هرآنچه باید درباره فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم بدانیم

فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم / سریال کره ای همه ما مرده‌ ایم فصل دوم
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

بیایید اطلاعات حیاتی درباره فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم را کاوش کنیم که شامل تاریخ انتشار احتمالی، بازیگران و جزئیات داستان آن می‌شود. با معرفی سریال All of Us Are Dead 2 همراه ما باشید.

نتفلیکس در سال‌های اخیر هزینه‌های خود را افزایش داده است تا بینندگان بین‌المللی را بیش از همیشه جذب کند و یک کشور همچنان ثابت می‌کند که یک قدرت مطلق سرگرمی است: کره جنوبی. از سریال Squid Game و سریال Black Knight گرفته تا فیلم Kill Boksoon و فیلم Okja، این کشور موفقیت‌های بی‌شماری را ایجاد کرده است که بینندگان را با داستان‌گویی نوآورانه و بازی‌های بی‌عیب و نقص بازیگران جذب کرده است. طبق تایید نتفلیکس در ماه گذشته، دانش آموزان دبیرستان هیوسان یک بار دیگر باز خواهند گشت و در آن نوشته شده است: “آماده شوید تا از زامبی‌های نسل زد بیشتر پیشی بگیرند، زیرا All of Us Are Dead در حال آماده شدن برای فصل 2 است”. با بررسی فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم همراه ما بمانید.

فهرست مطالب

داستان سریال کره ای همه ما مرده‌ ایم فصل دوم

داستان سریال ما همه مرده ایم 2 در دنباله‌ی اتفاقات فصل اول اتفاق می‌افتد. نام را و دیگر جهش یافته‌ها تلاش می‌کنند تا راهی برای زندگی در میان مردم عادی پیدا کنند و این فصل بر روی نسل جدید زامبی‌ها و موجودات نامیرا تمرکز خواهد داشت. در بخش نقد و بررسی بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

بازیگران فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم

بیایید با هنرپیشه های سریال کره ای همه ما مرده‌ ایم 2 آشنا شویم و ببینیم قرار است چه کسانی را دوباره در فصل دوم کنار هم ببینیم.

چوی یی هیون در نقش نام را

چوی یی هیون متولد 8 دسامبر 1999 است. این بازیگر در عناوینی مانند سریال “The Matchmakers 2023”، سریال “School 2021 ” و سریال “How to Buy a Friend 2020” نقش آفرینی کرده است.

لومون در نقش سو هیوک

پارک سولومون متولد 11 نوامبر 1999 است. او در آثار دیگری مانند سریال “Branding in Seongsu 2024″، سریال “Revenge of Others 2023” و سریال “Sweet Revenge 2017” بازی کرده است.

پارک جی هو در نقش اون جو

پارک جی هو متولد 7 نوامبر 2003 است. این بازیگر در عناوینی مانند سریال “Little Women 2022”، سریال “Beautiful World 2019” و فیلم “Concrete Utopia 2023” بازی کرده است.

یون چان یونگ در نقش چونگ سان در سریال All of Us Are Dead 2

یون چان یونگ متولد 25 آپریل 2001 است. از دیگر عناوینی که این بازیگر در آن ها حضور دارد می‌توانیم به سریال “Delivery Man 2023″، سریال “Nobody Knows 2020” و سریال “Doctor John 2019” اشاره کنیم.

لی اون سم در نقش مین جین در فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم

لی اون سم متولد 10 اکتبر 1999 است. این بازیگر را می‌توانید در سریال “Bitch × Rich 2023” و سریال “Cheer Up 2022” نیز دنبال کنید.

لیم جه هیوک در نقش دائه سو در سریال کره ای همه ما مرده‌ ایم فصل دوم

لیم جه هیوک متولد 6 می 1994 است. این هنرمند در عناوینی مانند سریال “Daily Dose of Sunshine 2023″، سریال “Man and Woman 2023” و سریال “Summer Strike 2022” نیز بازی کرده است.

نقد سریال All of Us Are Dead 2

این بخش حاوی اسپویل فصل اول سریال است.

