بهترین بازی های آفلاین اندروید 2023 + لینک دانلود

بهترین بازی های آفلاین موبایلی 2023 + لینک دانلود
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در میان بازی های آفلاین موبایلی 2023 تاحد ممکن سعی نمودیم به مواردی اشاره داشته باشیم که بتواند شمارا برای مدت زمان طولانی سرگرم و گیم پلی متفاوتی را نسبت به دیگر بازی های امروزی در اختیارتان قرار دهد. برای شروع میتوانید با 12 مورد از بازی های خوب این مبحث آشنا شوید.

در واقع بسیاری از افراد براین باور بودند که جدیدترین بازیهای آفلاین اندروید 2023 بی شک جزو بهترین ها هستند. نمیتوان به این مورد زیاد دل خوش نمود زیرا فاکتورهای بسیاری برای انتخاب یک بازی ایده آل وجود داشته که اگر در انتخاب بازی رعایت نشود قطعا لیست خوبی از آب درنخواهد آمد. به همین دلیل سعی کردیم به بازی های جدید آفلاین گوشی که با امتیاز بالایی همراه هستند اشاره کنیم. جهت معرفی بازی های لیست با پلازا همراه باشید.

فهرست مطالب

بهترین بازی های آفلاین اندروید 2023

جهت آشنایی با جدیدترین بازیهای آفلاین اندروید 2023 که گزینه خوبی برای سرگرمی هستند باما همراه باشید. همچنین پیشنهاد میشود بازی های جدید آفلاین گوشی که در اختیار دارید را برایمان به اشتراک بگذارید تا دیگر کاربران قادر به استفاده از آنها باشند. بازی های نامبرده براساس فاکتورگیری های متعدد پلازا جمع آوری شده است که در این میان میتوانید با محصولات خوبی در سبک و سیاق های مختلف سروکار داشته و به دنبال بهترین آنها باشید.

1. بازی Trial Xtreme 4؛ بازی های آفلاین موبایلی 2023

1. بازی Trial Xtreme 4 بازی های آفلاین موبایلی 2023

 • اندروید مورد نیاز: 4.0 و بالاتر
 • حجم بازی: 23 مگابایت
 • امتیاز کاربران: 4.2 از 5

Trial Xtreme 4 دلیل خوبی برای سرگرمی به صورت آفلاین بوده است. ماهیت کلی این بازی امروزه برکسی پوشیده نیست زیرا شرکت توسعه دهنده آن با درنظر گرفتن مزایای بسیار توانسته سیل عظیمی از کاربران را به سمت خود جذب نماید که در این راستا میتوانید با گزینه خوبی سروکار داشته باشید.

طراحی مناسب و صدای عالی در ورند بازی Trial Xtreme 4 تاثیر بسزایی خواهد داشت اما بخش اصلی و جذاب بازی وجود سیستم دشواری مراحل بوده است. با عبور از مراحل ابتدایی میتوانید به سراغ چالش هایی بروید که برای پشت سر گذاشتن آنها باید زمان بسیاری را صرف کنید و این مورد اصلی ترین دلیل برای سرگرمی بوده است.

2. بازی Hill Climb Racing؛ جدیدترین بازیهای آفلاین اندروید 2023

2. بازی Hill Climb Racing جدیدترین بازیهای آفلاین اندروید 2023

 • اندروید مورد نیاز: 2.2 و بالاتر
 • حجم بازی: 19 مگابایت
 • امتیاز کاربران: 4.4 از 5

Hill Climb Racing یکی دیگر از بازی های خوب این لیست بوده که با ماهیت جذاب خودش توانسته امتیاز مناسبی را از سوی کاربران کسب کند. طراحی دو بعدی ولی دیدنی بازی میتواند شمارا با چالش های بسیاری مواجه کند که در راستای رسیدن به هدفتان باید از موانع بسیاری عبور کنید و چالش های زیادی را پشت سر بگذارید.

بازی اندرویدی Hill Climb Racing شاید از زوایای بسیاری یک بازی تکراری باشد ولی بدنیست بدانید که گیم پلی آن قادر به سرگرم نمودن شما برای مدت زمان طولانی خواهد بود. ماشین های بسیاری در این بازیو جود داشته که با دستیابی به آنها میتوانید روند پشت سر گذاشتن مراحل بازی را با سرعت بالاتری در پیش بگیرید.

3. بازی Traffic Rider؛ لیست بازی های آفلاین گوشی در سال 2023

4. بازی Traffic Rider لیست بازی های آفلاین گوشی در سال 2023

 • اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
 • حجم بازی: 87 مگابایت
 • امتیاز کاربران: 4.3 از 5

اگر بخواهیم یک بازی موتورسواری عالی که از دید گیمرهای بسیاری گزینه خوبی برای سرگرمی بوده است را انتخاب کنیم باید بدانید که Traffic Rider یک گزینه عالی بوده است. بیش از 500 میلیون بار دانلودی از گوگل پلی و کسب امتیاز 4.3 بازگو کننده ویژگی های بسیار این بازی بوده است.

