیم میتواند یادگیری شمارا بهتر کند زیرا در اپلیکیشن کردن مغز با نشاط بیشتری پذیرای دریافت اطلاعات جدید بوده که در این حالت میتوانید سخت ترین اعداد مربوط به جدول تقسیم را به آسانی یادبگیرید. در این زمینه با یادگیری جدول ضرب با گیم میتوانید آنرا به همان شکل به دوستان با اشخاصی که مد نظر دارید منتقل کنید. روش های بکار گرفته شده در این برنامه به صورت فان بوده که شامل چالش های سرگرم کننده نیز خواهد بود.

همچنین لازم است بدانید این برنامه در لیست دانلود گیم جدول ضرب دخترانه نیز حضور پررنگی داشته است که پیشنهاد میشود این گیم ضرب و تقسیم را از دست ندهید.

دانلود آموزش جدول ضرب (صوتی)

آموزش جدول ضرب با شعر (صوتی)

یکی دیگر از برنامه های قدرتمند در این زمینه که به گیم اندروید جدول ضرب موشکی نیز معروف است تنها یک نقطه ضعف دارد و آن هم پرداخت درون برنامه ای بوده که برای دستیابی به تمامی چاش و آموزش های این برنامه باید هزینه اندکی را پرداخت کنید که برای یادگیری جدول ضرب هزینه بالایی نیست. براساس گفته های شرکت سازنده این برنامه “از اون‌جایی که بچه‌های دبستانی ذهن آماده‌تری دارن، شعرها با تکرار توی ذهن‌شون می‌مونه و این‌جوری جدول ضرب رو حفظ می‌شن.” باید بدانید که این برنامه از روش های بسیار خوب و خنده داری برای یاددادن جدول ضرب استفاده نموده است.

بدون شک با تجربه اولیه این برنامه بدنبال دانلود بازی اندروید ضرب و تقسیم خواهید بود که در آن بخش های بسیاری برای یادگیری تقسیم و ضرب بکار گرفته شده است. در واقع بازی اندروید ضرب اعداد میتواند در ذهن کودکان نفش بسزایی داشته باشد زیرا آنها از هرگونه تفکران اضافی دور هستند و همین مورد سبب میشود تا یادگیری بیشتری را نسبت به انسان های بالغ به همراه داشته باشند. البته نحو آموزش و یاددادن نیز در این زمینه نقش بسزایی دارد که باید بدانید این بازی برای یادگیری جدول تقسیم بهترین بوده و از ویژگی های خوبی برخوردار است که پیشنهاد میشود آنرا ساده از دست ندهید.

دانلود آموزش جدول ضرب با شعر (صوتی)

سخن پایانی

بدون شک یادگیری در محیطی دوست داشتنی میتواند در نحو درک مطلب تاثیر بسزایی داشته باشد و تفاوتی ندارد که موضوع چه چیزی و برای چه کسی باشد زیرا در محیطی که ذهن آمادگی لازم را داشته باشد عملکرد بهتری را خواهد داشت. به چالش کشیدن ذهن و شاداب نگه داشتن آن از اصلی ترین مواردی است که میتوان در یادگیری جدول ضرب به آن اشاره داشت.

امروزه روش های بسیاری در این زمینه عرضه شده است که بهترین و اصلی ترین آنها در مقاله فوق در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که پیشنهاد میشود برای یادگیری جدول ضرب در هر سنی مطلب را مطالعه کنید. آیا شما با یادگیری ضرب و سایر علائم ریاضی به وسیله گوشی‌های موبایل موافق هستید؟ دیگر چه برنامه‌ها و بازی‌هایی برای یادگیری ریاضی و ضرب سراغ دارید؟ نظرات و پیشنهادات خودتان را با تیم پلازا به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402