بسته های ارزان اینترنت روزانه، هفتگی و ماهانه همراه اول + کد دستوری

MCI / بسته های ارزان اینترنت همراه اول / بسته های مقرون به صرفه همراه اول / بهترین بسته اینترنت همراه اول
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

به دنبال به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول هستید؟ در این مقاله از پلازا، کد بهترین بسته های ارزان اینترنت همراه اول کوتاه مدت، یک ماهه و بلند مدت را معرفی می‌کنیم تا بتوانید به صرفه ترین بسته را انتخاب کنید.

مهم‌ترین شعار تبلیغاتی اپراتورهای مختلف در ارائه بهترین بسته های اینترنت را می‌توان ارائه سرعت عالی در کنار قیمت ارزان دانست؛ وعده‌ای که به شکلی نصفه و نیمه به آن عمل کرده‌اند و برخی از این بسته‌ها از به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول هستند. البته اکنون و با افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی، دیگر عملا هیچ بسته واقعا ارزان و اقتصادی وجود ندارد. ما در این مطلب قصد داریم از میان بسته‌های موجود و قابل استفاده، مواردی که نسبت به بقیه بیشترین ارزش خرید دارند را معرفی نمائیم.

فهرست مطالب

کد دستوری خرید اینترنت ارزان و به صرفه همراه اول

همراه اول تنوع گسترده‌ای از بسته‌های اینترنتی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. از بسته‌های اینترنت یک روزه گرفته تا بسته‌های  ماهانه و بلند مدت. این مساله باعث سردرگمی کاربران و بعضا انتخاب بسته‌های نه چندان مناسب می‌شود؛ به‌خصوص از آنجایی که این بسته‌ها مدام در حال تغییر و حذف و اضافه شدن هستند.

برای انتخاب اینترنت به صرفه همراه اول باید تخمین درستی از میزان مصرف خود داشته باشید و سپس با مقایسه قیمت‌ها، به صرفه ترین بسته برای خودتان را انتخاب کنید. ما در ادامه بسته‌های اینترنت این اپراتور را با توجه به مدت زمان اعتبار آن‌ها، معرفی خواهیم کرد.

بسته‌های ۱ روزه اینترنت همراه اول

بسته‌های کوتاه مدت این اپراتور، در بازه‌های ۱ تا ۷ روزه به‌فروش می‌رسند. این بسته‌ها با توجه به مدت زمان و حجم محدودی که دارند، جزو بسته های به صرفه همراه اول به‌حساب می‌آیند و بیشتر برای استفاده کاربرانی که نیازی به حجم زیاد ندارند، مناسب هستند.

در حال حاضر (بهمن ۱۴۰۲) بسته‌های کوتاه مدت ۱ روزه زیر قابل خریداری هستند:

حجم بستهقیمت بستهکد بسته های مقرون به صرفه همراه اول
۲۵۰ مگابایت۴,۸۵۰ تومان
۵۰۰ مگابایت۶,۵۹۰ تومان
۷۵۰ مگابایت۷,۹۴۰ تومان
۱ گیگابایت
۸,۶۰۰ تومان
۲ گیگابایت۱۱,۳۰۰ تومان
۳ گیگابایت۱۳,۳۰۰ تومان۳#*۱۰۰*

بسته‌های ۷ روزه اینترنت همراه اول

علاوه بر بسته‌های یک روزه می‌توانید بسته‌های هفتگی زیر را نیز از همراه اول خریداری کنید:

حجم بستهقیمت بستهکد بسته های مقرون به صرفه همراه اول
۲۰۰ مگابایت۵,۹۰۰ تومان
۳۰۰ مگابایت۷,۴۰۰ تومان
۵۰۰ مگابایت۹,۴۰۰ تومان
۷۵۰ مگابایت
۱۱,۲۰۰ تومان
۱.۵ گیگابایت۱۴,۷۰۰ تومان
۲.۵ گیگابایت۱۷,۵۰۰ تومان
۴ گیگابایت۲۱,۵۰۰ تومان
۶ گیگابایت۲۶,۳۰۰ تومان۳#*۱۰۰*

