انیمه معجزه خدایان بهشتی | خدای جنگ با تاجی از گل

انیمه معجزه خدایان بهشتی
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

انیمه معجزه خدایان بهشتی یک دونگهوای چینی بسیار جذاب است که طرفداران ژانر ماجراجویی و راز آلود نباید از دست بدهند. با پلازا در معرفی انیمه Heaven Officials Blessing، یکی از 10 انیمه برتر و 29مین انیمه برتر از نظر سایت مای‌انیمه‌لیست همراه باشید.

تقریبا همه ما اوتاکوها معما را دوست داریم؛ درواقع، این ذهن کنجکاو و خلاق یک فرد است که او را به سمت دنیای انیمه سوق می‌دهد. از این رو، ما عاشق انیمه‌هایی هستیم که با دیدن هر سکانس سوالاتی را در ذهن ما پدید آورد و ما را به تماشای ادامه آن و پی بردن به پاسخ مجاب کند. انیمه معجزه خدایان بهشتی یکی از انیمه‌هایی است که با داستان پیچیده و جذابش ما را به سفر به دنیای اشباح، شیاطین و خدایان دعوت می‌کند. اگر به انیمه‌ای سرشار از ماجراهای تو در تو و پیچیده علاقمندید، انیمه Heaven Officials Blessing را از دست ندهید.

فهرست مطالب

داستان انیمه معجزه خدایان بهشتی

800 سال قبل، شی لیان (Xie Lian) ولیعهد پادشاهی شیان‌ له به عنوان خدای جنگ با تاجی از گل شناخته می‌شد. او بسیار محبوب بود و مردم او را بیشتر از هر کسی می‌ستاییدند. تمام این‌ها سبب شد او به عنوان خدای جنگ به قلمرو خدایان صعود می‌کند.

اما دیری نمی‌گذرد که بخاطر یک سری اتفاقات و عجز شی لیان در کمک به مردم کشورش، ایمان‌ به او کم می‌شود و رفته رفته شی لیان از قلب مردم بیرون می‌رود. این امر سبب رانده شدن او از قلمرو بهشت می‌شود. وقتی برای بار دوم صعود می‌کند، حضورش به عنوان خدای جنگ بیش از چند ساعت طول نمی‌کشد و پس از جنگیدن با امپراتور بهشت، دوباره سقوط می‌کند.

شی لیان 800 سال از عمر خود را به عنوان یک آشغال جمع‌کن می‌گذراند. او به تمام نقاط دنیا سفر می‌کند تا بتواند خود را به آدم بهترین تبدیل کند. تا این که برای بار سوم به قلمرو بهشتی صعود کرده و با صعود این خدای بدنام ماجراهای او نیز آغاز می‌شود.

امپراطور بهشت جون وو (Jun wu) به او ماموریت‌هایی می‌دهد که به واسطه آن‌ها مشکلات ماوراطبیعی مردم فانی را حل کند. در اولین ماموریتش، او با پسر جوان سرخ‌پوشی که خود را سان لانگ (San Lang) معرفی می‌کند، آشنا می‌شود. شی لیان و سان لانگ به همراه دو مامور بهشتی به نام فو یائو (Fu Yao) و فنگ نان (Feng Nan) پا به حل معما‌های بسیاری می‌گذارند.

هر چند پس از حل یک معما، معماهای دیگری بر سر راه شی لیان و دوستانش قرار می‌گیرد که با حل آن‌ها رازهای بسیاری درباره حقایق پشت قلمرو بهشتی برملا می‌شود. این که چه خطراتی بر سر راه شی لیان قرار دارد و او به چه چیزهایی پی می‌برد را می‌توانید با دانلود انیمه Heaven Officials Blessing و تماشای آن دریابید.

شخصیت های انیمه معجزه خدایان بهشتی

یکی از نقاط قوت این انیمه، داشتن شخصیت‌های بسیار قوی و جذاب است. کاراکترهای انیمه Tian Guan Ci Fu به شرح زیر هستند:

شی لیان (Xie Lian)

معرفی انیمه معجزه خدایان بهشتی

شی لیان خدای جنگ بدنامی است که سه بار به درگاه بهشت صعود کرده است. او در گذشته ولیعهد پادشاهی بود، اما بعد از سقوطش برای بار دوم همانند یک آشغال جمع‌کن روزگار خود را می‌گذراند. او بعدها با خدای اشباح، هواچنگ (Hua Cheng) آشنا می‌شود و این دو با هم دوستی عمیقی ایجاد می‌کنند.

