همه چیز درباره سریال وارث ناروا برومنس جنجالی دیزنی پلاس

بررسی سریال وارث ناروا / معرفی سریال The Impossible Heir 2024 / نقد سریال وارث غیر ممکن
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سریال وارث ناروا با به تصویر کشیدن جاه‌طلبی های دو دوست برای رسیدن به قدرت، یکی از مورد انتظارترین سریال های کره ای 2024 است. با معرفی سریال The Impossible Heir 2024 همراه ما باشید.

سریال The Impossible Heir با کارگردانی مین یون هونگ (Min Yeon Hong) و نویسندگی چوی وون (Choi Won) درامی 12 قسمتی محصول دیزنی پلاس است. این درام قصد دارد یک مفهوم مهم را به بیننده‌هایش منتقل کند: “گاهی نزدیک‌ترین دوستت تنها کسی است که می‌تواند بزرگترین آسیب را به تو برساند!” و به این ترتیب داستان دو دوست است که توافق می‌کنند برای رسیدن به تاج و تخت ثروتمندترین خانواده کره جنوبی در کنار هم وارد رقابتی غیرممکن می‎شوند. سریال وارث ناروا بخاطر شیمی وسوسه‌انگیز بین بازیگران اصلی، حسابی بر سر زبان‎ها است. با معرفی سریال وارث غیرممکن همراه پلازا بمانید.

فهرست مطالب

داستان سریال وارث ناروا

داستان سریال وارث ناروا / خلاصه سریال کره ای وارث ناروا

داستان سریال وارث غیرممکن با نمایش زندگی دو دانش‌آموز دبیرستانی به نام هان ته اوه (لی جه ووک) و کانگ این ها (لی جون یونگ) آغاز می‌شود. ته اوه پس از اتفاقاتی تلخ به زادگاه مادرش برمی‌گردد و با این ها به عنوان همکلاسی در دبیرستان جدیدش آشنا می‌شود. او پسری باهوش با پس زمینه‌ای فقیر و پر از رنج است.

بر خلاف هان ته او، کانگ این ها از یک خانواده ثروتمند است و پدرش گروه کانگ اوه را اداره می‌کند. اما این ها یک فرزند نامشروع و طرد شده است و خانواده‌اش او را تحقیر می‌کنند. اگرچه کانگ این ها و هان ته او از پیشینه‌های کاملاً متفاوتی هستند، اما جاه طلبی و ویژگی‌های مشترکی دارند و کم کم با هم دوست می‌شوند. این ها قصد دارد گروه کانگ اوه را تصاحب کند. هان ته او برای رسیدن به هدفش تصمیم می‌گیرد رویای کانگ این ها را محقق کند و این دو نفر نقشه ای طولانی مدت برای رسیدن به هدفشان می‌کشند.

در همین حین، نا هه وون (هونگ سو زو) یک دختر جوان باهوش و زیبا است که زندگی اش بخاطر بدهی‌های مادرش رنگ آرامش نمی‌بیند. او درحالی که عاشق ته اوه است، برای رسیدن به رویاهایش با نقشه به این ها نزدیک می‎شود و داستان سریال The Impossible Heirرو به جلو پیش می‌رود.

بازیگران سریال وارث ناروا

بیایید با هنرپیشه های سریال وارث غیرممکن آشنا شویم.

لی جه ووک در نقش هان ته اوه

سریال وارث غیرممکن / بازیگران سریال وارث غیر ممکن

لی جه ووک متولد 10 می 1998 است. این سوپر استار در آثار دیگری مانند سریال “Alchemy of Souls 2022-2023″، سریال “Do Do Sol Sol La La Sol 2020” و سریال “Extraordinary You 2019” نقش آفرینی کرده است.

لی جه ووک با چهره ای بی‌احساس در «وارث غیرممکن» به دنبال اهدافش می‌رود. هان ته اوه شخصیتی با هوش استثنایی و رفتاری همیشه منطقی است. هان ته اوه که پسر یک قاتل به دنیا آمده است، از دنیا فرار می‌کند و سعی می‌کند با نزدیک شدن به کانگ این ها، پسر نامشروع بزرگترین گروه کره، از زندگی سخت خود فرار کند و این دو با هم قصد دارند تاج و تخت را بدست آورند.