کد بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه

اگر به بسته‌هایی با مدت زمان بیشتری نیاز دارید، باید به‌سراغ بسته‌های ۳۰ روزه این اپراتور بروید. این بسته‌ها در صورتی که مصرف زیادی نداشته باشید، می‌توانند ارزش خرید بیشتری نسبت به بسته‌های کوتاه مدت داشته باشند؛ با این حال، بسیاری از بسته‌های ماهانه‌ای که حجم زیادی داشتند، حالا دیگر از دسترس خارج شدند و در حال حاضر حداکثر می‌توانید یک بسته ۷ گیگابایتی ۳۰ روزه خریداری کنید.

حجم بستهقیمت بستهکد بهترین بسته های اینترنت همراه اول یک ماهه
۱۲ گیگابایت (از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر)۱۳,۴۰۰ تومان
۱ شب تا ۱۱ صبح نامحدود۲۶,۶۰۰ تومان
۱ گیگابایت۱۴,۱۰۰ تومان
۲ گیگابایت۱۸,۸۰۰ تومان
۳ گیگابایت۲۵,۵۰۰ تومان
۴ گیگابایت
۲۸,۶۰۰ تومان
۵ گیگابایت۳۱,۷۰۰ تومان
۶ گیگابایت۳۷,۰۰۰ تومان
۷ گیگابایت۳۸,۰۰۰ تومان

اما گذشته از بسته‌های معمولی، همراه اول ۲ بسته ویژه ۳۰ روزه نیز به‌فروش می‌رساند. بسته اول یک بسته ۱۲ گیگابایتی است که از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر قابل استفاده از و تنها ۱۳ هزار تومان قیمت دارد. بسته دوم که می‌تواند برای کاربران بیشتری جذابیت داشته باشد، بسته نامحدود از ۱ شب تا ۱۱ صبح است که حدود ۲۷ هزار تومان به‌فروش می‌رسد.

بسته‌های بلند مدت اینترنت همراه اول

همراه اول، بسته‌های اسما بلند مدتی را هم به‌فروش می‌رساند اما این بسته‌ها نه از نظر حجم و نه بازه زمانی، با توجه به قیمتی که دارند نمی‌توانند پاسخگوی نیازهای بسیاری از کاربران باشند.

حجم و مدت زمان بستهقیمت بستهکد بسته های بلند مدت همراه اول
۱۲ گیگابایت دو ماهه۶۱,۹۰۰ تومان
۱۵ گیگابایت چهارماهه۸۳,۵۰۰ تومان

بسته‌های بلند مدت این اپراتور تنها شامل ۲ بسته دو ماهه یا چهار ماهه با حجم ۱۲ و ۱۵ گیگابایت می‌شوند و هردو نیز بالای ۶۰ هزار تومان قیمت دارند!

بسته های ویژه مشترکین جدید

اگر حداکثر ۳۰ روز از تاریخ فعال‌سازی سیم‌کارت شما گذشته باشد، می‌توانید بسته‌های ویژه مشترکین جدید را نیز خریداری کنید. این بسته‌ها همگی ۳۰ روزه هستند اما قیمت کمتری از بسته‌های ۳۰ روزه عادی دارند:

حجم بستهقیمت بستهکد بسته های مشترکین جدید همراه اول
۲ گیگابایت۱۳,۹۰۰ تومان
۳ گیگابایت۱۶,۶۰۰ تومان
۵ گیگابایت۲۰,۶۰۰ تومان
۷ گیگابایت۲۴,۶۰۰ تومان

برای آنکه تمام بسته های به صرفه همراه اول را مشاهده کنید می‌توانید به این صفحه از وبسایت همراه اول مراجعه و بسته مورد نظر خود را با استفاده از فیلترهای ارائه شده پیدا کنید. برای مثال می‌توانید با انتخاب بسته های بلند مدت اینترنت همراه اول بسته‌هایی که زمان آن‌ها بیش از ۱ ماه است را ببینید.