همان‌طور که در خلاصه فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم گفتیم، کارگردان لی جه هیوک (Lee Jae-kyoo) طی مصاحبه‌ای به The Korea Herald گفته است: “سریال All of Us Are Dead 2 از بسیاری از جهت‌ها، تنظیمات و صحنه‌ها عمداً برای گسترش داستان فصل اول و در مورد معرفی نژادهای جدید زامبی‌ها ساخته شده است یعنی افرادی که مصون و جاودانه هستند. اگر بتوان فصل اول را بقای بشریت در نظر گرفت، فصل بعدی می‌تواند درباره بقای زامبی‌ها صحبت کند.”

در فصل اول دیدیم که تلاش یک پدر برای تبدیل شدن پسرش به بهترین نسخه انسانی‌اش یعنی کسی که بتواند در مقابل اذیت و آزار همکلاسی هایش ایستادگی کند، منجر به شیوع ویروس زامبی‌ها می‌شود. داستان در شهر هیوسان می‌گذرد و نقطه صفر شیوع این ویروس کشنده، دبیرستان هیوسان است. لی بیونگ چان (کیم بیونگ چول)، معلم علوم این دبیرستان است. او یک دانشمند سابق است که قبل از اینکه مدرسه او را استخدام کند در یک شرکت داروسازی کار می‌کرد و در تحقیق و ایجاد رشته‌های ویروسی تخصص دارد.

موش ها همیشه توسط گربه‌ها شکار نمی‌شوند. مواردی وجود دارد که به دومی حمله می‌کنند و حتی به گربه‌سانان آسیب می‌رسانند، و این زمانی اتفاق می‌افتد که غریزه اولیه بقا در حیوان شروع می‌شود. بیونگ چان از نمونه DNA این موش برای ایجاد ویروسی استفاده می‌کند که باعث شیوع یک بیماری خطرناک در هیوسان می‌شود. او معتقد است که این غریزه بقا به پسرش کمک می‌کند تا از قلدرها جان سالم به در ببرد. اما در عوض، پسرش به یک هیولا تبدیل می‌شود.

تعداد کمی از دانش‌آموزانی که از حمله اولیه جان سالم به در می‌برند، تمام تلاش خود را می‌کنند تا مطمئن شوند که افراد سالم را گاز نگیرند. هر دقیقه یک مرگ غافلگیرکننده را به همراه دارد و هر دانش آموز از دست دادن و سردرگمی را تجربه می‌کند مخصوصا زمانی که سربازانی که قرار بود آن‌ها را نجات دهند در نهایت آن‌ها را رها می کنند! ارتش تصمیم می‌گیرد از این دانش آموزان دست بکشد زیرا آن‌ها معتقدند که ممکن است به یک نوع ویروس جدید آلوده باشند.

برخلاف دیگر سریال‌های زامبی کره ای، سریال کره ای همه ما مرده‌ ایم فصل دوم بلافاصله قربانی را به یک زامبی بی‌فکر تبدیل نمی‌کند. آن‌ها عاقل هستند و عقلشان سالم است. حتی می‌توانند دوستان و دشمنان خود را بشناسند و بعضی از قدرت‌های فوق العاده را داشته باشند. در عوض، آن‌ها باید بجنگند تا دائماً خود را تحت کنترل داشته باشند. آن‌ها احساس گرسنگی شدید می‌کنند و اگر اراده قوی و تلاش آگاهانه نباشد، هیچ تفاوتی با دیگر زامبی‌های بی فکر نخواهند داشت و تنها چیزی که می‌تواند گرسنگی آن‌ها را سیر کند، خون انسان و اجزای انسان است!

بنابراین وقتی یکی از دانش‌آموزان گروه بازمانده یعنی “نام را” در نهایت تبدیل به یک نیمه زامبی می‌شود، مخاطب انتظار دارد که او گروه را ترک کند یا بیرون رانده شود. اما در عوض، او تبدیل به نیرویی می‌شود که با کمک قدرت شنوایی و حس ششم قوی به دوستانش کمک می‌کند تا زنده بمانند. هرچند می‌توان گشفت که فصل اول سریال نسبتاً مثبت و شاد به پایان می‌رسد، اما همه بازماندگان آن به پایان ایده‎آل نمی‌رسند. آنها خانواده، دوستان و حتی کسانی را که دوست دارند از دست می‌دهند.

