تحویل خط تلفن ثابت در «کمتر از 8 ساعت!»

خط تلفن ثابت اینترنتی بهترین جایگزین خط تلفن مخابرات
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

خطوط تلفن ثابت مخابرات سالهای زیادی است که منسوخ شده است و خط تلفن ثابت اینترنتی جایگزین این خطوط شده‌اند. دیگر نیاز نیست که برای خرید خط تلفن ثابت سراغ مخابرات منطقه بروید و مدت‌ها در انتظار آزاد‌شدن یک شماره تلفن بمانید. شما می‌توانید پس از ثبت درخواست آنلاین، بدون مراجعه حضوری فقط با 199 هزار تومان حداکثر تا 1 روز کاری به‌شکل قانونی و رسمی مالک دائمی خط تلفن اینترنتی شوید. این خطوط زیر نظر سازمان مخابرات ایران هستند. اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که همچنان برای خرید خط تلفن سراغ مخابرات می‌روید، پیشنهاد می‌کنیم که این محتوا را تا انتها بخوانید. در این محتوا به شما می‌گوییم که این خطوط تلفن چه مزیتی دارند و چطور می‌توانید در کمتر از 8 ساعت هر تعداد که می‌خواهید خط تلفن ثابت بخرید.

خط تلفن ثابت اینترنتی چیست؟

این خطوط دقیقا مثل همان خطوط مخابرات 8 رقمی، قانونی و رسمی هستند؛ با این تفاوت که دیگر نیازی به مراجعه به مخابرات ندارید و می‌توانید بدون محدودیت هر تعداد خط تلفنی که می‌خواهید را خودتان انتخاب کنید و به‌شکل حقیقی یا حقوقی روی بستر اینترنت تحویل بگیرید. معمولا به این خطوط «خط تلفن اینترنتی» می‌گویند.

مزیت خط تلفن ثابت اینترنتی

این خطوط تلفن نوین آنقدر مزیت دارند که حتی اگر در حال حاضر از خطوط مخابرات استفاده می‌کنید پیشنهاد می‌کنیم که آن را با یک برنامه‌ریزی مناسب کنار بگذارید و سراغ این نوع خطوط تلفن بروید. این نوع خطوط تلفن ثابت روی بستر اینترنت هستند؛ بنابراین به‌راحتی می‌توانید دفترکارتان را بدون از دست‌دادن خطوط جابجا کنید. شما می‌توانید هر تعداد شماره تلفن ثابت (حتی 100 عدد) با انتخاب خودتان در یک لحظه انتخاب و بخرید. این ویژگی به‌این معناست که دیگر نیازی نیست مدت‌ها منتظر خالی شدن پورت‌های مخابراتی شوید. البته که هیچ وقت نمی‌توانید از مخابرات در یک لحظه تعداد زیادی خط تلفن بخرید!

تعرفه مکالمه این شماره‌های تلفن ارزان‌تر از مخابرات است. شما می‌توانید از هر کجا که هستید به شماره‌‌های خودتان دسترسی داشته باشید، به تماس‌هایتان پاسخ دهید و تماس خروجی بگیرید. این خطوط با سانترال پاناسونیک و مرکز تلفن تحت‌شبکه (VoIP) سازگاری دارند. حتی شما می‌توانید این خطوط را از طریق یک نرم‌افزار رایگان روی تلفن همراه‌‌تان داشته باشید.

1) ارزان‌تر از مخابرات

فقط با پرداخت 199 هزار تومان صاحب خط تلفن اینترنتی با 10% تعرفه مکالمه کمتر از مخابرات و بدون آبونمان شوید. این مزیت به شما کمک می‌کند تا با کمترین هزینه و سریع‌ترین زمان صاحب خط تلفن ثابت شوید. لازم به‌ذکر است که این قیمت پایه است و در صورتی که نیاز به شماره رند داشته باشید قیمت این خطوط متغیر خواهد بود.

2) مالکیت 99 ساله

شما این خط تلفن ثابت را یک‌بار برای همیشه می‌خرید و مالک رسمی و قانونی این خط تلفن می‌شوید. این خطوط زیر نظر سازمان مخابرات کشور هستند و سند این خطوط به‌نام شما زده می‌شود.

3) خرید آنلاین

برای خرید خط تلفن اینترنتی نیازی به مراجعه حضوری ندارید، تمام فرایند خرید تا تحویل آنلاین انجام می‌شود. اگر حتی یک‌بار به مخابرات منطقه‌تان رفته باشید می‌دانید که مراحل ثبت نام چقدر طولانی است و ممکن است مجبور شوید بارها و بارها مراجعه کنید.

4) تحویل 1 روزه

بعد از ثبت درخواست خرید خط تلفن ابری و تکمیل مدارک هویتی حقیقی یا حقوقی، حداکثر تا 1 روز خط تلفن را تحویل می‌گیرید. هیچ چیز ارزشمندتر از وقت نیست، به خیال راحت و با کمترین مراحل اداری و بدون مراجعه حضوری خط تلفن شما آماده تحویل می‌شود.

خرید تلفن ثابت با جت‌کال: «ارزان، سریع و با مالکیت دائمی»

برای خرید خط تلفن ثابت اینترنتی کافی‌ست با «جت‌کال» تماس بگیرید و خریدی «ارزان، سریع و با مالکیت دائمی» را تجربه کنید. جت‌کال شرکت ارائه‌دهنده خط تلفن ثابت اینترنتی است و شما می‌توانید با تماس با شماره تلفن 02191099500 یا مراجعه به وبسایت این شرکت به آدرس Jetcall.ir و ثبت درخواست آنلاین، بدون مراجعه حضوری فقط با 199 هزار تومان حداکثر تا 1 روز کاری به‌شکل قانونی و رسمی مالک دائمی خط تلفن ثابت شوید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400