با بهترین بازیگران جوان سینمای ایران آشنا شوید

بهترین بازیگران جوان ایران
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

اگرچه تجربه در بازیگری حرف اول را می‌زند و بازیگران پیشکسوت نقش بسزایی را در این سینما دارند، اما وجود چهره‌های جدید است که طراوت خاصی به سینما می‌دهند. از این رو، قصد داریم تا در این مقاله به معرفی بازیگران جوان ایرانی بپردازیم.

سینمای ایران در حال پوست‌اندازی است. چهره های جوان سال‌های گذشته که از آن‌ها به عنوان ستارگان سال‌های آینده یاد می‌شد، حالا در سینما جای پای خود را محکم کرده‌اند. هر سال با چهره های جدید آشنا می‌شویم که با ایفای نقشی شناخته می‌شوند و پله های ترقی را طی می‌کنند. البته این کار سخت تر از آنچه که به نظر می‌رسد و نیازمند تلاش و پشتکار فراوان است. در ادامه این مقاله پلازا قصد داریم تعدادی از این بازیگران جوان ایرانی که این روزها چهره هستند را معرفی کنیم.

فهرست مطالب:

بازیگران جوان ایرانی زن

در ادامه این لیست به معرفی بهترین بازیگران جوان زن ایران خواهیم پرداخت.

1. نازنین بیاتی | بازیگران جوان ایرانی

بازیگران زن جوان سینمای ایران / بازیگران زن جوان ایرانی

 • سن: 34 ساله (متولد 15 دی 1368)
 • با کدام اثر مطرح شد: دربند
 • جوایز و افتخارات: برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن از جشن منتقدین و نویسندگان برای «دربند» و برنده تندیس حافظ بهترین بازیگر نقش اول زن برای سریال «گلشیفته»

نازنین بیاتی از بازیگران زن جوان سینمای ایران را می‌توان کشف درخشان پرویز شهبازی دانست. شهبازی که به استفاده از بازیگران گمنام به عنوان نقش اول آثارش معروف است، برای «دربند» نازنین بیاتی را در نقش یک دختر شهرستانی که برای تحصیل به تهران می‌آید انتخاب کرد و همین امر شروع راهی پر از موفقیت برای یکی از بهترین بازیگران جوان ایرانی بود. بیاتی نیز با توانمندی‌های خود از این فرصت استفاده کرد و با همان یک فیلم یک شبه ره صدساله را پیمود.

نازنین بیاتی در سال‌های اخیر هم در آثار سینمایی و هم در سریال‌ها خوش درخشیده و نقش‌های نسبتا متفاوتی را هم به نمایش گذاشته است. فیلم های «شادروان»، «سگ بند» و «عروسی مردم» از جدیدترین آثار او هستند. این بازیگر بی‌شک یکی از آینده‌دارترین و بازیگران جوان زن ایرانی است.

2. زیبا کرمعلی

بازیگران جوان سینمای ایران / بازیگران جوان ایرانی

 • سن: 27 ساله (متولد 12 آذر 1375)
 • با کدام اثر مطرح شد: لاتاری

یکی از جوان ترین و زیباترین بازیگران ایرانی زیبا کرمعلی است که با بازی شایسته خود در فیلم «لاتاری» به چشم اهالی سینما آمد. او در دبیرستان رشته ریاضی فیزیک را دنبال کرد و در آخر توانست با شرکت در کنکور هنر رتبه برتر شود و به دانشگاه هنر تهران وارد شود. او پیش از لاتاری در هیچ تئاتر و فیلمی نقش آفرینی نداشت و در همایش هنری دانشگاه خود با عوامل فیلم آشنا می‌شود و این واسطه ورود او به عرصه بازیگری می‌شود.

زیبا کرمعلی، جوان، خوش انرژی، خوش خنده و با استعداد است و همین فاکتور ها راه او را برای پیشرفت هموارتر خواهد کرد. فیلم «دینامیت» که در سال 1400 اکران شد نیز جز جدیدترین آثار این هنرمند از بازیگران جوان زن ایرانی است.

3. پردیس احمدیه | بازیگران جوان ایرانی

بازیگران جوان زن ایرانی / بازیگران جوان ایرانی

 • سن: 31 ساله (متولد 8 تیر 1371)
 • با کدام اثر مطرح شد: لاک قرمز
 • جوایز و افتخارات: برنده جایزه بهترین بازیگر زن در ششمین جشنواره فیلم شهر برای «لاک قرمز»

وقتی مهم‌ترین فیلم سینمایی سید جمال سیدحاتمی اکران شد، بازی خیره‌کننده دختری معصوم توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کرد. پردیس احمدیه از بازیگران جوان زن ایرانی با اینکه  قبل از «لاک قرمز» در چندین فیلم مهم با کارگردانی کارگردانان بزرگ سینمای ایران ایفای نقش کرده بود، اما از شانس بدش توقیف یا حضور در نقش‌های کوتاه مانع از دیده شدن استعدادهای او شده بود. تا اینکه در «لاک قرمز» از فرصت نقش اول استفاده کرد و خودش را به عنوان بازیگری آینده‌دار و توانمند مطرح کرد. او پس از «لاک قرمز» بسیار عاقلانه و بدون شتاب جلو رفت و با گزیده‌کاری و حضور در فیلم‌هایی چون «خفه‌گی»، «مجبوریم» و «لامینور» با بزرگانی چون داریوش مهرجویی، فریدون جیرانی و رضا درمیشیان همکاری کرد تا در اینکه یکی از بهترین بازیگران جوان سینمای ایران در سال‌های آتی است، هیچ شکی باقی نگذارد. وی در سریال نمایش خانگی «نوبت لیلی» و «پوست شیر» نیز ایفای نقش داشت.