لی جون یونگ در نقش کانگ این ها در سریال The Impossible Heir

هنرپیشه های سریال وارث غیرممکن / سریال وارث ناروا

لی جون یونگ متولد 22 ژانویه 1997 است. این بازیگر در عناوین دیگری مانند سریال “May I Help You? 2022″، سریال “D.P.  2021″، سریال “Imitation 2021” و سریال “Please Don’t Date Him 2020” حضور دارد.

لی جون یانگ یک شخصیت شرور پیچیده است که هم خوب و هم بد را در «وارث غیرممکن» تجسم می‌کند. پسری به ظاهر بی‌خیال که خشمی زیاد و انتقامی ناممکن را برای زمین زدن پدر و خانواده‌ی بی‌رحمش در پشت نقابی سرد مخفی می‌کند. او تظاهر می‌کند که با هان ته اوه هم مسیر است و از توانایی‌هایش برای رسید به هدف خود استفاده می‌کند. و به تدریج در جاه طلبی سیری ناپذیر خود برای تبدیل شدن به مالک گروه Kang Oh گرفتار می‌شود.

چوی جین هو در نقش کانگ جونگ مو در سریال وارث ناروا

سریال وارث ناروا / سریال The Impossible Heir / سریال کره ای وارث ناروا

چوی جین هو یکی دیگر از بازیگران سریال The Impossible Heir و متولد 26 می 1368 است. این بازیگر در آثاری مانند سریال “The Escape of the Seven 2023″، سریال “Beyond Evil 2021″، سریال “Dr. Romantic 2 2020” هنرنمایی کرده است.

کانگ جونگ مو پدر این ها و مردی زیرک است که برای حفظ قدرت و رسیدن به رویاهای دیرینه‌اش از هر فردی که بتواند استفاده می‌کند. او تصمیم می‌گیرد از این ها به عنوان عروسک خیمه شب بازی برای پیش بردن کارهایش  استفاده کند و او را دور بیاندازد اما آیا واقعا می‌تواند این ها را کنترل کند؟

هونگ سو زو در نقش نا هه وون در سریال کره ای وارث ناروا

سریال وارث ناروا / سریال The Impossible Heir / سریال کره ای وارث ناروا

هونگ سوزو متولد 12 فوریه 1994 است. این هنرمند را می‌توانید در سریال ” Lovestruck in the City 2020″ و سریال “Sweet Home 2 2023” دنبال کنید.

هه وون در سریال کره ای وارث ناروا دختری است که هیچ پشتوانه و خانواده‌ای ندارد. او ناچار می‌شود بین عشق و قدرت، قدرت را انتخاب کند و وارد زندگی کانگ این ها شود بی‌خبر از اینکه این ها هیچ علاقه ای به او ندارد و فقط برای کنترل کردن ته اوه به او نزدیک شده است.

نقد سریال The Impossible Heir

این بخش حاوی اسپویل داستان سریال است.

همان‌طور که در خلاصه سریال کره ای وارث ناروا گفتیم، هان ته اوه پس از ماجراهایی تلخ به زادگاه مادرش بر می‌گردد. پدرش قاتل است و مادرش مجبور است به عنوان یک راهب فراری زندگی مخفیانه داشته باشد تا از آسیب‌های همسرش در امان بماند. او پس از رسیدن به زادگاه مادرش، تصمیم می‌گیرد به هم‌کلاسی اش کانگ این ها که فردی دردسرساز و ثروتمند است نزدیک شود. این دو نفر به ظاهر زندگی‌های متفاوتی دارند اما در باطن هر دو زخم‌های عمیقی دانرد که باعث احساس همدردی و نزدیک شدنشان به هم می‌شود.