ویس اکتور چینی این شخصیت دوست‌داشتنی جیانگ گوانگتائو (Jiang Guangtao) نام دارد. او تاکنون دونگهواهای بسیاری را دوبله کرده که از آثار مشهور او می‌توان به شنگ لینگیوان (Sheng Lingyuan) در دونگهوای بسیار زیبای Lie Huo Jiao Chou اشاره کرد.

ویس اکتور ژاپنی شخصیت شی لیان، کسی جز هیروشی کیمورا (Kamiya Hiroshi) نیست. صدای خاص این صداپیشه را می‌‌توانید بر روی شخصیت لیوای در انیمه اتک آن تایتانز بشنوید.

هواچنگ (Hua Cheng)

بررسی انیمه Heaven Officials Blessing

هواچنگ در ابتدا خود را سان لانگ معرفی می‌کند. او پادشاه قدرتمند و جذاب شهر اشباح است که بسیاری از خدایان و حتی اشباح دیگر از او وحشت دارند. هواچنگ از گذشته شی لیان را زیر نظر داشته و او را می‌ستاید. زمانی که شی لیان برای بار سوم صعود می‌کند، او با شی لیان دوست شده و در ماموریت‌هایش او را همراهی می‌کند. هواچنگ کسی است که 33 خدای بهشتی را شکست داد و با آتش زدن تمام معابد آن‌ها سبب سقوطشان شد.

ویس اکتور چینی شخصیت جذاب هواچنگ ما ژنگیانگ (Ma Zhengyang) نام دارد. این ویس اکتور جوان و خوش‌صدا به جای شخصیت بای شیائوچن (Bai Xiaochun) در دونگهوای A Will Eternal صحبت کرده است.

جون فوکویاما (Fukuyama Jun) ویس اکتور خوش‌صدا و معروف ژاپنی، صداپیشگی نسخه ژاپنی این شخصیت را برعهده دارد. صدای جذاب و گرم فوکویاما را می‌توانید بر روی محبوب‌ترین شخصیت دنیای انیمه یعنی لولوش در انیمه کدگیاس بشنوید.

فنگ شین (Feng Xin)

زمان پخش انیمه موهبت خدایان بهشتی

فنگ شین خدای جنگ جنوب شرقی است. او زمانی که شی لیان ولیعهد بود، به عنوان محافظ او در قصر حضور داشت. با صعود شی لیان، فنگ شین نیز همراه او صعود کرد. اما بعد از سقوط او، فنگ شین نیز به دیار فانی بازگشت. اندکی بعد خودش به تهذیب‌گری روی آورده و به عنوان خدای جنگ به درگاه بهشت فراخوانده شد. فنگ شین یکی از وفادارترین و بهترین دوستان شی لیان است که در زندگی جدیدش نیز او را رها نکرد.

در دوبله چینی انیمه معجزه خدایان بهشتی سن ون (Wen Sen) صداپیشگی فنگ شین را برعهده دارد. او در دونگهوای Juan Siliang به جای شخصیت شو یین صحبت کرده است.

فوروکاوا ماکوتو (Furukawa Makoto) در نسخه ژاپنی این انیمه زیبا، به جای فنگ شین صحبت می‌کند. ماکوتو در انیمه موریاتی وطن پرست به جای شرلوک هلمز صحبت کرده است.

مو چینگ (Mu Qing)

دانلود انیمه Heaven Officials Blessing

موچینگ و فنگ شین از دوستان قدیمی شی لیان هستند. موچینگ در گذشته یک پسر فقیر بود اما شی لیان بخاطر استعداد بی‌نظیر او در شمشیرزنی، موچینگ را به قصر آورد و به عنوان محافظ شخصی خود استخدام کرد. کوچینگ علیرغم وفاداری به شی لیان، اخلاق بسیار تندی دارد که معمولا اطرافیانش را می‌رنجاند. موچینگ و فنگ شین به هیچ عنوان با هم کنار نمی‌آیند و مدام در حال دعوا هستند.