4. سوگل خلیق

جوان ترین بازیگران سینمای ایران / بازیگران زن جوان ایرانی

 • سن: 36 ساله (متولد 31 اردیبهشت 1367)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال دلدار

از بازیگران جوان سینمای ایران باید به سوگل خلیق اشاره کنیم. سوگل خلیق از آن دسته بازیگرانی است که پیش از ورود و محبوبیت در دنیای بازیگری، خاک صحنه زیاد خورده است. او زمانی که 20 سال داشت تئاتر را شروع کرد و در رشته کارگردانی تئاتر دانشگاه هنر تهران تحصیل کرد. این بازیگر زمانی که 25 سال داشت در فیلم «دو» ایفای نقش داشت و در سال 1395 در سریال «پرواز در ارتفاع صفر» بازی کرد. اما این سریال «دلدار» و نقش رونا بود که او را به مردم شناساند. جدیدترین فیلم سوگل خلیق از بازیگران جوان زن ایرانی «شب طلایی» نام دارد که او در آن حضوری پررنگ داشت. او همچنین با ایفای نقش خود در سریال «دفتر یادداشت» توانسته توجهات زیادی را معطوف بازیگری خود کند.

5. ماهور الوند | بازیگران جوان ایرانی

جوان ترین بازیگر ایران / بازیگران زن ایرانی جوان

 • سن: 29 ساله (22 تیر 1373)
 • با کدام اثر مطرح شد: دختر
 • جوایز و افتخارات: برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای «هت‌تریک» در سی و ‌ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر

ماهور الوند از بازیگران جوان زن ایرانی دختر سیروس الوند است و در طول تمام سال‌های فعالیتش در سینما و تئاتر، سعی کرده برچسب «دختر سیروس الوند» بودن را از پیشانی‌اش بردارد و ثابت کند که به دلیل توانمندی‌هایش در این نقطه ایستاده و از بهترین بازیگران جوان سینمای ایران است. ماهور الوند با فیلم رضا میرکریمی دیده شد. او در این فیلم احوالات و فراز و فرودهای شخصیتی دختری که به شدت تحت سلطه پدر است و در محدودیت بزرگ شده را به بهترین نحو به نمایش گذاشت.

اما انتخاب‌های خوب و درخشش در هرکدام از کارهای سینمایی‌اش نشان داد که الوند به دنبال به هر قیمتی دیده شدن نیست و سعی می‌کند در آثار کارگردانان مطرح و با قصه‌های جذاب ایفای نقش کند. حضور در آثار رضا میرکریمی، فریدون جیرانی، بهرام توکلی، مصطفی کیایی، تهمینه میلانی و ابراهیم ایرج‌زاد به عنوان بازیگر نقش اول نشان می‌دهد ماهور مسیر موفقیتش را درست و پله پله جلو می‌رود. اگر به همین روال به درخشش ادامه دهد، قطعا یکی از بهترین بازیگران جوان ایرانی خواهد بود. او در سال 1402 فیلم «تمساح خونی» به کارگردانی جواد عزتی بازی کرده است.

6. دیبا زاهدی

بهترین بازیگران جوان سینمای ایران / بازیگران زن ایرانی جوان

 • سن: 34 ساله (7 آذر 1368)
 • با کدام اثر مطرح شد: پنج ستاره

دیبا زاهدی از بازیگران جوان ایرانی هم مانند نازنین بیاتی در اولین فیلم سینمایی‌اش نقش اول زن بود و نقش دختر دانشجویی را بازی می‌کرد که به دلیل مشکلات مالی در یک هتل کار می‌کند. معصومیت چهره او باعث شد که هم فیلم «پنج ستاره» و هم خودش به خوبی دیده شود. زاهدی دو سال بعد در «بادیگارد» با ابراهیم حاتمی‌کیا کار کرد تا ثابت کند آنقدری استعداد دارد که بتواند با بزرگان سینما کار کند. دیبا زاهدی پس از چند سال گزیده‌کاری، در دو سال اخیر به یکباره پرکار شد و در آثار متفاوت و مختلفی به ایفای نقش پرداخت.

همکاری با کیومرث پوراحمد، داریوش مهرجویی، فریدون جیرانی و کیانوش عیاری نشان داد اگر کار خوب و کارگردان خوب سر راهش قرار بگیرد، امکان ندارد شانسش را از دست بدهد. او در سریال«آقازاده» ایفای نقش داشت و با «لامینور» مهرجویی به روی پرده سینما رفت. سریال های «87 متر» و «هم‌بازی»  نیز آثار تلوزیونی جدید او هستند. این اتفاق ها باعث شد که این هنرمند از بازیگران جوان زن ایرانی یکباره پر رنگ شود. او در سال 1402 با سریال «گناه فرشته» دیده شد.

7. هدی زین العابدین | بازیگران جوان ایرانی

بهترین بازیگران جوان سینمای ایران / بازیگران جوان ایرانی

 • سن: 34 ساله (11 تیر 1368)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال سقوط یک فرشته

هدی زین العابدین از بازیگران جوان ایرانی که این روزها فیلم سینمایی «طلا» را در اکران اینترنتی دارد و تا چند وقت قبل هم مجموعه متفاوت «کرگدن» را در شبکه نمایش خانگی داشت، کاملا به تدریج و پله پله مسیر موفقیت را طی کرده و در حال حاضر به نوعی بهترین بازیگر زن جوان ایران است. او از سال 84 وارد دنیای تصویر شد و اولین کار سینمایی‌اش، فیلم «خانه روشن» بود.  چهار سال بعد در مجموعه «آشپزباشی» حضوری کوتاه داشت و بالاخره در ماه رمضان در کنار مهرداد صدیقیان در سریال «سقوط یک فرشته» با نقشی پررنگ دیده شد.

او بلافاصله بعد از «سقوط یک فرشته»، در «قلب یخی 3» در کنار مهران مدیری، رضا کیانیان و هدیه تهرانی یکی از نقش‌های اصلی مجموعه را ایفا کرد. زین العابدین کاملا بی‌حاشیه و آرام در حال پیشرفت است، گواه این ادعا نامزدی دریافت سیمرغ جشنواره فیلم فجر برای فیلم «عرق سرد» است. هدی زین العابدین پس از بازی متفاوتش در «کرگدن»، به ایفای نقش در دو فیلم سینمایی «زالاوا» و «دسته دختران» پرداخت. او در سریال شبکه نمایش خانگی «رهایم کن» نیز حضور داشت.

