مسابقات لایت فایننس (LiteFinance) و همه چیز درباره آن

مسابقات لایت فایننس
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

لایت فایننس (LiteFinance) یک کارگزار فارکس و CFD است که در سال 2005 در جزایر مارشال تأسیس شد. مسابقات لایت فایننس یکی از راه های جذب مشتری و آموزش معامله گران است. لایت فایننس طیف گسترده ای از منابع آموزشی و پشتیبانی و را برای مشتریان خود ارائه می دهد.

آموزش ثبت نام لایت فایننس نیز شامل راهنماهایی است که مراحل آن در وب سایت این بروکرآورده شده است و همچنین کانال یوتیوب آن با ویدئوهایی آن را آموزش داده است. این منابع آموزشی شامل مقالات، ویدیوها، کتاب های الکترونیکی و پشتیبانی مشتری 24/5 است. مسابقات لایت فایننس آموزش تجربی و راهی موثر برای آموزش معامله گرانی است که به دنبال سود هستند.

کارگزاری لایت فایننس

این کارگزاری به مشتریان خود امکان دسترسی به بازارهای مالی جهانی را می دهد، از جمله فارکس، CFD، سهام، شاخص ها، کالاها و ارزهای دیجیتال.

لایت فایننس یکی از کارگزاران محبوب فارکس در جهان است و به بیش از 3 میلیون مشتری در بیش از 150 کشور خدمات می دهد. این کارگزار طیف گسترده ای از ابزارها و خدمات را ارائه می دهد.

مسابقات نقدی لایت فایننس

این بروکر مسابقات مختلفی را برای معامله گران خود برگزار می کند که در انواع مختلفی برگزار می شوند. از آن جمله مسابقات نقدی می باشد. در این مسابقات معامله گرانی که بیشترین سود را کسب کنند، جوایز نقدی را دریافت می کنند. برخی از مسابقات نقدی لایت فایننس عبارتند از:

مسابقات هفتگی ، مسابقات ماهانه و مسابقات فصلی که در هفته، ماه یا فصل برگزار می گردد.

مسابقات معاملاتی لایت فایننس

لایت فایننس این مسابقات را برای معامله گرانی که بهترین عملکرد را در معاملات خود داشته باشند برگزار می کند و جوایزی را اهدا می کند.

مسابقات بهترین استراتژی معاملاتی و مسابقه بهترین معامله گر در یک ابزار : این مسابقات هر فصل برگزار می شود و به معامله گر برتری که بهترین استراتژی معاملاتی را داشته باشد یا بهترین عملکرد را در یک ابزار معاملاتی داشته باشد جوایزی اهدا می شود.

مسابقات آموزشی لایت فایننس

مسابقات آموزشی این بروکر به این شکل است که معامله گرانی که بیشترین اطلاعات را در مورد بازارها و استراتژی های معاملاتی بیاموزند، جوایز مربوط به این مسابقات را دریافت می نمایند.

مسابقه بهترین معامله گر مبتدی : همانطور که از نام این مسابقه مشخص است، این مورد برای معامله گران مبتدی است. برای معامله گران پیشرفته نیز مسابقه ای برگزار می شود که بیشترین اطلاعات را در این زمینه دارند و می آموزند. مسابقه بهترین معامله گر تحلیل تکنیکال نیز یکی دیگر از مسابقات است. کسانی بیشترین اطلاعات را در مورد تحلیل تکنیکال دارند جوایز آن را دریافت خواهند کرد.

مسابقات دموی لایت فایننس

در مسابقات دمو که در بروکر لایت فارکس که حالا لایت فایننس است، برگزار می گردد، معامله گران می توانند بدون محدودیت زمانی و یا بدون در نظر گرفتن تعداد شرکت کنندگان در آن شرکت کنند. زمان برگزاری آن هر ماه است و دارای پنج جایزه می باشد. ارزش مجموع این جوایز، 10 هزار دلار است که به پنج نفر اول تعلق می گیرد.