هو لیانگوی (Hu Liangwei) صداپیشه نسخه چینی این شخصیت است. لیانگوی در دونگهوای زیبای Master Zhong نقش تونگ لینگ آر (Tong Ling Er) را دوبله کرده است.

صداپیشه ژاپنی شخصیت مو چینگ، کوبایاشی چیاکی (Kobayashi Chiaki) است. کوبایاشی تاکنون در انیمه‌های بسیار معروف و محبوبی از جمله انیمه بهشت جهنمیان به جای شخصیت گابیمارو، انیمه اسکیت بی نهایت به جای شخصیت لانگا و انیمه مرد یخی و همکار خانوم باحالش به جای شخصیت هیمورا حضور داشته است.

جون وو (Jun Wu)

نقد انیمه Heaven Officials Blessing

جون وو امپراطور بهشتی و قدرتمندترین و قدیمی‌ترین خدای قلمروی خدایان بهشتی است. بر اساس افسانه، هزار و پانصد سال پیش او یک ژنرال مشهور دوران جنگ بود که بعدها خود را پادشاه خواند و پس از مدتی حکومت کرد. او کسی است که دادگاه بهشتی را تاسیس کرده است.

جون وو به شی لیان اهمیت زیادی می‌دهد و کسی است که باور دارد شی لیان از قدرت زیادی برخوردار است. او شخصی آرام و متین بوده که به ندرت صحبت می‌کند. معمولا این جون وو است که ماموریت‌هایی را برای شی لیان ترتیب می‌دهد.

ژونگ یانگ بائومو (Baomu zhongyang) صداپیشه نسخه چینی امپراطور بهشتی است. او در دونگهوای Shi Xiong به جای شخصیت باید شیائوفی (Bai Xiaofei) صحبت کرده است.

در نسخه ژاپنی انیمه Heaven Officials Blessing ویس اکتور خوش صدای ژاپنی کویاسو تاکهیتو (Koyasu Takehito) به جای این شخصیت صحبت کرد. تاکهیتو این روزها به خاطر دوبله کردن شخصیت توجی فوشیگورو در انیمه جوجوتسو کایسن به محبوبیت بسیاری دست یافته است.

پی مینگ (Ming Pei)

کاراکترهای انیمه Tian Guan Ci Fu

ژنرال پی جذاب و زیبا یکی از خدایان جنگ بسیار قوی در قلمرو بهشت است. او به علاقه بیش از حدش به زن‌ها معروف بوده و مدام در حال عوض کردن معشوقه‌های خود است. اولین ماموریت بهشتی شی لیان مهار کردن روح زنی بود که پی مینگ قلب او را شکسته بود. پی مینگ به همراه دو تن از خدایان بهشتی بخاطر قدرت و بی‌رحمی به سه تومور سرطانی در بهشت معروف هستند.

تو شیونفی (Tu Xiongfei) صداپیشگی این شخصیت را در نسخه چینی و اورجینال او برعهده دارد. شیونفی در دونگهوای زیبای Juan Siliang به جای شخصیت شانگ جیان شوان (Shang Jing Xuan) صحبت کرده است.

جونیچی سونابه (Suwabe Junichi) خوش صدا و جذاب، این شخصیت را در نسخه ژاپنی آن دوبله کرده است. سونابه یکی از خوش‌صداترین ویس‌اکتورهای ژاپنی است و بارها بخاطر صدای زیبایش مورد تحسین قرار گرفت. او در انیمه‌هایی همچون انیمه جوجوتسو کایسن به جای شخصیت سوکونا، در انیمه یوری روی یخ به جای شخصیت ویکتور و در انیمه متظاهر بزرگ به جای شخصیت بامزه لورنت حضور داشته است.

شی چینگ‌شوان (Qingxuan Shi)

تریلر انیمه Tian Guan Ci Fu

او خدای یکی از 5 عنصر اصلی، یعنی خدای باد است. شی چینگشوان در فصل دوم انیمه معجزه خدایان بهشتی نقش بسیار پررنگ‌تری دارد. او فردی بسیار خوش برخورد و مهربان است. همچنین روحیه شاد و پرجنب و جوش او سبب شده تا دوستان زیادی داشته باشد. برادر بزرگ او، خدای آب، یکی از 3 تومور سرطانی است.