Traffic Rider یک بازی شبیه سازی موتور بوده که نقش شما موتور سواری در مسیرهای بسیار با موانع مختلف بوده است. موانعی که شمارا به یک موتورسوار حرفه ای تبدیل میکند. امکان خرید موتور جدید و ارتقاء موتور در این بازی وجود داشته است که برای این مورد ویژگی های بسیاری برایتان درنظر گرفته شده است.

4. بازی CSR Racing 2؛ بهترین بازی های آفلاین گوشی اندروید ۲۰۲۳

5. بازی CSR Racing 2 بهترین بازی های آفلاین گوشی اندروید ۲۰۲۳

 • اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
 • حجم بازی: 989 مگابایت
 • امتیاز کاربران: 4.6 از 5

بی برو برگشت یکی از بهترین بازی های آفلاین اندروید در سراسر جهان CSR Racing 2 بوده است که با حجم بالای خود توانسته میزبان ویژگی و گرافیک بسیار خوبی باشد. توسعه دهنده بازی که NaturalMotionGames Ltd نام داشته توانسته محصولی را عرضه کند که تا کنون بیش از 50 میلیون بار دانلود شود.

وجود ماشین های بسیار در کنار سفارشی سازی هریک سبب خواهد شد تا بتوانید با بازی خوبی مواجه باشید. چالش های بسیاری در این بازی وجود داشته که برای پشت سر گذاشتن آنها باید مهارت های خود در این زمینه را افزایش دهید تا بتوانید به هدفی که در سر دارید برسید. در ادامه لینک دانلود بازی برایتان درنظر گرفته شده است.

5. بازی Alto’s Odyssey؛ گرافیکی ترین بازی آفلاین گوشی در سال 2023

6. بازی Alto’s Odyssey گرافیکی ترین بازی آفلاین گوشی در سال 2023

 • اندروید مورد نیاز: 5.1 و بالاتر
 • حجم بازی: 101 مگابایت
 • امتیاز کاربران: 4.4 از 5

Alto’s Odyssey یکی از ماجراجویی ترین بازی های آفلاین در این لیست بوده که توانسته گرافیک بسیار دیدنی و جذابی را در اختیار گیمرقرار دهد. حال شما برای کسب تجربه جدید انتخاب شده اید که برای رسیدن به هدفتان در بازی باید از مسیرهای بسیاری عبور نمایید.

لازم است بدانید که Alto’s Odyssey توانسته امتیاز و جوایز بسیاری را از سوی سایت های مختلف این حوزه کسب کند. وجود دنیای وسیع بازی میتواند دلیل خوبی برای سرگرمی در دراز مدت باشد که مراحل بسیاری در این بازی آفلاین وجود داشته است که میتواند شمارا سرگرم خودش نماید.

6. بازی World of Steel: Tank Force؛ بهترین بازیهای موبایلی آفلاین ۲۰۲۳

7. بازی World of Steel: Tank Force بهترین بازیهای موبایلی آفلاین ۲۰۲۳

 • اندروید مورد نیاز: 2.3 و بالاتر
 • حجم بازی: 77 مگابایت
 • امتیاز کاربران: 4.3 از 5

World of Steel: Tank Force از زوایای بسیاری یک بازی خوب اکشن و استراتژی بوده است. پیروزی در سرزمین جنگ زده کار دشواری بوده که شما باید از پس آن بر بیایید و در مقابل دشمنان بسیاری حضور خواهند یافت. برای شکست دادن دشمنان باید تمرکز خود را افزایش دهید زیرا مسیر سختی را در پیش خواهید داشت.

بطور کلی بازی World of Steel: Tank Force را میتوان یک گزینه مناسب برای سرگرمی در مدت زمان کوتاه دانست. امکان سفارشی سازی و آزادسازی مراحل بیشتر برایتان مقدور خواهد بود که اینکار را میتوانید در شرایط مختلفی انجام دهید.

7. بازی Modern Critical Warfare؛ بازی های آفلاین موبایلی 2023

8. بازی Modern Critical Warfare بازی های آفلاین موبایلی 2023

 • اندروید مورد نیاز: 4.1 و بالاتر
 • حجم بازی: 38 مگابایت
 • امتیاز کاربران: 4.6 از 5

Modern Critical Warfare یک بازی اکشن تیراندازی برای آیفون است که از سوی توسعه دهنده توانسته ویژگی های خوبی را دریافت کند. سلاح های بسیاری در این بازی وجود داشته که با دستیابی به آنها میتوانید روند نابودسازی دشمنان را با سرعت بالاتری در پیش بگیرید. این بازی تیراندازی در نگاه اول شاید ساده به نظر برسد ولی باید بدانید که سبک تیراندازی و اکشن آن عامل مهمی در تقویت گیم پلی و حضور بازی در لیست بهترین بازی های آفلاین موبایلی 2023 بوده است.

