انیمه سوار در بهار جوانی | عشق قدیمی دوباره در خانه را می‌زند

 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

در انیمه سوار در بهار جوانی شما شاهد یک داستان عاشقان بسیار جذاب و دوست‌داشتنی خواهید بود. انیمه Blue Spring Ride ممکن است شما را به یاد عشق‌های دوره نوجوانیتان بیاندازد.

جوانی برهه‌ای از زندگی است که مهم‌ترین اتفاقات برای هر فرد رخ می‌دهد. این دوران، دورانی پر از تصمیمات، احساسات زودگذر و عشق‌های پاک است. شاید تنها در این دوران است که می‌توانیم همزمان عشق‌های احمقانه و بی‌ قید و شرط را تجربه کنیم. انیمه Ao Haru Ride می‌تواند ما را به یاد این دوران بیاندازد. اگر می‌خواهید تجربه دیدن یک انیمه عاشقانه پاک و پر از فراز و نشیب را داشته باشید، با پلازا در معرفی انیمه سوار در بهار جوانی همراه باشید. بیایید با هم سوار بر نسیم آبی بهار شویم.

فهرست مطالب

داستان انیمه سوار در بهار جوانی

بررسی انیمه Blue Spring Ride 2014

فوتابا یوشیوکا (Futaba Yoshioka) یک دختر 16 ساله دبیرستانی است. او به دلیل خاطرات بدی که در گذشته با همکلاسی‌های دخترش داشت، رفتاری بسیار «ضدزن» در مقابل دخترها دارد. از این رو، دوستان دختر زیادی ندارد.

یک روز او دوباره با عشق سابقش کو تاناکا (Kou Tanaka) که در دوران راهنمایی به ناکازاکی (Nagasaki) نقل مکان کرده بود، روبرو می‌شود. کو، اکنون نام خانوادگی مابوچی را استفاده می‌کند. اما نام خانوادگی او تنها چیزی نیست که در کو تغییر کرده است. کو مابوچی، به فردی کاملا متفاوت تبدیل شده و مانند گذشته پرشور و نشاط نیست. او اکنون یک پسر سرد و خشک است که اهمیت چندانی به دیگران نمی‌دهد.

با شروع سال تحصیلی جدید، فوتابا تصمیم می‌گیرد تغییرات مثبتی در زندگی خود ایجاد کند. بنابراین، برای نمایندگی کلاس داوطلب می‌شود. کو و دیگر هم‌کلاسی‌ها یوری ماکیتا (Yuri Makita)، شوکو مورائو (Shuko Murao) و ایا کومیناتو (Aya Kominato) نیز به او می‌پیوندند تا در اداره کلاس به او کمک کنند.

فوتابا متوجه می‌شود که مادر کو پس از نقل مکان آن‌ها مرده و همین امر سبب تغییر رفتار او شده است. به همین خاطر، او سعی می‌کند به کو کمک کند این دوران سخت را پشت سر بگذارد. فوتابا رفته رفته دوباره عاشق کو می‌شود. درست زمانی که رابطه آن‌ها در حال شکل‌گیری است و کو می‌خواهد گذشته خود را پشت سر بگذارد، یوی نارومی (Yui Narumi) دوست کو از ناکازاکی سر می‌رسد.

با ورود یک فرد جدید چه بر سر رابطه آن‌ها می‌آید؟ آیا کو می‌تواند گذشته خود را دفن کرده و زندگی جدیدی را آغاز کند؟ با دانلود انیمه Ao Haru Ride می‌توانید به ادامه داستان زیبای آن پی ببرید.

شخصیت های انیمه سوار در بهار جوانی

کاراکترهای انیمه Ao Haru Ride را نوجوانانی تشکیل می‌دهند که همگی به نحوی درگیر احساسات خود هستند. در ادامه به این شخصیت‌ها بپردازیم:

فوتابا یوشیوکا (Futaba Yoshioka)

زمان پخش انیمه سوار در بهار جوانی

فوتابا در دوران راهنمایی نزد پسران مدرسه بسیار محبوب بود. به همین دلیل، دختران مدرسه به او حسادت می‌کردند. او در دبیرستان تمام تلاش خود را می‌کند که تا حد امکان جذاب نباشد و بتواند بین همکلاسی‌های دختر خود محبوب باشد. وقتی دوباره با کو دوست می‌شود، تصمیم می‌گیرد با خود صادق باشد و به خاطر هیچکس خود را عوض نکند.

صداپیشه این شخصیت مایا اوچیدا (Maaya Uchida) است. مایا خواهر یوما اوچیدا صداپیشه معروف و جوان ژاپنی است. او تاکنون در انیمه‌های بی‌شماری حضور داشته است که از بین آن‌ها می‌توان به انیمه ظهور شوالیه سپر به جای شخصیت ملتی کیو.ملرومارک (Melty Q. Melromarc) و انیمه مرد اره ای به جای انجل دویل (Angel Devil) صحبت کرده است.

بد نیست بدانید مایا به همراه برادرش یوما در انیمه گرند بلو با هم به ایفای نقش پرداخته‌اند؛ یوما به جای ایوری کیتاهارا (Iori Kitahara) و مایا به جای شخصیت ناناکا کوته‌گاوا (Nanaka Kotegawa) صحبت کرده‌ است.