8. ندا جبرائیلی

بهترین بازیگر زن جوان ایران / بازیگران زن کم سن ایرانی

 • سن: 33 ساله (15 مهر 1369)
 • با کدام اثر مطرح شد: قاعده تصادف
 • جوایز و افتخارات: دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن در جشنواره بین‌المللی 35ام تهران برای فیلم «دربین»

ندا جبرائیلی یکی دیگر از بهترین بازیگران جوان ایرانی است، اما چند سال طول کشید تا مخاطبان استعداد او را ببینند. بعد از چندین کار تصویری، در «قاعده تصادف» به کارگردانی بهنام بهزادی بالاخره دیده شد و پس از آن کیفیت آثار سینمایی‌اش سیر صعودی گرفت. او سال گذشته برای فیلم متفاوت «مردن در آب مطهر» به همراه علی شادمان نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر شد. فیلم دیده شده او «جنگ جهانی سوم» نام دارد.

همچنین بخوانید :

9. هستی مهدوی فر | بازیگران جوان ایرانی

جوان ترین بازیگران ایرانی / بازیگران جوان ایرانی

 • سن: 31 سال (21 آذر 1370)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال جراحت

هستی مهدوی فر از بازیگران زن جوان ایرانی است که در سال 1370 متولد شد و بازیگری را از سن 19 سالگی شروع کرد. این هنرمند نخستین بار با سریال پرمخاطب «جراحت» در کنار بازیگرانی همچون زنده یاد امین تارخ و خانم آتنه فقیه نصیر کار خود را شروع کرد و کاراکتر اکرم او دیده شد. در همان سال نیز فیلم‌هایی همچون «سوت پایان» و «زبان مادری» بازی کرد. هستی مهدوی فر از آن دسته بازیگرانی نیست که کارهای زیاد و پشت سر هم انجام دهد و بیشتر گزیده کار می‌کند اما وقتی در فیلم یا سریالی ایفای نقش داشته باشد، آن اثر پربیننده می‌شود.

این هنرپیشه از لیست بازیگر ایرانی جوان در آثاری همچون فیلم‌های «پرستوهای عاشق»، «50 کیلو آلبالو»، «کمدی انسانی»، «ماجرای نیمروز: رد خون» و سریال‌های «مادرانه»، «حانیه» و «آکتور» ایفای نقش داشته است.

10. مریم مومن

بازیگران جوان زن ایرانی/ بازیگران زن جوان ایرانی

 • سن: 25 سال (6 مرداد 1377)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال بانوی عمارت

مریم مومن از جمله بازیگران دختر ایرانی است که در سال 1377 به دنیا آمد و در اوج جوانی خود قرار دارد. او فارغ‌التحصیل رشته بازیگری است و اصالتی ترک دارد. او بازیگری را از سال 1382 و فیلم کوتاه پسر عمدی پدرش آغاز کرد و علاقمند به این حرفه شد. او در کلاس‌های بازیگری شرکت کرد تا اینکه وارد تئاتر شد و سرانجام با فخرالزمان سریال «بانوی عمارت» به خوبی دیده شد. او با سریال‌هایی همچون «جادوگر» و «دردسرهای شیرین» تاکنون به کار خود ادامه داده و در مسابقه «شب های مافیا» نیز خوش درخشید. این هنرپیشه بازیگران دختر ایرانی یک فیلم سینمایی به نام «کادون» نیز در کارنامه خود دارد.

11. سارا رسول زاده | بازیگران جوان ایرانی

بازیگران دختر ایرانی / بازیگران زن کم سن ایرانی

 • سن: 34 سال (18 شهریور 1368)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال عاشقانه ها

سارا رسول زاده از بازیگران جوان زن ایرانی است که در اواخر دهه 60 به دنیا آمد.‌ او بازیگری را با وورکشاپ‌ها و نمایش عروسکی شروع کرد تا اینکه به تئاتر و مجری‌گری برنامه کودک «ترمه طلا» رسید. خانم رسول زاده نخستین بار با سریال «پرده نشین» و سپس با «عاشقانه‌ها» توجه‌ها را به خود معطوف کرد و بازی در فصل اول «نجلا» او را در بین مخاطبان محبوب کرد. سریال «خون‌سرد» نیز از کارهای جدید این بازیگر بود. این هنرمند از بازیگران زن جوان ایرانی اخیرا در فیلم سینمایی «هفت بهار نارنج» نیز حضور داشته است.  اثر شبکه نمایش خانگی دیده شده او، سریال «قهوه ترک» بود.

12. ترلان پروانه

بازیگران زن جوان ایرانی / بازیگران زن جوان ایرانی

 • سن: 25 سال (18 تیر 1377)
 • با کدام اثر مطرح شد: فیلم سینمایی نصف مال من نصف مال تو

ترلان پروانه نیز در میان لیست جوان ترین بازیگران ایرانی قرار می‌گیرد. این هنرمند از سال 1383 و با سریال «بچه های خیابان» وارد دنیای بازیگری شد و سپس در همان سال در فیلم «رویای آخر» نیز بازی کرد. این هنرمند تا سال‌ها با آثار مختلف به عنوان کودک، نوجوان و حال جوان در سینما و تلوزیون ایران به ایفای نقش پرداخته است. فیلم‌های «آهوی پیشونی سفید 1»، «مردن به وقت شهریور»، «گشت ارشاد 2»، «تا ابد»، فیلم «گربه سیاه»، فیلم «علف‌زار» و سریال‌های «ملکوت»، «سرزمین کهن»، «گذر از رنج‌ها»، «چرخ فلک» و «سیاوش» بین آثار این هنرمند از بازیگران زن جوان ایرانی قرار می‌گیرند.

