جذاب ترین بازی های PS4 با بهترین داستان های رتبه بندی شده

جذاب ترین بازی های PS4 با بهترین داستان های رتبه بندی شده
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بهترین بازی های رتبه بندی شده پلی استیشن 4 از لحاظ داستانی میتواند فرصت خوبی برای آشنایی با یکسری بازی های خوب و ارزشمند باشد که در ادامه به معرفی این بازی ها خواهیم پرداخت.

با اینکه ساخت و انتشار بازی های انحصاری برای پلی استیشن 4 هنوز به اتمام نرسیده باید گفت که یکسری بازی های مهم با خط داستانی عالی منتشر شده اند که از سوی ناشرین با محدودیت هایی در پلتفرم همراه بوده اند. رتبه بندی بازی های لیست براساس آخرین نقد ها و نظرات سایت های جهانی نسبت به بازی ها انجام گرفته است که این موضوع بدون دخالت پلازا انجام گرفته تا شاهد لیستی مفید باشید. ناگفته نماند که نقد و بررسی یکایک بازی های لیست در پلازا انجام گرفته است.

فهرست مطالب

بهترین بازی های PS4 از لحاظ داستان

همانطور که میدانید خط داستانی یکی از مهمترین عناصر موجود در بازی های امروزی بوده است. در این مقاله لیستی از بازی های برتر از لحاظ داستانی برای پلی استیشن 4 را آماده سازی نموده ایم که با حضور در آنها در کنار طراحی دیدنی میتوانید از داستان بازی نیز لذت ببرید. برای تکمیل شدن مقاله میتوانید نظرات خود نسبت به بازی های معرفی شده را باما به اشتراک بگذارید.

1. The Last of Us Part II؛ به طور فراموش نشدنی وحشتناک است

جذاب ترین بازی های PS4 با بهترین داستان های رتبه بندی شده

عناصر بکار گیری شده در خط داستانی بازی The Last of Us Part II به صورت دوقطبی بوده است که این موضوع سبب شد تا توسعه دهنده بازی که ناتی داگ بوده برای تقویت و توسعه آن سرمایه گذاری عظیمی را درنظر بگیرد که در نتیجه موفقیت آمیز نیز بود. داستان بازی 5 سال پس از وقایع نسخه اول جریان داشته است که داستان به موازات این بخش روایت میشود. الی در تلاش است تا انتقام خونینی از دشمنان بگیرد.

در حالی که شبه نظامیان ابی با یک فرقه مذهبی دیگر درگیر میشوند شما باید به دنبال پایان دادن به ماموریت هایی باشید که برایتان درنظر گرفته شده است. ترکیب سبک سوم شخص بقاء و ترسناک در بازی The Last of Us Part II سبب بوجود آمدن گیم پلی بسیار قوی شده است که این موضوع میتواند روی بخش های مختلفی از بازی تاثیر مهمی داشته باشد. عناصر اصلی داستان بازی ممکن است تفرقه انگیز باشند اما باید بدانید که این موضوع به شکل حرفه ای پیاده سازی شده است. در این بازی تجربه دلخراشی را از یک شخصیت سینمایی دوست داشتنی خواهید داشت که هرگز آنرا فراموش نخواهید کرد. بازی The Last of Us Part II فارغ از خط داستانی عالی طراحی بسیار خوبی را نیز در خود جای داده است.

2. The Last of Us Remastered؛ نشان می‌ دهد که قدرت چقدر خوب است

جذاب ترین بازی های PS4 با بهترین داستان های رتبه بندی شده

The Last of Us Remastered با اینکه میتوان بدون تجربه بازی گفت ریمستر 2014 بازی چقدر خوب است بازهم نباید این بازی را ساده از دست داد. میتوان گفت که بازی The Last of Us Remastered نیازی به بازسازی نداشت زیرا نسخه اصلی آن با مزیت های بسیاری همراه بود که کمپانی سونی از طریق ناتی داگ برای اعمال ویژگی های بیشتر روی بازی به سراغ ریمستر رفت. این ریمستر پس از سفر بیرحمانه جوئل و الی در سرزمین های بایر زامبی محور جریان داشته است.

نسخه اصلی بازی عملکرد فیس لیفت گرافیکی بهتری را برای PS4 ارائه میداد که هم از نظر کیفیت سینمایی بود و هم دستاورد های فنی بسیاری را کسب نمود. این بازی با ترکیبی عالی از خط داستانی دو شخصیت توانست یکی از جذاب ترین و البته هیجانی ترین درام های پسا اخرالزمانی را ارائه دهد که امروزه میتوان این امید را داشت که بازی The Last of Us Remastered یک پایه مهم در صنعت بازی های ترسناک بوده است. خط داستانی با با ارتباط عالی میان شخصیت های دیگر توانست خط داستانی عالی و فراموش نشدنی را ارائه دهد که این موضوع سبب بوجود آمدن بازخورد های مثبت بسیاری برای بازی شد.