این پنج نفر می بایست بیشترین سود را در حساب های دموی لایت فارکس دریافت کرده باشند. شرکت در این مسابقه رایگان است و تنها در حساب هایی می توان شرکت کرد که احراز شده باشند. اطلاعات شرکت کننده ها باید واقعی باشد و حداکثر لوریج 1:400 است. نتایج نیز سه روز پس از اتمام مسابقات اعلام می شود.

مسابقه شریک برتر بروکر لایت فایننس

این مسابقه برای افرادی برگزار می گردد که از دوستان خود برای سرمایه گذاری در لایت فایننس دعوت می کنند. در طی یک ماه این مسابقات برگزار می گردد و سی نفر از شرکت کنندگان که بیشترین تعداد دعوت را داشته باشند، امکان شراکت در صندوق جوایز 2500 دلاری لایت فارکس خواهند داشت.

مسابقه مخصوص ایرانیان در لایت فایننس

این مسابقات برای معامله گران ایرانی در این بروکر برگزار می شود. در واقع نیازی نیست که مستقیم در این مسابقه شرکت کنید، چنانچه از تاریخ 31.10.2023 حساب خود را از 1000 دلار شروع به شارژ کنید، به صورت اتوماتیک در قرعه کشی لایت فارکس شرکت داده می شوید.

نکاتی در مورد مسابقات لایت فایننس

در اینجا نکاتی برای شرکت در مسابقات لایت فایننس آورده شده است:

قوانین و مقررات مسابقات را به دقت بخوانید. قبل از شرکت در هر مسابقه، مهم است که قوانین و مقررات آن را به دقت بخوانید تا از شرایط و ضوابط مسابقه آگاه باشید.

برای شرکت در مسابقات آماده باشید. اگر می خواهید در مسابقات لایت فایننس شرکت کنید، باید برای آن آماده باشید. این بدان معناست که باید مهارت های معاملاتی خود را بهبود بخشید و دانش خود را در مورد بازارها و استراتژی های معاملاتی افزایش دهید.

از فرصت های یادگیری استفاده کنید. این مسابقات فرصت خوبی برای معامله گران برای یادگیری و پیشرفت هستند. از این فرصت ها برای افزایش مهارت ها و اطلاعات خود استفاده لازم را ببرید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسابقات لایت فایننس، می توانید به وب سایت لایت فایننس مراجعه کنید.

انواع مسابقات لایت فایننس

هم اکنون سه مسابقه به صورت فعال در لایت فایننس در اختیار تریدرها قرار میگیرد. برای دریافت اطلاعات از آخرین مسابقات و مجموعه اسامی برندگان که در قرعه کشی ها شرکت کرده اند می توانید از طریق نمایندگان بروکرها نیز اقدام نمایید. اما بهترین گزینه مراجعه مستقیم به وب سایت این بروکر می باشد. برای آنکه بتوانید در مسابقات لایت فایننس شرکت کنید، می بایست در این بروکر ثبت نام کنید، احراز هویت شوید. سپس امکان شرکت در این مسابقات را خواهید داشت.

منبع:

اف ایکس ماکسی

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 77.5 میلیارد تومان
  انفرادی
  اکران: 07 اردیبهشت 1401
 • 42.1 میلیارد تومان
  سگ بند
  اکران: 25 اسفند 1401
 • 33 میلیارد تومان
  بخارست
  اکران: 24 آبان 1401
 • 22.2 میلیارد تومان
  پسر دلفینی
  اکران: 02 شهریور 1401
 • 22.1 میلیارد تومان
  علف زار
  اکران: 28 اردیبهشت 1401
 • 21.5 میلیارد تومان
  تی تی
  اکران: 15 تیر 1401
 • 20.5 میلیارد تومان
  ابلق
  اکران: 26 مرداد 1401
 • 19.8 میلیارد تومان
  دوزیست
  اکران: 20 مرداد 1401
 • 16.7 میلیارد تومان
  لوپتو
  اکران: 01 مهر 1401
 • 12.5 میلیارد تومان
  موقعیت مهدی
  اکران: 18 اسفند 1400