13. میترا رفیع | بازیگران زن جوان ایرانی

بازیگران زن جوان ایرانی / بازیگران زن کم سن ایرانی

 • سن: 29 سال (12 آذر 1373)
 • با کدام اثر مطرح شد: گیلدخت

میترا رفیع از بازیگران زن جوان ایرانی است که در سال 1373 به دنیا آمد. او از سن 14 سالگی بازیگری را شروع کرد و کار خود را در تئاتر ادامه داد تا اینکه با فیلم «کلمبوس» برای نخستین بار پشت دوربین رفت. خانم رفیع نخست با نقش مه‌لقا در مجموعه تلویزیونی «از سرنوشت» دیده شد و پس از آن نقش الناز سریال «بی‌همگان» را بازی کرد تا اینکه توانست با سریال «گیلدخت» نه تنها جایگاه بازیگری خود را تثبیت کند، بلکه که جز بازیگران جوان ایرانی دیده شده، باشد.

14. المیرا دهقانی

بازیگران جوان دختر ایرانی / بازیگران زن کم سن ایرانی

 • سن: 32 سال (متولد 5 شهریور 1370)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال لحظه گرگ و میش

المیرا دهقانی از جمله بازیگران جوان دختر ایرانی است که در سال 1370 به دنیا آمد و از سال 1388 شروع به یادگیری بازیگری زیر نظر سیامک کمالی سروستانی در شیراز آغاز کرد. پس از دو سال خانم دهقانی نخستین تجربه بازیگری خود را با تئاتر «زمین آبی‌است مثل پرتقال» شروع کرد. او پس از چند اجرای تئاتر سرانجام نقشی مکمل در سریال «همه‌چیز آنجاست» و بعد از آن در «هشت و نیم دقیقه» بازی کرد تا اینکه در مجموعه تلویزیونی «لحظه گرگ و میش» بازی کرد. شخصیت یاسمن او در این سریال باعث شد که مخاطبان در رنج گسترده، المیرا دهقانی را بشناسند. از جدیدترین آثار این هنرمند از بازیگران جوان ایرانی باید به فیلم «سیاه باز» و سریال‌های «حرفه‌ای» و «خسوف» اشاره کنیم.

15. نیلوفر کوخانی | بازیگران جوان ایران

جوان ترین بازیگر زن ایرانی / بازیگران زن ایرانی جوان

 • سن: 32 سال (2 شهریور 1370)
 • با کدام اثر مطرح شد: خانه امن

نیلوفر کوخانی از جمله جوان ترین بازیگر زن ایرانی است که در سال 1370 به دنیا آمد. او بازیگری را از سال 1395 با سریال «چرخ و فلک» شروع کرد. سپس در سال 1397 با فیلم «دختران زمستان» به شهرت رسید. او سرانجام‌ با دو سریال «خانه امن» و «سرجوخه» به شهرت رسید. از دیگر آثار معروف نیلوفر کوخانی باید به‌ فیلم «آخرین تولد» و سریال‌های «خون‌سرد» و «همه‌گیری» اشاره کنیم.

16. سارا حاتمی

دختران سینمای ایران / بازیگران زن کم سن ایرانی

 • سن: 18 سال (12 خرداد 1384)
 • با کدام اثر مطرح شد: زخم کاری
 • جوایز و افتخارات: برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن

سارا حاتمی از دختران سینمای ایران است که با مجموعه «زخم کاری» و نقش مائده ریزآبادی مطرح شد. او سپس در فیلم «کت چرمی» ایفاگر نقش ثریا بود و برای بازیگری در این فیلم برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. او همچنین در سال 1402 با بازی در فیلم «آبی روشن» توانست باری دیگر نامزد سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن شود.

17. پردیس پورعابدینی

بازیگران زن ایرانی جوان

 • سن: 24 ساله (22 فروردین 1379)
 • با کدام اثر مطرح شد: آقازاده
 • جوایز و افتخارات: برنده سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول زن

پردیس پورعابدینی از بازیگران زن کم سن ایرانی در سال 1379 به دنیا آمد. او در اولین فعالیت بازیگری خود یعنی سریال «آقازاده» توانست توجهات زیادی را معطوف خود کند. سپس در فیلم‌های «خائن کشی»، «غریزه» و «بی‌مادر» ایفای نقش داشت تا اینکه توانست برای بازی در فیلم «غریب» توانست برند سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شود. سریال «گناه فرشته» اثر جدید خانم پورعابدینی است.

18. فرشته حسینی

بازیگران زن جوان ایرانی

 • سن: 27 ساله (6 اردیبهشت 1376)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال قورباغه
 • جوایز و افتخارات: دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل زن

فرشته حسینی بازیگران زن جوان ایرانی است که در سال 1376 به دنیا آمد‌. او اصالتی افغانستانی-ایرانی دارد و از سن 9 سالگی تئاتر را شروع کرد و در سال 1394 با مستند «من یک بازیگر شادم» بازیگری را آغاز کرد. در سال 1395 فیلم «رفتن» اولین قدم او به سمت سینما بود. در سال 1398 سریال «قورباغه» باعث شد تا فرشته حسینی دیده شود. خانم حسینی در فیلم‌های دیگری همچون «شکستن همزمان بیست استخوان»«سونامی»«هفت و نیم» و «چرا گریه نمی‌کنی؟» نیز بازی کرد و برای بازی در فیلم «دسته دختران» برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش مکمل زن شد. این بازیگر در سریال «جنگل آسفالت» نیز حضور پیدا کرد.

19. الناز ملک | بازیگران جوان ایران

بازیگران زن جوان ایرانی

 • سن: 28 ساله (19 آذر 1374)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال سقوط
 • جوایز و افتخارات: جایزه بهترین بازیگری در جشنواره موندرام تونس در قاره آفریقا

الناز ملک از جمله بازیگران زن جوان ایرانی محسوب می‌شود که در سال 1374 متولد شد. او بازیگری را از کلاس‌های موسسه آزاد بازیگری امین تارخ و فرزاد موتمن شروع کرد و با تئاتر «مکبث» کار خود را شروع کرد. سپس سریال «سقوط» باعث دیده شدن او شد. خانم ملک تا کنون در فیلم‌های «میل شخصی»، «کافه فراموشی»، «چاه سرخ» و «وهم سرد» بازی کرده و سریال «زخم کاری 2»‌ اثر در سال 1402 بود.