11. بازی DEAD RAIN 2: Tree Virus بازی های آفلاین سال 2023

11. بازی DEAD RAIN 2: Tree Virus بازی های آفلاین سال 2023

 • اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
 • حجم بازی: 83 مگابایت
 • امتیاز کاربران: 4.2 از 5

در میان جدیدترین بازی های آفلاین موبایل بدنیست بدانید که بازی اندرویدی DEAD RAIN 2 : Tree Virus با در اختیار داشتن نبردهای اکشن بسیار توانسته میزبان گیمرهای بسیاری از سراسر جهان باشد که بی تردید در این زمینه میتوانید با گیم پلی بسیار خوبی برای سرگرمی مواجه باشید. لازم است بدانید که در طول نبردهای بازی شما راهی جز شکست دشمنان ندارید زیرا این موضوع باید به نحوی انجام گیرد که حتی یک مورد از نیروهای دشمن زنده نماند تا بتوانید به مراحل بعدی بازی بروید.

در لیست بازی های موبایل ۲۰۲۳ آفلاین همانطور که شاهد هستید بازی های خوبی معرفی شده که DEAD RAIN 2 : Tree Virus با در اختیار داشتن یک زراد خانه عظیم میتواند شمارا به سلاح های مختلفی برساند که با استفاده از انها قادر به شکست دادن دشمنان خواهید بود. کیفیت عالی و صدای جذاب دو عنصر دیگر بازی بوده که در این زمینه میتوانید بطور کامل آنها را لمس کنید و از بازی نهایت لذت را ببرید. در ادامه به لینک دانلود بازی دسترسی خواهید داشت. شما عزیزان میتوانید بازی های پیشنهادی خود را برایمان به اشتراک بگذارید.

 • دانلود بازی DEAD RAIN 2 : Tree Virus برای اندروید

12. Swamp Attack

12. Swamp Attack

 • اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
 • حجم بازی: 143 مگابایت
 • امتیاز کاربران: 4.5 از 5

Swamp Attack یک بازی جدید سرگرم کننده در سبک بازی های اکشن بوده از سوی استودیو Outfit7 توسعه یافته است. بدنیست بدانید انتشار بازی کاملا رایگان انجام گرفته است که تا به امروز بیش از 50 میلیون دانلود در گوگل پلی به ثبت رسیده است. سبک و سیاق این بازی مانند گزینه های مشابه یعنی Plants vs. Zombies بوده است که اینبار به جای کاشت گل و گیاه باید مدیریت مردی را به عهده بگیرید که روی صندلی خود نشسته و صدای موسیقی خود را تا آخر بالا داده است. در این بین سلاح های مختلفی در دست دارد که وظیفه شما نابودسازی زامبی و هیولاهای عظیم الجثه ای بوده که به سمت خانه این مرد در حال حرکت هستند. با خونسری تمام به آنها شلیک کنید اما دقت داشته باشید که نباید تیرها خود را بیهوده هدر دهید زیرا در چنین شرایطی شاهد کسری تیر و مهمات خواهید بود. گیم پلی روان و کاملا سرگرم کننده بازی فرصت خوبی به شما میدهد تا با یکی از بهترین بازی های اکشن که ماهیت آفلاین داشته است اشنا شوید. طراحی دیدنی و صدای عالی از دیگر مزایای برجسته این بازی اندرویدی آفلاین بوده است.

سخن پایانی

معرفی بهترین بازی های آفلاین موبایلی 2023 به پایان رسید که در این میان سعی کردیم به گزینه های خوب و جدیدی اشاره داشته باشیم. اگر در خصوص معرفی جدیدترین بازیهای آفلاین اندروید 2023 با سوال یا مشکلی مواجه هستید میتوانید در بخش نظرات باما در ارتباط باشید. همچنین میتوانید بازی های جدید آفلاین گوشی پیشنهادی خود را برای ما در بخش نظرات ارسال کنید که اینکار سبب رشد بهتر مقاله از زوایای بسیار خواهد شد. با ما همراه باشید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
حمید مصطفی‌زاده
.
20 خرداد 1402، 00:23
پاسخ
0
12
نمیدانم سهوی بوده یا تعمدی ولی لیست شما تنها ۸بازی را معرفی کرده و شماره های ۸و۹و۱۰ از قلم افتاده. مچکر
avatar
Amir
.
18 خرداد 1402، 15:32
پاسخ
2
30
لطفاً اسم اون مرده با زره وایستادهاولین عکس که که مرده کمان هم داره اونو اسمشو بگین
avatar
نیما
.
27 مهر 1402، 18:45
پاسخ
1
3
@Amir
اسم بازی ها چی هستن منظورت چیه؟
avatar
جاسم
.
19 خرداد 1402، 12:41
پاسخ
0
22
@Amir
تو هم مثل من با همون فریب خوردی هعی😂
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402