3. God of War Ragnarök؛ یک نتیجه هیجان انگیز برای نورس

جذاب ترین بازی های PS4 با بهترین داستان های رتبه بندی شده

خدای جنگ رگناروک دنباله مستقیمی از استودیو سانتا مونیکا بود که مدت زمان بسیاری در انتظار آن بودیم. انتظارات از این بازی عالی در سال 2022 برآورده شد که خط داستانی آن مربوط به دنباله کریتوس و آترئوس در اسکاندیناوی بود که در این سفر آنها با مرگ بالدور همراه بودند. از لحاظ داستانی باید گفت که بخش دو قطبی بازی میتواند خاطرات غم انگیز بسیاری را برای شما تداعی کند زیرا انتقام گیری کریتوس از قاتلین همسرش سبب خواهد شد تا در درگیری های خونین و انتقام جویانه بسیاری حضور پیدا کنید.

از لحاظ گیم پلی بازی God of War Ragnarök همان اصول اصلی را حفظ نمود و در عین حال به سمت مانورهای رزمی جدید نیز روی آورد. داستان بازی رویکرد گسترده ای را برای پایان دادن به قوس های داستانی ارائه نموده که بخشی از آنها از نورس 2018 الهام گیری شده بود. خط داستانی شخصیت محور و مرتبط با شخص دیگر میتواند شمارا با یکی از مورد تحسین شده ترین بازی های جهان از لحاظ داستانی مواجه کند که تا به امروز توانسته جوایز بسیاری را کسب کند. مضامین خانوادگی و درگیری های شخصی از اصلی ترین دلایل محبوبیت بازی God of War Ragnarök از زوایای مختلف بوده است.

4. The Witcher 3: Wild Hunt؛ یک استاندارد طلایی RPG و جهان باز

جذاب ترین بازی های PS4 با بهترین داستان های رتبه بندی شده

با اینکه اخیرا شرکت CD Projekt Red ساخت و انتشار بازی سایبرپانک فانتوم لیبریتی را به پایان رسانده اما باز هم بازی The Witcher 3: Wild Hunt بهترین دستاورد این شرکت بوده است. داستان بازی براساس کتاب های نویسنده محبوب یعنی آندری ساپکوفسکی انجام گرفته است که در زمان خودش جریان داشته است. سبک بازی حول محور یک شکارچی هیولا بوده که عنوان دار گرالت از ریویا بوده است.

او با سفرهای قاره ای خودش به دنبال ازادسازی دخترش که جانشین وی است خواهد بود. داستان بازی میتواند شمارا در محیط های آخرالزمانی ماورایی قرار دهد که The Witcher 3: Wild Hunt یک استاندارد طلایی از سبک بازی های نقش آفرینی بوده است که هم از لحاظ داستانی و هم طراحی توانسته بهترین نمونه را ارائه دهد. از نظر قدرت داستان سرایی باید بدانید که حماسه فانتزی تاریک و جذاب بازی میتواند شمارا با یک شخص قابل رشد از لحاظ مهارت مواجه کند. یعنی این شما هستید که میتوانید شخصیت اصلی بازی را تقویت و یا تضعیف کنید و تصمیمات شما در روند اجرای بهتر یا بدتر بازی مفید بوده است. طراحی جهان و داستان سرایی به طرز ماهرانه در The Witcher 3: Wild Hunt پیاده سازی شده است که امروزه بازی ویچر 3 از بهترین های جهان بشمار میرود.

5. Red Dead Redemption II؛ حماسه غربی که ارزش انتظار را داشت

جذاب ترین بازی های PS4 با بهترین داستان های رتبه بندی شده

انتظارات بسیاری در سال 2010 برای انتشار بازی Red Dead Redemption II سپری شد که شرکت نام آشنای Rockstar Games توانست به خوبی به تمام انتظارات پاسخ خوبی بدهد. این بازی دنباله مستقیمی از نسخه اول خودش بوده که در سال 2010 منتشر شده است. داستان در مورد آرتور مورگان بوده که وی به همراه گروه یاغی اش با افول در دوران غرب وحشی تصمیم دارد از نیروهای دولتی و باندهای رقیب انتقام بگیرد. دنیای آزاد سازی میتواند شما را با یک تجربه سینمایی نوین مواجه کند که در این راستا قادر به سرگرم شدن برای زمان طولانی خواهید بود. بدنیست بدانید که بسیاری از بخش های بازی به صورت کاملا منحصر به فرد توسعه یافته اند و این موضوع سبب تقویت گیم پلی Red Dead Redemption II شده است. خط داستانی خطی و آزاد میتواند شمارا در زمینه های مختلف سرگرم کند که امروزه این بازی محبوب با برخورداری از مزیت های بسیار توانسته در لیست های معتبر بسیاری حضور چشمگیری داشته باشد.

سخن پایانی

مقاله جذاب ترین بازی های PS4 با بهترین داستان های رتبه بندی شده به پایان رسید. در این لیست به 5 بازی برتر جهان از لحاظ داستانی اشاره شد که محبوبیت آنها نسبت به نسخه های قبلی خودشان سبب بوجود آمدن فرنچایز خوبی شده است. نظر شما نسبت به این موضوع و عنوان بکارگیری شده چیست؟ شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود نسبت به این لیست را باما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402