20. لاله مرزبان

بازیگران زن ایرانی جوان

 • سن: 30 ساله (29 دی 1372)
 • با کدام اثر مطرح شد: فیلم زیر سقف دودی

لاله مرزبان یکی دیگر از بازیگران زن ایرانی جوان محسوب می‌شود که در سال 1372 به دنیا آمد. او بازیگری را از سال 1389 با سریال «هوش سیاه» شروع کرد و پس از نقش کوتاهی در فیلم «هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند» با فیلم‌ «زیر سقف دودی» توانست دیده شود. از سریال‌های خانم مرزبان باید به «آنام»، «ستایش 3»، فیلم‌های «به وقت شام»، «مهمانخانه ماه نو» و «بی‌همه‌چیز» اشاره کنیم. او برای فیلم «نگهبان شب» نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

21. شبنم قربانی

بازیگران جوان ایرانی

 • سن: 34 سال
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال ملکه گدایان
 • جوایز و افتخارات: برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره فیلم فجر

شبنم قربانی از بهترین بازیگران جوان ایرانی است که ابتدا به بازیگری علاقه چندانی نداشت اما در سن 27 سالگی شروع به رفتن به کلاس‌های بازیگری کرد. او سپس بعد از چند تئاتر با سریال پربیننده «لحظه گرگ و میش» پشت دوربین رفت. بعد از آن نیز با سریال «لحظه گرگ و میش» به شهرتی نسبی رسید. سریال «عشق کوفی» باعث شهرت گسترده این هنرپیشه شد. او سینما را با فیلم «اولین برف» آغاز کرد. فیلم «مجنون» برای این بازیگر سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن جشنواره فیلم فجر به ارمغان آورد. فیلم «تمساخ خونی» اثر بعدی این هنرپیشه در سال 1402 بود‌.

22. ساره رشیدی

بازیگران جوان ایرانی

 • سن: 36 سال
 • با کدام اثر مطرح شد: حضور در مسابقه خندوانه
 • جوایز و افتخارات: برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن

ساره رشیدی هنرپیشه جوان اهل ایران متولد 23 دی ماه سال 1366 است‌. او بازیگری را در سن 15 سالگی با تئاتر شروع کرد و سپس در سال 1397 در مسابقه خنداننده شو مجموعه «خندوانه» شرکت کرد و به شهرت رسید. بعد از آن در سریال‌های «روزی روزگاری مریخ» و «آنتن» حضور پیدا کرد. در سال 1397 فیلم «زیر نظر» مجید صالحی اولین حضور سینمایی ساره رشیدی بود. ساره رشیدی در سال 1401 با فیلم «احمد» برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول زن شد.

23. الیکا ناصری | بازیگران جوان ایران

بازیگران جوان ایرانی

 • سن: 22 سال
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال یاغی

الیکا ناصری نیز یکی دیگر از بازیگران جوان اهل ایران است که در سال 1381 چشم به جهان گشود. این بازیگر کار خود را با تئاتر شروع کرد و سپس در سال 1388 در فیلم «میان ماندن و رفتن» بهروز شعیبی حضور پیدا کرد. شهرت الیکا ناصری به سریال «یاغی» و نقش ابرا برمی‌گردد. او در سریال «مرداب» نیز حضور پیدا کرد‌‌. این بازیگر اگرچه سابقه سینمایی کمی دارد اما با استعداد خود نشان داده که هنرپیشه خوش آتیه خواهد بود.

بازیگران مرد جوان ایرانی

در ادامه مقاله نیز به معرفی بازیگران جوان مرد ایرانی خواهیم پرداخت.

1. ساعد سهیلی | بازیگران جوان ایرانی

بهترین بازیگران جوان ایران / بازیگران جوان مرد ایرانی

 • سن: 35 ساله (30 بهمن 1366)
 • با کدام اثر مطرح شد: گشت ارشاد
 • جوایز و افتخارات: برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشن خانه سینما برای «چند متر مکعب عشق»

از بازیگران مرد ایرانی جوان باید به ساعد سهیلی اشاره کنیم. پسرک جوانی که در فیلم‌های پدرش، سعید سهیلی، نقش‌های کوچکی ایفا می‌کرد حالا با قرار گرفتن در جمع بهترین بازیگران جوان سینمای ایران ثابت کرده که ورودش به سینما و درخششش هیچ ارتباطی به پدر ندارد. او در «گشت ارشاد» ترکیب جذابی را با حمید فرخ‌نژاد و پولاد کیمیایی ساخت و در ادامه با بازی‌های متفاوت در «رخ دیوانه»، «چند متر مکعب عشق»، «پل خواب»، «لاتاری» و «نهنگ آبی» خودش را به عنوان یک بازیگر توانمند مستقل به منتقدان و مخاطبان ثابت کرد. سهیلی از بازیگران جوان مرد ایرانی با ایفای نقش عبدالمالک ریگی متفاوت‌ترین نقش زندگی خود را در «روز صفر» بازی کرد. اثر بعدی سهیلی «شهرک» نام داشت که در سال ۱۴۰۲ به اکران عمومی رسید.

2. علی شادمان | بازیگران جوان ایرانی

بازیگران جوان مرد ایرانی / بازیگران مرد ایرانی جوان

 • سن: 27 ساله (متولد 4 آذر 1375)
 • با کدام اثر مطرح شد: میم مثل مادر
 • جوایز و افتخارات: برنده جایزه بهترین بازیگر کودک جشنواره بین‌المللی رشد برای «میم مثل مادر» و برنده دو پروانه زرین بهترین بازیگر جشنواره فیلم‌های کودک و نوجوان برای فیلم «زمانی برای دوست داشتن» و «رویای سینما»

یکی دیگر از بهترین بازیگران جوان ایرانی پسر علی شادمان است. او جزو معدود بازیگرانی است که از کودکی پیش چشم مخاطب بزرگ شده و همواره در حال پیشرفت و موفقیت بوده است. او را با قاطعیت می‌توان یکی از بهترین بازیگران جوان ایرانی نامید.