کو موبوچی (Kou Mabuchi)

داستان انیمه سوار در بهار جوانی

کو در گذشته در همان مدرسه فوتابا درس می‌خواند. او پس از مرگ مادرش افسرده شده و نمی‌تواند همانند گذشته از ته دل بخندد. بعد از ملاقات مجدد با فوتابا متوجه می‌شود او هم شایسته شاد بودن است.

یوکی کاجی (Yuki Kaji) دوست داشتنی صداپیشگی این شخصیت را برعهده دارد. یوکی با صدای طلایی و زیبای خود تاکنون شخصیت‌های بسیاری را دوبله کرده که از بین آن‌ها می‌توان به ارن یگر (Eren Jeager) در انیمه اتک آن تایتانز و سونیک در انیمه مرد تک مشتی اشاره کرد.

شوکو مورائو (Shuko Murao)

کاراکترهای انیمه Ao Haru Ride

شوکو در انیمه سوار در بهار جوانی دختری بداخلاق است که ترجیح می‌دهد هیچ دوست و رفیقی نداشته باشد. او عاشق کو است و به خاطر او به گروه نمایندگان کلاس می‌پیوندد.

میکاکو کوماتسو (Mikako Komatsu) صداپیشگی این شخصیت را برعهده دارد. کوماتسو در انیمه گانگستا به جای شخصیت جینجر (Ginger) و در انیمه جوجوتسو کایسن به جای شخصیت دوست‌داشتنی ماکی زنین صحبت کرده است.

یوری ماکیتا (Yuri Makita)

دانلود انیمه Ao Haru Ride

یوری همانند گذشته فوتابا در بین پسران کلاس بسیار محبوب است و به همین دلیل دختران او را طرد کرده‌اند. با این حال، برخلاف فوتابا، یوری پنهان نمی کند که واقعا چه کسی است. جسارت و شجاعت یوری سبب می‌شود که به یکی از بهترین دوستان فوتابا تبدیل شود.

آی کایانو (Ai Kayano) صداپیشگی این شخصیت را برعهده دارد. کایانو در انیمه سایکو پس به جای شخصیت یوشیکا اوکوبو (Yoshika Okubo) و در انیمه هوریمیا به جای شخصیت یوریکو هوری (Yuriko Hori) صحبت کرده است.

آیا کومیناتو (Aya Kominato)

نقد انیمه سوار در بهار جوانی

کومیناتو پسری است که با کو دوست می‌شود. او از سال اول مدرسه عاشق شوکو است و از کو به عنوان رقیب عاشقی بیزار است.

کنیچیرو اوهاشی (Ken’ichirō Ōhashi) که با نام هنری کن (KENN) شناخته می‌شود، صداپیشگی این شخصیت را برعهده دارد. کن تاکنون در انیمه‌هایی همچون انیمه خادم سیاه به جای شخصیت رونالد فاکس (Ronald Knox) و انیمه شیطان کش به جای شخصیت کامانو (Kamanue) صحبت کرده است.

نقد انیمه سوار در بهار جوانی

زمان پخش انیمه سوار در بهار جوانی به تاریخ 7 جولای 2014 (16 تیر 1393) برمی‌گردد. تعداد قسمت های انیمه سوار در بهار جوانی نیز 12 اپیزود هستند. در همان سال درست چند ماه بعد از پخش انیمه و موفقیت آن، یک لایو اکشن 122 دقیقه‌ای نیز اکران شد که طرفداران خاص خود را داشت. به دنبال آن، اعلام شد که در سال 2023 یک سریال 8 قسمتی نیز از آن اکران خواهد شد.

ژانر انیمه Ao Haru Ride را می‌توان درام، عاشقانه و نوجوانانه دانست. این انیمه به خوبی احساسات دوره نوجوانی افراد را نشان می‌دهد و در کنار آن درس‌هایی نیز درباره زندگی می‌آموزد. هر کدام از شخصیت‌های به نحوی درگیر گذشته هستند و گویا در آن زمان گم شده‌اند. به مرور آن‌ها یاد می‌گیرند که گذشته را رها کنند. آن‌ها به تدریج می‌آموزند چیزی که اهمیت دارد زمان حال است. نباید لحظات خود را بخاطر شکست‌هایی که در گذشته خوردیم، خراب کنیم.

به طور کلی، انیمه سوار در بهار جوانی در نوع خود یک انیمه ارزشمند محسوب می‌شود. داستانی زیبا، شخصیت‌پردازی هوشمندانه در کنار آرتی زیبا و ویس‌اکتورهایی که به هر نقش زندگی می‌بخشند، انیمه Blue Spring Ride را برای کسانی که به ژانر عاشقانه و نوجوانانه علاقمند هستند، به گزینه بسیار مناسبی تبدیل کرده است.

امتیازات انیمه سوار در بهار جوانی

در این بخش به نمرات این انیمه خواهیم پرداخت. انیمه سوار در بهار جوانی در سایت مای انیمه لیست با 485 هزار رای نمره 7.6 و در سایت آی ام دی بی نمره 7.5 را از آن خود کرده است.

کلام آخر

بررسی انیمه Blue Spring Ride 2014 را با هم به اتمام رساندیم. این انیمه زیبا برای دوست داران ژانر عاشقانه یک تجربه بسیار هیجان‌انگیز است. بعد از تماشای این انیمه نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400