این هیچ تفاوتی با جنگ ندارد و هر چیزی که یک بازمانده تجربه می‌کند در سریال All of Us Are Dead به تصویر کشیده شده است. با این حال، تعداد کمی از دانش‌آموزان از گروه اصلی باقی می‌مانند و خود را به مرکز قرنطینه ساخته شده توسط دولت می‌رسانند. سه ماه طول می‌کشد تا دولت تأیید کند که همه آن‌ها واقعاً آلوده نیستند. مقررات منع رفت و آمد وجود دارد، و تدابیر امنیتی برای اطمینان از عدم وقوع بیماری دیگر اتخاذ می‌شود.

چیزی که مهم است این است که در سریال کره ای همه ما مرده‌ ایم فصل دوم قربانیانی وجود دارند که به نسخه جهش یافته ویروس آلوده شده‌اند. و کسی که به آن‌ها کمک می‌کند، کسی نیست جز نام را، که با کمک دوستانش تا انتها وسوسه‌اش که خوردن خون را پشت سر می‌گذارد و تلاش می‌کند کسی را نخورد.

وقتی گرد و غبار فرو می‌نشیند، دوستانش در کمپ قرنطینه متوجه سیگنال نام را برای جمع شدن مجدد در پشت بام مدرسه‌شان می‌شوند. این چیزی است که دیدنش از همان زمان به احتمال ساخته شدن فصل 2 اشاره کرد و حالا دیگر اطمینان داریم که ساختن آن در برنامه نتفلیکس قرار دارد. هرچند در لیست سریال های کره ای 2024 نتفلیکس نامی از فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم و تاریخ انتشار آن قرار نگرفته است اما بازهم خبر ساخت و تولید این اثر قطعی است و فقط ممکن است تاریخ پخش آن اواخر سال 2024 یا اوایل سال 2025 باشد.

در سکانس پایانی فصل اول سریال All of Us Are Dead، نام را فاش می‌کند که افراد دیگری مانند او هستند، قربانیانی که اکنون جهش یافته‌اند. او می‌خواهد در هیوسان بماند و به آن‌ها کمک کند تا راه خود را پیدا کنند، همانطور که دوستانش به او کمک کرده بودند تا راه خود را پیدا کند. بنابراین حالا که سازندگان سریال All of Us Are Dead تمدید فصل 2 را اعلام کرده‌اند، این امکان وجود دارد که تمرکز فصل جدید سریال ما همه مرده ایم بر روی این جهش یافته‌ها و رهبر آنها نام را باشد. و دوستان او  ممکن است با او همکاری کنند و به ایجاد جهانی کمک کنند که در آن جهش یافته‌ها و انسان‌ها بتوانند در کنار هم زندگی کنند.

هرچند طبق مصاحبه 2023 Teen Vogue با ستاره پارک جیهو، فیلمبرداری فصل 2 هنوز شروع نشده است. اما، پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که می‌توانیم قسمت‌های جدیدی را در سال 2024 ببینیم. طبق گزارش What’s On Netflix، اخبار اخیری که در فضای مجازی منتشر شده نشان می‌دهد که فیلمبرداری فصل دوم All of Us Are Dead در نیمه اول سال 2024 آغاز می‌شود.

در حالی که تعدادی بازیگران سریال All Of Us Are Dead قربانی شیوع زامبی‌ها در فصل 1 شدند، تعدادی از بازیگران وجود دارند که می‌توانیم انتظار داشته باشیم در لیست بازیگران سریال All of Us Are Dead 2 قرار گیرند و به نمایش بازگردند، از جمله:

 • چو یی هیون در نقش نام را
 • پارک جی هو در نقش اون جو
 • ایم جه هیوک در نقش دائه سو
 • پارک سولومون در نقش سو هیوک
 • ها سونگ ری به عنوان هاری
 • بویون در نقش هیو ریونگ
 • لی یون سام در نقش می جین

زمانی که بازیگران در یک ویدیو خبر بازگشت سریال را تایید کردند، یکی از اصلی ترین نکات صحبت، حضور یون چان یونگ بود که نقش چئونگ سان را در فیلم همه ما مرده ایم بازی کرده است. اگرچه به نظر می‌رسید شخصیت او در فصل 1 می‌میرد، اما به نظر می‌رسد که او بازخواهد گشت اما اینکه آیا از سقوط جان سالم به در برده و فرار کرده یا در فلش بک‌ها ظاهر می‌شود، در حال حاضر همه در حد حدس است. ما در آینده مطمئناً شما را در جریان هر گونه اخبار پخش قرار خواهیم داد.