شادمان در اولین تجربه تصویری خود که به جرئت می‌توان آن را مهم‌ترین اتفاق زندگی او دانست، به سبب توانایی‌اش در نواختن ویولن، توسط مرحوم رسول ملاقلی‌پور برای فیلم ماندگار «میم مثل مادر» انتخاب شد و در کنار گلشیفته فراهانی مادر و پسری درخشان در تاریخ سینمای ایران را خلق کردند. نوروز همان سال که علی شادمان مهمان فرزاد حسنی در برنامه تحویل سال بود، با نوع رفتار و صحبت‌های خود خبر از کشف استعدادی بزرگ می‌داد.

حالا نزدیک به 16 سال از آن روزها می‌گذرد و علی شادمان به عنوان یکی از جوان ترین بازیگر ایران، سال گذشته با درخشش خیره‌کننده خود در فیلم «مردن در آب مطهر» در کنار بزرگانی چون فرامرز قریبیان و پیمان معادی نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد. «شنای پروانه» دیگر اثر او گواهی بر این ادعاست که از همین حالا باید او را ستاره بی چون و ‌چرای سال‌های بعد سینما بدانید. بازی او در نقش جاوید «سریال یاغی» شادمان را بیش از پیش معروف کرد. اخیرا سریال «سرزمین مادری» او پس از ده سال شروع به پخش کرد و باری دیگر هنر این بازیگر را در فیلم دیدیم. همچنین فیلم «تابستان همان سال» نیز فیلم بعدی اوست که برای آن نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

همچنین بخوانید :

3. سینا مهراد | بازیگران جوان ایرانی

بازیگران جوان سینمای ایران / بازیگران مرد جوان ایرانی

 • سن: 32 ساله (12 آذر 1370)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال پدر

سینا مهراد از پرطرفدارترین بازیگران جوان مرد ایرانی ایران نخستین بار با حامد سریال «پدر» دیده شد. او پسر سعید سهیلی و برادر ساعد سهیلی است اما وقتی شروع به کار بازیگری کرد، فامیلی خود را از سهیلی به مهراد تغییر داد.

او نیز بازیگری را از سن کم و کارهای پدرش شروع کرد تا این که به سریال «پنجره» رسید و ایفای نقش کوتاهی در آن داشت. عامل اصلی مطرح شدن این بازیگر همان‌طور که پیش از آن به آن اشاره شد، سریال «پدر» و نقش متفاوت حامد بود که در سریال «آقازاده» نیز باز هم نقشی کاملا مشابه آن را ایفا کرد. سینا مهراد در فیلم های «کلاشینکف»، «ژن خوک» و اخیرا در فیلم «شادروان» ایفای نقش داشت و از جمله بازیگران جوان مرد ایرانی محسوب می‌شود. او اخیرا در فیلم «دو روز دیرتر» بازی کرده که به مرحله اکران عمومی نرسیده است.

4. بهرام افشاری | بازیگران جوان ایرانی

بازیگران جوان جدید ایرانی / بازیگران مرد جوان ایرانی

 • سن: 36 ساله (6 خرداد 1366)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال پایتخت
 • جوایز و افتخارات: برنده تندیس بهترین بازیگر مرد کمدی جشن حافظ برای مجموعه تلویزیونی «پایتخت 5»

بهرام افشاری از بازیگران جوان جدید ایرانی است که نخستین بار در «پایتخت 2» با نقش شیرافکن جلوی دوربین رفت و در «پایتخت 6» با ایفا کردن نقش بهتاش فریبا نه تنها به چشم اهالی سینما و تلوزیون آمد بلکه در میان مردم نیز مشهور شد. این بازیگر علیرغم گذشته سخت خود توانست به موفقیت برسد و در فیلم های سینمایی شاخصی چون: «عصبانی نیستم»، «لانتوری»، «آقای سانسور»، «سگ بند» و «صحنه زنی» حضور پیدا کند. بهرام افشاری از جمله بازیگران جوان مرد ایرانی مطرح است و فیلم «فسیل» با حضور او موفق شد تا پرفروش‌ترین فیلم کل تاریخ سینمای ایران شود. فیلم «سال گربه» اثر بعدی اوست که مورد توجه قرار گرفت.

5. نوید پورفرج

بهترین بازیگران جوان سینمای ایران / جوان ترین بازیگر مرد ایرانی

 • سن: 36 ساله (2 اردیبهشت 1367)
 • با کدام اثر مطرح شد: مغزهای کوچک زنگ زده

نوید پورفرج از بازیگران جوان ایرانی را وسط هنرنمایی خارق‌العاده فرهاد اصلانی و نوید محمدزاده کشف کردیم! او یک آس دیگر همچون امیر جدیدی است که هومن سیدی رو کرده و حالا فقط با دو فیلم سینمایی «مغزهای کوچک زنگ زده» و «مغز استخوان» دو بار پیاپی نامزد سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شده است. او در ماه‌های اخیر مشغول ایفای یکی از نقش‌های اصلی سریال گرانقیمت و پرهزینه «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی بود. جدیدا دو فیلم «مغز استخوان» و «زالاوا» نوید فرج پور از بازیگران جوان مرد ایرانی اکران شده است.