خدای باد بعد از دوست شدن با شی لیان به او کمک‌های بسیاری می‌کند. او دوست دارد خود را به شکل زن دربیاورد، چرا که فکر می‌کند در فرم زنانه‌اش قوی‌تر است.

در دوبله چینی، لو ژینگ‌شین (Lu Zhixing) فرم مردانه و چیو چیو (Que Que) فرم زنانه او را دوبله کرده‌اند. در دوبله ژاپنی نیز کاواسومی آیاکو (Kawasumi Ayako) صداپیشگی او را برعهده داشته است.

نقد انیمه  Heaven Officials Blessing

تعداد قسمت های انیمه معجزه خدایان بهشتی

زمان پخش انیمه معجزه خدایان بهشتی به تاریخ 31 اکتبر 2020 (10 آبان 1399) بازمی‌گردد. فصل دوم این انیمه زیبا نیز 19 اکتبر 2023 (27 مهر 1402) پخش شد. تعداد قسمت های انیمه قلمرو خدایان بهشتی در فصل اول 12 اپیزود و در فصل دوم 13 اپیزود است.

ژانر انیمه Heaven Officials Blessing را ماجراجویانه، معمایی، اکشن و ماوراطبیعی می‌دانند. این انیمه زیبا براساس رمانی با همین نام نوشته مو شیانگ (Mo Xiang) ساخته شده است. بد نیست بدانید که رمان انیمه Tian Guan Ci Fu یکی از سه رمان این نویسنده است. از دو رمان دیگر او Mó Dào Zǔ Shī و The Scum Villain’s Self-Saving System، نیز انیمه‌های جذابی ساخته شد.

انیمه Heaven Officials Blessing با داشتن داستانی بسیار جذاب و شخصیت‌پردازی قوی توانسته یکی از برترین انیمه‌ها از نظر کاربران باشد. این انیمه به خوبی نشان می‌دهد که قدرت و ثروت می‌‌توانند در یک لحظه نابود شوند. همچنین، هیچ‌گاه نباید به ستایش و توهین دیگران اهمیت داد، چرا که ممکن است برای منافع خود شما را رها کنند. همانطور که شاهزاده‌ محبوب دل‌ها یک باره به شخصیتی منفور تبدیل شد.

این انیمه به دلیل پیچیدگی و رازآلود بودنش مورد تحسین قرار گرفته است. اگر رمان آن را مطالعه کنید، خواهید دریافت که در طول داستان معمای جدیدی آغاز می‌شود و پس از حل آن حقایقی نیز روشن خواهد شد. در آخر رمان نیز با یک پایان غیرقابل انتظار تمام مخاطبان را غافل‌گیر خواهد کرد.

این داستان به ما نشان می‌دهد که هر کسی با هر شخصیتی که دارد، ممکن است آن‌ چیزی نباشد که ما فکرش را می‌کنیم. همچنین، از هر فردی می‌توان انتظار هر چیزی را داشت؛ از الهه‌ها انتظار بدی و از شیاطین انتظار خوبی!

امتیازات انیمه معجزه خدایان بهشتی

ژانر انیمه Heaven Officials Blessing

انیمه معجزه خدایان بهشتی یکی از تحسین‌شده‌ترین انیمه‌های چینی در تمام دوران است. این انیمه 29مین انیمه برتر در سایت جهانی مای انیمه لیست است و در این سایت نمره 8.34  از 10 نمره را دریافت کرده است.

اما سایت مای‌انیمه‌لیست تنها سایتی نیست که بررسی انیمه Heaven Officials Blessing را انجام داده است. انیمه موهبت خدایان بهشتی در سایت IMDb نمره 8.2 را به دست آورده است.

کلام آخر

انیمه معجزه خدایان بهشتی را به شما معرفی کرده‌ایم. این انیمه یکی از بهترین دونگهواهای چین است و نباید از دیدن آن صرف‌نظر کرد. پیشنهاد می‌کنیم این انیمه زیبا را در کنار دوستان خود تماشا کرده و لحظات بسیار زیبایی را برای خود بسازید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
avatar
سیا
.
19 آبان 1402، 21:52
پاسخ
0
0
شدیدا عالیه. جالب اینجاست دونگهواش جزو پر سرچ ترین های طول تاریخ هست.
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400