بازی Squid Game اندروید؛ با چالش های بازی مرکب رو به رو شوید!

بازی Squid Game اندروید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال کره‌ای Squid Game (اسکویید گیم یا بازی مرکب) یکی از پرطرفدارترین عناوین نتفلیکس در سراسر جهان است که اکنون هواداران به دنبال دانلود بازی اندروید آن می‌گردند. از آنجایی که عناوین مختلفی با نام بازی اندروید اسکوئید گیم منتشر شده‌اند که کیفیت‌های متفاوتی دارند، در ادامه به معرفی دو مورد از پردانلودترین بازی های اسکواد گیم برای اندروید خواهیم پرداخت.

هیچکس نمی‌توانست پیش‌بینی کند سریال کره‌ای Squid Game با این سرعت به یکی از محبوب‌ترین عناوین در جهان تبدیل شود. با توجه به موفقیت این مجموعه، اکنون فرصت مناسبی برای سایر پلتفرم‌ها است تا از این ایده الگو برداری کنند. یکی از پرطرفدارترین ایده‌ها در مورد سریال Squid Game، ساخت یک بازی با کیفیت از روی آن است. بازی های مختلفی تحت عنوان Squid Game منتشر شده‌اند اما اکثر آن‌ها یا ناقص بوده و یا کپی ضعیفی از روی نسخه‌های دیگر هستند. به همین دلیل در این مطلب دو بازی Squid Game اندروید از میان عناوین منتشر شده را جدا کرده و همراه با لینک دانلود، معرفی خواهیم کرد. در ادامه با پلازا همراه باشید.

فهرست مطالب

بازی Squid Game اندروید

سبک بازی Squid Game اندروید آنگونه که شایسته اش بوده دیده نشده است که در ادامه قصد معرفی 2 بازی سرگرم کننده در این زمینه را خواهیم داشت که با دستیابی به آنها میتوانید برای زمان خوبی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم شوید. دقت داشته باشید که این دو بازی شبیه سازی از سریال اسکواد گیم بوده و در اصل از سوی سازنده آن منتشر نشده است.

بازی Squid Game Challenge

دانلود بازی بازی مرکب / بازی اندروید اسکویید گیم

اگر سریال اسکویید گیم را دیده و به خاطر دارید، چالش‌های بازی متشکل بود از مراحلی مانند «چراغ سبز، چراغ قرمز»، «جدا کردن شکلک از آب‌نبات»، «طناب کشی»، «تیله بازی»، «راه رفتن روی سکوی شیشه‌ای» و … . بازی Squid Game Challenge نیز تشکیل شده از همین مراحل است. سایر بازی‌های منتشر شده با این اسم از کیفیت خوبی برخوردار نیستند. البته نتفلیکس قول داده تا یک بازی باکیفیت از روی این سریال ساخته شود.

به محض اینکه از بلندگوی سالن عبارت «تمام بازیکنان توجه کنید، بازی اسکوئید گیم درحال آغاز است» (Attention! all players, the squid game is about to begin) باید برای بقا بجنگید! اگر سریال را دیده باشید، پس قوانین هر مرحله از بازی بازی مرکب برای گوشی را می‌دانید. اگر هم سریال را ندیده‌اید، کافی است به دستورالعملی که کارکنان به شما اعلام می‌کنند توجه کنید. سعی کنید نمیرید تا به جایزه 46.5 میلیاردی دست پیدا کنید! سازنده این بازی Supercent بوده و بیش از 30 هزار بار دانلود شده است.

لیست مراحل گیم پلی بازی مرکب برای اندروید به شرح زیر است:

 • Red Light, Green Light
 • Sugar Honeycombs
 • Tug-of-war
 • Marbles
 • Glass Stepping Stones
 • The Squid Game

دانلود بازی بازی مرکب (Squid Game) برای اندروید

دانلود Squid Game APK ورژن 0.1.37 برای اندروید

بازی The Squid Game – Survival Challenge

فرم کلی دومین بازی اندروید اسکویید گیم نیز مانند بازی Squid Game Challenge بوده و تفاوت اصلی آن در جلوه‌های بصری و نوع گرافیک است. این بازی Squid Game اندروید با برخورداری از یک سبک و سیاق جالب میتواند آیتم های نسبتا خوبی را برای سرگرمی در اختیار شما قرار دهد که این موضوع بستگی به شما خواهد داشت که چگونه به بازی نگاه میکنید.

بازی اسکواد گیم برای اندروید / دانلود برنامه بازی مرکب برای اندروید

در بازی The Squid Game – Survival Challenge باید برای بقا تلاش کرده و برنده جایزه 46.5 میلیاردی شوید. سازنده این بازی NETMARBLE EMEA بوده و بیش از 16 هزار بار دانلود شده است. در ادامه می‌توانید به دانلود بازی مرکب برای گوشی های اندرویدی از سایت مایکت بپردازید.

بدنیست بدانید که بازی Squid Game اندروید با الهام گیری از چالش های بسیار توانسته نام خود را به عنوان یک بازی سرگرم کننده و پویا معرفی نماید که در این زمینه قادر به دستیابی به مراحل بسیاری خواهید بود که همگی برای سرگرمی شما درنظر گرفته شده است.

دانلود برنامه بازی مرکب برای اندروید

سخن پایانی

بطور کلی در این مقاله سعی کردیم تا به معرفی و ارائه بازی اسکواد گیم برای اندروید (تلفظ صحیح اسکوئید است) بپردازیم. بازی‌های مختلفی تحت عنوان «دانلود بازی بازی مرکب برای اندروید انلاین» در سطح اینترنت منتشر شده که بهتر است مراقب فایل‌های دریافتی آن باشید. بعضی از این فایل‌ها ممکن است مخرب بوده و به گوشی شما آسیب وارد کند. پس تا حد امکان سعی کنید بازی‌های موردنظر خود را از پلتفرم‌های معتبر دانلود کنید. در پایان می‌توانید نظرات خود را در رابطه با بازی Squid Game اندروید برایمان بنویسید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران5 دیدگاه
avatar
BTS BLACKPINK
.
12 بهمن 1400، 14:50
پاسخ
1
1
خود کشور کره و آهنگ های و فیلماش عالیه آرمیییییییی و بلینککککککک
avatar
ییلدیز
.
29 دی 1400، 20:32
پاسخ
2
3
فقط نمونه هاش بود بازی نبود از 10 منفی 9 میدم
avatar
ییلدیز
.
29 دی 1400، 20:29
پاسخ
3
0
اصلا بازی نداشت فقط نمونه هایش بود تمام راضی نبودم همین
avatar
سید محمد حسینی
.
27 آبان 1400، 20:48
پاسخ
4
4
حیجان
avatar
عرشا اسودپور
.
07 آبان 1400، 00:40
پاسخ
4
5
امیدوارد به زودی بازی های سریال بازی مرکب از این هم بیشتر بشن!
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400