6. مهرداد صدیقیان

بهترین بازیگران جوان سینمای ایران / بازیگران زن ایرانی جوان

 • سن: 35 ساله (30 بهمن 1367)
 • با کدام اثر مطرح شد: اتوبوس شب

سومین شیطان سریال‌های تلویزیونی، این روزها به یکی از بازیگران جوان مرد ایرانی خوب تبدیل شده است! او با حضور در قامت یک جوان شیک‌پوش و خوش‌تیپ در سریال «سقوط یک فرشته» و بازی و بیان متفاوتش همان زمان توجه‌های بسیاری را به خود جلب کرد، غافل از اینکه این بازیگر خوش‌تیپ همان پسر جوان سیه‌چرده‌ای است که در اتوبوس شب کیومرث پوراحمد پا به پای خسرو شکیبایی درخشید. صدیقیان در سال‌های اخیر با حضور در آثاری چون «قاعده تصادف»، «ماجرای نیمروز»، «زرد»، «ایده اصلی»، «سونامی»، «طلا» و «لامینور» و ایفای نقش‌های متفاوت جای پای خود را در سینما و تلویزیون محکم کرده و حالا سودای ستاره شدن در سر دارد. او اخیرا با فیلم «تصور» و سریال «پوست شیر» خوش درخشید.

7. مجید نوروزی

بازیگران جوان مرد ایرانی / بازیگران مرد جوان ایرانی

 • سن: 33 ساله (20 فروردین 1370)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال گاندو

مجید نوروزی از بازیگران جوان مرد ایرانی فعالیت خود را از 11 سالگی در کانون حر زیر نظر سید جواد هاشمی شروع کرد و سال‌های نوجوانی خود را به تمرین تئاتر پرداخت. از سن 14 سالگی فعالیت های تئاتری او حرفه ای تر شد تا این‌که در سال 1395 با سریال «ماه و پلنگ» و نقشی کوتاه به طور حرفه ای جلوی دوربین رفت. سپس او را در سریال «زیر پای مادر» و نقش اشکان دیدم و این «گاندو» بود که با نقش رسول کاملا او را به مخاطبان شناساند. از فیلم‌های سینمایی جدید این هنرمند از بازیگران جوان ایرانی باید به «دوزیست» و «تارا» اشاره کنیم. او در سریال «سیاه چاله» نیز حضور داشت.

8. نیما شعبان نژاد | بازیگران جوان ایرانی

جوان ترین بازیگر مرد ایرانی / بازیگران مرد ایرانی جوان

 • سن: 37 سال (21 اردیبهشت 1366)
 • با کدام اثر مطرح شد: خندوانه

نیما شعبان‌نژاد از جمله بهترین بازیگران جوان ایرانی است که بازیگری را ابتدا با تئاتر شروع کرد و سپس در سال 1394 به رامبد جوان معرفی شد تا نقش یکی از کاراکترهای «خندوانه» را بازی کند. این هنرپیشه ابتدا با کاراکتر نیما در خندوانه شروع کرد و سپس کاراکترهایی همچون کیاتاناکورا، بایرام، دکتر پاینده، جوبان و خانومی نیز در آن ایفا کرد. او سپس در سریال‌های «ممنوعه» و «رهایم نکن» حضور پیدا کرد و سریال «هیولا» نقطه عطف دیگر زندگی شغلی او بود. از دیگر آثار او باید به سریال «خون‌سرد» و فیلم «لب خط» اشاره کنیم. او کمک مجری ریلیتی شو «اسکار» نیز است.

9. شکیب شجره

بهترین بازیگران جوان ایرانی / بازیگران مرد جوان ایرانی

 • سن: 34 سال (1 شهریور 1368)
 • با کدام اثر مطرح شد: هیولا

شکیب شجره از بازیگران جوان مرد ایرانی در سال 1368 به دنیا آمد. او بازیگری را از تئاتر شروع کرد و در چندین دوره مختلف از جمله آواز و دلقک گذراند تا سرانجام در سال 1398 سریال «هیولا» را بازی کرد و نقش داوود بیزاکودیل او مورد استقبال قرار گرفت. از آثار دیگر این هنرمند باید به «خوب، بد، جلف: ارتش سری»، «انفرادی» و «خائن کشی» اشاره کنیم.

10. آرمان درویش

بازیگران جوان مرد ایرانی / بازیگران جوان ایرانی

 • سن: 36 سال ( متولد 29 مرداد 1366)
 • با کدام اثر مطرح شد: چهارشنبه

آرمان درویش از جمله بازیگران جوان ایرانی است که با اثر اول خود یعنی فیلم «چهارشنبه» مطرح شد. او سپس در چند فیلم از جمله «خورشید نیمه شب»، «پشت دیوار سکوت»، «کمدی انسانی» و «پسرکشی» حضور پیدا کرد. سرانجام در سال 1400 او با نقش البرز در سریال «ملکه گدایان» توجهات را جلب کرد و اخیرا با سریال جدیدش «عقرب عاشق» خوش درخشید.

11. علیرضا جعفری | بازیگران جوان ایرانی

بازیگران پسر ایرانی / بازیگران مرد ایرانی جوان

 • سن: 30 سال (5 اردیبهشت 1373)
 • با کدام اثر مطرح شد: متهم گریخت

این هنرمند از جوان ترین بازیگر مرد ایرانی است که در سال 1373 به دنیا آمد و نخستین بار در سال 1378 وقتی پنج ساله بود، با «دیوار کاه‌گلی» کار خود را شروع کرد‌. اود فیلم «مهمان مامان» نیز حضور داشت و سریال «متهم گریخت» و نقش سعید در کودکی خوش درخشید. این بازیگر در بزرگسالی نیز با ایفای نقش در آثاری همچون «آقا و خانم سنگی»، «نوبت لیلی» و «سوران» خوش درخشیده است.

12. امیر کاظمی | بازیگران مرد ایرانی جوان

بازیگران مرد ایرانی جوان

 • سن: 33 ساله (19 آبان 1369)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال لیسانسه‌ها
 • جوایز و افتخارات: بهترین بازیگر مرد جشن حافظ

امیر کاظمی از جمله بازیگران جوان مرد ایرانی محسوب می‌شود که در سال 1369 متولد شد. او بازیگری را از سال 1385 با سریال «کتاب‌فروشی هدهد» شروع کرد. سپس در 18 سالگی در مجموعه تلویزیونی «همه بچه‌های من» حضور داشت. شهرت آقای کاظمی به سریال‌های محبوب «شمعدونی» و «لیسانسه‌ها» برمی‌گردد. این بازیگر در طی فعالیت‌های هنری خود در سریال‌های «وضعیت سفید»«هفت‌سنگ»«با خانمان»«همبازی»، «روزی روزگاری مریخ» و سریال «مگه تموم عمر چندتا بهاره» حضور داشته است. امیر کاظمی در سال 1396 برنده جایزه حافظ بهترین بازیگر مرد شد‌.