اگر بخواهیم به یک جمع بندی درباره آنچه انتظار داریم در فصل فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم اتفاق خواهد افتاد برسیم باید بگوییم:  فصل اول با بمباران هیوسان به پایان رسید. چونگ سان و گی نام (به ظاهر) سقوط کردند و در آتش بمباران سوختند و دانش‌آموزان نجات یافته خود را به اردوگاه قرنطینه رساندند.

در مورد نام را، او از انفجار جان سالم به در می‌برد، اما یک هامبی است (یک نیمه زامبی، نیمه انسان با سطح هوش قدرت، بینایی و چابکی بالا). او که می‌دانست احتمالاً ارتش او را می‌کشد، به شهر متروکه می‌رود. و در فصل 2 ممکن است چان یونگ و گی نام دوباره به سریال برگردند درحالی که چان یونگ یک چشمش را از دست داده.

همچنین همان‎طور که گفتیم علیرغم امید به اینکه زمان پخش فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم در سال 2024 خواهد بود، لیست کیدراماهای آینده نتفلیکس تأیید می‌کند که این سریال زامبی امسال باز نخواهد گشت. فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم به عنوان یکی از درام های آینده منتشر شده در نتفلیکس در سال 2024 فهرست نشده است، و به این معنی است که فصل 2 به این زودی منتشر نخواهد شد.

ژانر فصل دوم سریال همه ما مرده‌ ایم اکشن، هیجان انگیز، ترسناک و علمی تخیلی است و تعداد قسمت های سریال کره ای همه ما مرده‌ ایم هنوز مشخص نشده است. نمرات سریال All of Us Are Dead 2 نیز پس از انتشار این درام در این مقاله قرار خواهد گرفت.

سخن آخر

با معرفی سریال All of Us Are Dead 2024 همراهتان بودیم. شما نیز مانند ما چشم انتظار ادامه ماجراهای این دانش آموزان هستید؟ فکر می‌کنید چه بازیگرانی به لیست شخصیت های سریال اضافه شوند؟ دوست دارید کدام بازیگران را در فصل دوم سریال کنار هم ببینید؟ می‌توانید نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما درمیان بگذارید. ممنون که با مقاله ای دیگر همراه ما بودید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران2 دیدگاه
avatar
Dymsksyykkrhkeukywmmeyeym
.
09 اسفند 1402، 15:30
پاسخ
0
3
سلام این فیلم خیلی قشنگه ممنون از سازنندش میگم نامرا و چونگ سان رو هم بیارید من میخام نامرا و چونگ سان در کنار دوستانش ببینم لطفا اینارو بیارید اگه فصل دوم ساخته شد لطفا قسمت هاشو زیاد کنید ممنون خانوم صابری که مارو در جریان گذاشتین فقط من میخام نامرا باشه همینطور چونگ سان
avatar
الیناز صابری
.
09 اسفند 1402، 20:10
پاسخ
0
2
@Dymsksyykkrhkeukywmmeyeym
نام را و چونگ سان هر دو توووی فصل دوم هستن، خیالتون راحت. مرسی که همراه ما هستین
avatar
سما
.
04 اسفند 1402، 22:57
پاسخ
0
1
فکر میکنم تنها کسی که سریال های کره ای رو میبینه و دربارشون مطلب مینویسه این نویسنده است... همیشه نقد و بررسی ها کامل و عالیه مرسی خانوم صابری
avatar
الیناز صابری
.
09 اسفند 1402، 20:08
پاسخ
0
0
@سما
مرسی که همراه پلازا هستین و مقالات من رو دنبال میکنین. نظر لطفتونه :)
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402