مدار فیروزه‌ ای

اکثر بسته های ساعتی اینترنت همراه اول در این دسته قرار می‌گیرند. این بسته‌ها در مدت زمان کوتاه و چند ساعته عرضه و جزو بسته های فوق العاده اینترنت هستند. همچنین به دلیل محدودیت زمانی که دارند، قیمتشان نیز از سایر بسته‌ها پایین‌تر است.

MCI / بسته های مقرون به صرفه همراه اول / بهترین بسته اینترنت همراه اول / اینترنت ارزان همراه اول

بسته‌های مدار فیروزه‌ای، بسته‌های اینترنتی و بسته‌های مکالمه‌ای کوتاه مدت (ساعتی) و به صرفه هستند که قیمت آنها در ساعات و مکان‌های مختلف شبکه همراه‌ اول متفاوت است. برای فعالسازی این بسته های ارزان اینترنت همراه اول می‌توانید کد #۱۲۱* را شماره‌گیری کنید. همچنین از طریق اپلیکیشن مدار فیروزه‌ای نیز می‌توانید پیشنهادهایی برای خرید بسته اینترنت همراه اول ارزان قیمت دریافت کنید.

کد دستوری باقی مانده حجم اینترنت همراه اول

تا به‌اینجا با انواع بسته‌های اینترنت همراه اول آشنا شدیم اما یکی از مواردی که در خرید و انتخاب بسته نقش مهمی دارد، اطلاع از باقی مانده حجم بسته قبلی در زمان‌های مختلف است. خوشبختانه این کار بسیار ساده است. برای این که از حجم باقی مانده بسته فعلی خودتان اطلاع پیدا کنید، کد #۱*۱۰۰* را از خط همراه اول شماره‌گیری کنید. همچنین می‌توانید به «اپلیکیشن همراه من» نیز مراجعه و در صفحه اول برنامه از حجم باقی مانده اطلاع پیدا کنید.

علاوه بر اطلاع از باقی مانده حجم، نکته مهم دیگری که باید به آن توجه داشته باشید این است که برخی از بسته‌ها دارای قابلیت تمدید خودکار هستند و پس از اتمام، بدون دخالت شما تمدید خواهند شد. در این صورت اگر حواستان نباشد، هر ماه باید هزینه‌ای را برای یک بسته پرداخت کنید. برای لغو تمدید خودکار بسته‌ها، کد #۱۸*۱۰۰* را شماره‌گیری و سپس برای تایید درخواست، عدد ۱ را ارسال کنید.

سوالات متداول

۱. کدام بسته اینترنت همراه‌ اول بهتر است؟

نمی‌توانیم پاسخ دقیقی به این سوال بدهیم. بسته‌های اینترنت همراه‌ اول تنوع بسیار زیادی دارند و بهترین بسته همان بسته‌ای است که بیشتر از بقیه پاسخگوی نیازهای شما باشد.

۲. چگونه اینترنت رایگان همراه اول بگیریم؟

اینترنت رایگان همراه‌ اول تنها از روش‌های محدود قابل دریافت است که در این مطلب به صورت مفصل به آن‌ها پرداختیم.

۳. چگونه اینترنت شبانه همراه اول را به روزانه تبدیل کنیم؟

همراه اول در حال حاضر تنها یک بسته شبانه نامحدود دارد که می‌توانید با غیرفعال کردن آن یک بسته روزانه خریداری کنید. در غیر اینصورت راهی برای تبدیل این بسته‌ها وجود ندارد.

۴. استعلام اینترنت همراه‌ اول چگونه است؟

با شماره‌گیری کد #۱۰*۱۰۰* می‌توانید از وضعیت اینترنت همراه‌ اول خود مطلع شوید.

۵. نحوه فعال سازی اینترنت همراه‌ اول چگونه است؟

برای فعالسازی اینترنت می‌توانید کد #۱۱*۱۰۰* را شماره‌گیری و اینترنت همراه اول خود را فعال نمایید.