13. یسنا میرطهماسب

بازیگران مرد ایرانی جوان

 • سن: 25 ساله (28 فروردین 1378)
 • با کدام اثر مطرح شد: فیلم سیزده
 • جوایز و افتخارات: برنده جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره بین المللی فیلم توکیو

یسنا میرطهماست از دیگر بازیگران مرد جوان ایرانی محسوب می‌شود که باید نام او را در این فهرست قرار دهیم. او بازیگری را ابتدا از فیلم «سیزده» شروع کرد و با همین فیلم مطرح و مشهور شد. او تا کنون در فیلم‌های مشهوری همچون «لانتوری»، «تابستان داغ»، «درساژ»، «بعد از اتفاق»، «علفزار» و «رکسانا» بازی کرده است. یسنا میرطهماسب نقش‌آفرینی پررنگی در سریال «ملکه گدایان» و سریال «مرداب» داشت.

14. سجاد بابایی

بازیگران جوان ایرانی

 • سن: 31 سال
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال خسوف
 • جوایز و افتخارات: جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد در جشنواره فیلم فجر

سجاد بابایی نفر بعدی این فهرست است که در 19 اردیبهشت 1372 به دنیا آمد. او بازیگری را از سال 1394 با حضور در گروه تئاتر فرهنگ‌سرای بهمن شروع کرد. سپس بعد از حضور در چند فیلم کوتاه با سریال «خسوف» به شهرت رسید. سجاد‌ بابایی برای ایفای نقش در فیلم «استاد» برنده جایزه بهترین بازیگر مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد. او همچنین پس از ایفای نقش در فیلم «مجنون» نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد شد.

15. مرتضی امینی‌ تبار | بازیگران جوان ایران

بازیگران جوان ایرانی

 • سن: 24 سال
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال زخم کاری

مرتضی امینی تبار از جمله هنرپیشگان جوان دیگر است که ملیتی افغانستانی دارد و در ایران متولد شد. او بازیگری را از سن 17 سالگی با تئاتر شروع کرد. سپس با سریال «زخم کاری» شهرت خوبی کسب کرد. مرتضی امینی تبار در فیلم‌های «آبی روشن» و «قهرمان جندی شاپور» حضور پیدا کرده است.

16. ارسلان قاسمی

بازیگران مرد ایرانی جوان / بازیگران زن کم سن ایرانی

 • سن: 28 سال (1 خرداد 1374)
 • با کدام اثر مطرح شد: سریال در چشم باد

ارسلان قاسمی بازیگر جوان ایرانی چشم رنگی است که در سال 1374 به دنیا آمد او بازیگری را از فیلم «101 راه برای ذله کردن پدر و مادرها» در سال 1383 شروع کرد و با سریال «در چشم باد» و نقش کودکی بیژن دیده شد. او در دوره نوجوانی فیلم «هوش سیاه» را بازی کرد و سپس در فیلم‌ها به عنوان بزرگسال ایفای نقش داشت. از جمله آثار معروف این بازیگر باید به فیلم‌های «ماه گرفتگی»، «تورنا 2» و سریال‌های «تا ثریا»، «یاور» و «دردسرهای شیرین» اشاره کنیم. او جدیدا به کار مدلینگ و خوانندگی مشغول است.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم معرفی بر بازیگران جوان ایرانی داشته باشیم. سالانه بازیگران زیادی وارد این صنعت می‌شوند و رقابت شدیدی بین آن‌ها انجام می‌گیرد. عوامل زیادی وجود دارد تا یک بازیگر بتواند جای پای خود را در سینما و تلوزیون محکم کند و این قطعا کار آسانی نخواهد بود. نظر شما درباره لیست بازیگران جوان ایرانی چیست؟ کدام بازیگر موردعلاقه شماست و آینده درخشانی برای او ترسیم می‌کنید؟ لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید. از همراهی شما متشکریم.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران4 دیدگاه
avatar
.
28 مهر 1402، 21:56
پاسخ
1
0
چقدر بازیگر جوان کم داریم الان که بهش فکر میکنم اسکای کمی به ذهنم میرسه مخصوصا آقایون بازیگر جذاب جوان خیلی کم داریم شاید یکی از دلایل بی علاقگی مردم به فیلمای ایرانی هم همین نداشتن بازیگر جدید و خوب هست .
avatar
محمدمهدی
.
22 خرداد 1402، 05:57
پاسخ
7
6
از کی تا حالا ارسلان قاسمی بازی تو فیلم خوبی کرده من نفهمیدم؟ بازیگر کمتر بزارید ولی خوب! علی شادمان مثلا خوبه یا ساعد ولی خدایی برخیشون اصلا خوب نیستن
avatar
هر کی
.
30 بهمن 1401، 16:50
پاسخ
6
11
هرکی یه نظری داره ولی بنظرم این سایت بهتر از بقیه سایتا گفت خداااییی مهرداد صدیقیان اولین مرد جذابیت تو بقیه سایتا حتی اسمشم نگفتن
avatar
عشق مافیا(ماهان)
.
15 فروردین 1400، 08:18
پاسخ
16
5
منظور از جوون کمتر از 60 ساله.نه اینکه بازیگرای چرتی بذارید ولی در محدوده ی 33 تا 38 سال!
avatar
امیر
.
29 خرداد 1401، 12:28
پاسخ
1
17
@عشق مافیا(ماهان)
جوون یعنی کمتر از ۳۵ سال . چرت نیستن خیلی هم بازیگرای خوبی هستن . ما شاء الله به این جوونا
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402