ته اوه از نقشه طولانی مدتش برای رساندن این ها به قدرت و ثروت گروه کانگ او می‌گوید و این دو نفر بدون هیچ عجله‌ای آهسته آهسته کنار هم رشد می‌کنند و همه چیز را جوری برنامه ریزی می‌کنند تا بتوانند نظر پدر این ها یعنی کانگ جونگ مو صاحب امپراطوری قدرتمند کانگ اوه را به خود جلب کنند و این ها را وارث این تاج و تخت کنند. اما دوستی نزدیک این ها و ته اوه بخاطر دختری به نام نا هه وون که در دوران دانشکده با او آشنا می‌شوند، دچار یک حفره بزرگ می‌شود. و درست همین‌جا است که سریال وارث غیرممکن از یک درام جذاب و هیجان‌انگیز، به درامی خسته کننده و تکراری مانند تمام سریال‌های پیش از خودش تبدیل می‌شود.

زمان پخش سریال وارث ناروا / هنرپیشه های سریال وارث غیرممکن / تعداد قسمت های سریال وارث ناروا

برخلاف دو قسمت اول درام که همه چیز به شدت پر از فراز و نشیب‌های دیدنی است، پس از ورود نا هه وون، داستان سریال The Impossible Heir به سمتی پیش می‌رود که همه انتظارش را داریم. ته اوه به هه وون علاقه دارد، این ها متوجه نگاه‌های دوست سرد و مغرورش به دخترک فقیر می‌شود و تصمیم می‌گیرد هه وون را از او بگیرد تا ثابت کند پس قدرتمند و ثروتمند ماجرا است و ته اوه و هه وون بخاطر رسیدن به هدف‌هایشان وانمود می‌کنند علاقه‌ای بینشان وجود ندارد درحالی که این ها از همه چیز باخبر است.

در سریال کره ای وارث ناروا نقطه ضعف هه وون مادر معتاد به قمار و همیشه دردسرسازش است و نقطه ضعف هان ته اوه، نا هه وون است، درحالی که کانگ این ها بدون هیچ نقطه ضعفی تنها یک هدف دارد و آن هم به ارث بردن امپراطوری پدری است که هیچ‌وقت به او اهمیت نداده است و با تکبر و خودخواهی تمام فقط از او برای رسیدن به رویایش استفاده می‌کند. با این حال ماجراها آن‌طور که انتظارش را داشتیم پیش نمی‌رود. حداقل برای ته اوه و هه وون! چراکه برخلاف انتظاراتشان، این ها حاظر است برای رسیدن به هدفش همه را فدا کند و این یکی دیگر از چیزهایی است که بیننده ها را از تماشای سریال وارث ناروا نا امید می‌کند.

سریال وارث ناروا / سریال The Impossible Heir / سریال کره ای وارث ناروا

ما از قسمت اول سریال وارث غیر ممکن بطور مداوم هان ته اوه را فردی باهوش، غیر قابل نفوذ، آینده‌نگر و بی‌اعتماد به همه می‌بینیم. چطور ممکن است چنین فردی با این همه نبوغ و قدرت تحلیل و برنامه‌ریزی بالا، هیچ‌گاه در تمام این سال‌ها به اینکه ممکن است این ها به او خیانت کند، فکر نکرده باشد. چطور ممکن است هیچ‌وقت روی سرد و بی‌احساس و قدرت‌طلب این ها را پشت نقاب لبخند و تظاهرش به بی‌خیالی ندیده باشد و همیشه آسیب دیدن از سمت این ها را نادیده گرفته باشد و حالا پس از زندان افتادن تازه بخواهد به لطف دوست هکرش بفهمد که ماجراهای پشت آسیب دیدنش و به زندان افتادنش همه بخاطر نقشه‌های این ها است؟

قسمت‌های 1 تا 4 سریال The Impossible Heir بیننده‌ها را به دنیای پرفراز و نشیب توطئه‌های خانوادگی و پویایی قدرت می‌برد. طرح مانند یک ترن هوایی از فریب، دستکاری، و طرح‌هایی است که با دقت طراحی شده‌اند تا بینندگان را در لبه صندلی‌هایشان نگه دارد. ته اوه با هوش بالا و انگیزه‌های پنهانش و این‌ها که در شبکه‌ای از غفلت‌های خانوادگی و نامرئی بودن اجتماعی گرفتار شده‌اند، به داستان عمق می‌بخشند. این درام از کاوش در مضامین تیره‌تر مانند خیانت و وفاداری و ترسیم پرتره‌ای واقع‌گرایانه از خانواده‌ای که در اثر جاه‌طلبی و طمع از هم پاشیده شده‌اند، ابایی ندارد.