سخن پایانی

همانطور که در ابتدای مطلب هم گفتیم، در حال حاضر پیدا کردن به صرفه ترین بسته اینترنت همراه اول کار خیلی راحتی نیست؛ چرا که این اپراتور در ابتدای سال تغییراتی به بسته‌های خود داد و بر همین اساس دیگر هیچ بسته بلند مدتی ارائه نمی‌کند. از دید شما کدام بسته بیشترین ارزش خرید را دارد؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران پلازا به‌اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران35 دیدگاه
avatar
ناشناس
.
04 تیر 1402، 13:09
پاسخ
5
13
متأسفانه همراه اول و در کل تمام اپراتورهای ایران زیاد با مشتری ها راه نمیان... و بیشتر به دنبال غارت کردن مردم هستن تا خدمت رسانی واقعی... به نظرم باید روی قیمت و حجم بسته های یک ماهه تجدید نظر بشه، چون از بس ملت بسته های نامحدود شبانه میزنن، که در آینده همین باعث افزایش میزان بیماری های جسمی و روحی و افسردگی در بین ایرانی ها می شود... و طبعاً هزینه های سرسام‌آوری را برای حکومت در پی خواهد داشت... اما متأسفانه مسئولان هرگز گوش شنوا ندارند...
avatar
javier
.
13 شهریور 1401، 20:15
پاسخ
0
8
تا یه مدت ولانی از کد *1000# برای خرید اینترنت استفاده می کردم. خوبی این کد این بودش که با توجه به وضعیت خرید بسته هایی که انجام می دادم، بهم بسته های جدید پیشنهاد می داد و این بسته متناسب با بسته هایی بود که من می خریدم ولی خوبیش این بود که قیمت های بهتری داشتند و خیلی به صرفه تر بودن. الان دیگه وضعیت اینترنت یه جوری شده که حتی روی این کد هم تاثیر گذاشته و گزینه هایی که پیشنهاد میده اگر هم از نظر قیمتی اوکی باشن کوتاه مدتن و به درد نمی خورن.
avatar
.
12 شهریور 1401، 12:28
پاسخ
0
1
همراه اول بسته های اینترنتی مختلفی داره که بسته به نیاز شخصی میشه ازشون استفاده کرد تجربه شخصی من میگه اگه کل روز از اینترنت همراهتون استفاده میکنید از بسته های آلفا بگیرید پر حجم هم بگیرید که وسط ماه تموم نشه بعد بعضی هاشون بسته رزرو دارن حتما قبل ازینکه بسته تموم بشه بسته رزرو رو غیر فعال کنین تا هزینه یه بسته به درد نخور از اعتبارتون کسر نشه یا نیاد روی هزینه خطتون کد اینترنت به صرفه همراه اول ماهانه هم تو جدول هس تو مقاله بالا *100 رو هم شماره گیری کنین راهنماییتون میکنه .
avatar
میسا
.
10 شهریور 1401، 20:16
پاسخ
1
1
کد 412#*100* رو من خیلی استفاده کردم و به نظر مقرون به صرفه میاد اما خیلی زودتر از ۲ ماه حجم بسته تموم میشه و اصلا قابل کنترل نیست و یه دفعه میبینید کلی قبض براتون اومده. کد بهترین بسته اینترنت همراه اول یک ماهه رو نمیشه گفت کدومه چون بستگی به نیاز شما به اینترنت داره. اینکه شما چه ساعتی به اینترنت احتیاج دارید یکی از مهمترین فاکتورهای انتخاب نوع بسته اینترنتی هست. من از بسته های روزانه بیشتر راضیم اما اصلا اقتصادی نیست ولی چون من معمولا به اینترنت وای فای وصلم این بسته برام بهتره.
avatar
مهدیس
.
04 شهریور 1401، 15:27
پاسخ
0
0
بسته های همراه اول رو از چندین روش میشه فعال کرد ،همونجوری که خودتون هم‌تو این مقاله به طور کامل توضیح دادید ،مدار فیروزه ای خوبه وقتی ساعتی مکالمه یا اینترنت احتیاج داری خیلی خوبه، و بعضی ساعت ها واقعا نرخ های مقرون به صرفه ای داره، که با کد دستوری ، *۱۲۱# میتونیم انتخاب کنیم، به جز اون راحت ترین راه استفاده از اپلیکیشن همراه من هست که میتونیم، بسته های ترکیبی دلخواه خودمونو انتخاب کنیم و فعال کنیم
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402