با پیچش‌های استراتژیک، خط داستانی به صفحه شطرنجی از حرکات متقابل تبدیل می‌شود، که هر اقدام نشان‌دهنده میزان مسیری است که افراد برای کسب قدرت و کنترل پیش خواهند رفت. در میان همه این اتفاقات، لحظات تلخی وجود دارد، به ویژه در سفر این ها برای کشف خود و روابط پیچیده ته اوه با شخصیت‌های دیگر و هه وون که به نظر می‌رسد با وجود ازدواجش با مردی که تظاهر به عاشقی می‌کرد، قرار است زندگی راحتی داشته باشد اما هیچ چیز برای هیچ‌کدام آنطور که باید پیش نمی‌رود. این درام مانند یک داستان گیرا از جاه طلبی، خیانت، و خطرات بالای میراث خانوادگی است که طرفداران درام های کره ای را به یاد سریال های قدیمی‌تر می‌اندازد.

ژانر سریال وارث ناروا / نمرات سریال The Impossible Heir

لی جه ووک در رابطه با نقش خود در سریال The Impossible Heir به اشتراک گذاشت: «او یک شخصیت ثابت قدم است که باید مشکلی را تا انتها تعقیب کند و پس از تصمیم گیری در مورد هدف، آن را حل کند. به عنوان چهره‌ای که در حفظ چهره پوکر و بی احساس خوب است، هنگام حل مشکلات، پنجه‌های خود را نشان نمی‌دهد.” این بازیگر افزود: «من تغییرات زیادی در بازیگری ایجاد کردم تا بخش‌های بیانگر را پنهان کنم و احساسات درونی [شخصیت] را به‌طور کامل به نمایش بگذارم. از طریق سریال وارث غیرممکن فکر می‌کنم می‌توانم برخی از جنبه‌های کامل و آرام و همچنین پایدار خودم را نشان دهم.»

لی جون یانگ در تجسم این شخصیت، به طرز ماهرانه‌ای کانگ این ها را با رفتاری بی‌حیا در سریال کره ای وارث ناروابه تصویر می‌کشد. او با توصیف کانگ این ها به عنوان “شخصیتی که درد خود را پنهان می‌کند، شخصیتی مرموز که می‌تواند خط بین خیر و شر را در هم بپیچد” بیان کرد: “من می‌خواهم حس آزادی شخصیت را منتقل کنم، بنابراین رویکردهای مختلفی را امتحان کردم.”

تعداد قسمت های سریال وارث ناروا 12 اپیزود 60 دقیقه ای است و رده سنی 15+ دارد. زمان پخش سریال وارث ناروا از تاریخ 28 فوریه 2024 آغاز شده است و در تاریخ 3 آپریل 2024 به پایان خواهد رسید. همچنین اگر در مورد نمرات سریال The Impossible Heir کنجکاو هستید، باید بگوییم که سریال وارث غیر ممکن از سایت آی‌ام‌دی‌بی نمره 7.2 از 10 و از سایت مای دراما لیست نمره 7.3 از 10 را کسب کرده است.

سخن آخر

با نقد و بررسی سریال وارث ناروا همراهتان بودیم. شما سریال جدید لی جه ووک و لی جون یونگ را دیده‌اید؟ نظرتان درباره این درام چیست؟ فکر می‌کنید انتهای مسیر ته اوه و این ها در سریال کره ای وارث ناروابه کجا ختم خواهد شد؟ می‌توانید نظرات خود را در بخش دیدگاه ها با ما درمیان بگذارید. ممنون که با مقاله ای دیگر همراه ما بودید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402