В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. source Immediate Spike

جدیدترین بسته های ارزان اینترنت ایرانسل ۱۴۰۳ + کد دستوری

بسته های ارزان اینترنت ایرانسل / بسته های مقرون به صرفه ایرانسل
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

دنبال اینترنت به صرفه ایرانسل هستید؟ می‌دانید کد بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه ارزان کدام‌ هستند؟ ارزان ترین بسته های اینترنت این اپراتور در بازه‌های قیمتی و زمانی مختلفی به فروش می‌رسند. در ادامه با معرفی این بسته‌ها، همراه پلازا باشید.

بسته های به صرفه Irancell در بازه‌های زمانی مختلف از روزانه گرفته تا ماهانه و یک ساله به فروش می‌رسند. با توجه به تعداد زیاد بسته‌ها، انتخاب بهترین بسته اینترنت ایرانسل کار آسانی نیست. به‌خصوص حالا که با تغییرات اعمال شده، بسیاری از بسته‌های بلند مدت با حجم بالا، حذف شده و جای خود را به بسته‌هایی با بازه زمانی کوتاه‌تر و حجم کمتر و البته قیمت بالاتر داده‌اند. در حقیقت می‌توان گفت دیگر هیچکدام از بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه ارزان که از طریق کد یا اپلیکیشن ایرانسل من در دسترس قرار دارند، نمی‌توانند پاسخگوی کاربران باشند؛ با این حال ما در این مطلب قصد داریم، جدیدترین بسته‌هایی که این اپراتور در اختیار کاربران خود قرار داده است را معرفی کنیم.

فهرست مطالب

کد بسته های اینترنت ایرانسل

ایرانسل بسته‌های خود را در بازه‌های زمانی بسیار متنوعی عرضه می‌کند. مقرون به صرفه ترین بسته اینترنت ایرانسل، معمولا بسته‌های ۱۵ تا ۳۰ روزه آن و ارزان ترین بسته اینترنت ایرانسل هم بسته‌های روزانه این اپراتور هستند. در ادامه کد بسته های ارزان اینترنت ایرانسل و حجم مربوط به آن‌ها را ارائه خواهیم کرد.

کد بسته های روزانه اینترنت ایرانسل

ارزان ترین بسته های اینترنت ایرانسل، بسته‌های روزانه آن هستند. البته قبلا این عنوان در اختیار اینترنت ساعتی ارزان ایرانسل بود ولی این بسته‌های ساعتی دیگر به‌فروش نمی‌رسند. بسته‌های روزانه از ۶۷۰ تا ۱۲,۶۰۰ تومان قیمت دارند.

حجم بستهقیمت بستهکد بهترین بسته های اینترنت همراه اول یک ماهه
۵۰۰ مگابایت (۲ تا ۷ صبح)۶۷۰ تومان
#*۱*۵*۵۵۵*
۶۰ مگابایت۲,۱۵۰ تومان
۴۰۰ مگابایت۶,۰۳۰ تومان
۷۵۰ مگابایت۷,۶۴۰ تومان
۲.۵ گیگابایت۱۲,۶۰۰ تومان
۱.۵ گیگابایت (۳ روزه)۱۲,۱۰۰ تومان
۱۲#*۵*۵۵۵*
۲.۵ گیگابایت (۳ روزه)۱۴,۸۰۰ تومان

اینترنت به صرفه ایرانسل روزانه از بسته ۵۰۰ مگابایتی قابل استفاده از ۲ تا ۷ صبح، با قیمت ۶۷۰ تومان شروع می‌شود. یکی از به صرفه ترین بسته اینترنت همراه این اپراتور نیز بسته روزانه و ۲۴ ساعتی با حجم ۲.۵ گیگابایت، با قیمت ۱۲,۶۰۰ تومان است.

بسته اینترنت ارزان و هفتگی ایرانسل

بسته‌های هفتگی نیز توسط کاربران زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این بسته‌ها صرفه بیشتری از بسته‌های روزانه دارند و به‌نسبت هزینه، حجم بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهند. بسته‌های هفتگی را ایرانسل بین ۷ تا ۱۵ روز به‌فروش می‌رساند. ارزان ترین بسته های اینترنت هفتگی ایرانسل که می‌توانید خریداری کنید، بسته ساعتی ۷ روزه ۲ تا ۷ صبح با حجم ۲ گیگابایت است که ۲,۰۱۰ تومان قیمت دارد.

مهلت استفادهحجم بستهقیمت بستهکد بهترین بسته های اینترنت همراه اول یک ماهه
۷ روزه (۲ تا ۷ صبح)۲ گیگابایت۲,۰۱۰ تومان
#*۲*۵*۵۵۵*
۷ روزه (۶ صبح تا ۱۲ ظهر)۴ گیگابایت۶,۰۳۰ تومان
۷ روزه۷۵۰ مگابایت۱۱,۲۰۰ تومان
۷ روزه۲.۵ گیگابایت۱۷,۵۰۰ تومان
۷ روزه۵ گیگابایت۲۴,۲۰۰ تومان
۱۵ روزه۳.۵ گیگابایت۲۲,۲۰۰ تومان
۱۳#*۵*۵۵۵*
۱۵ روزه۵ گیگابایت۲۴,۸۰۰ تومان

گران‌ترین بسته ۷ روزه، بسته ۵ گیگابایتی است که ۲۴,۲۰۰ هزار تومان قیمت دارد. به همین ترتیب گران‌ترین بسته ۱۵ روزه‌ای که می‌توانید خریداری کنید نیز با همین حجم، ۲۴,۸۰۰ تومان قیمت دارد.

کد بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه

بسته های به صرفه ایرانسل در بخش ماهانه تنوع بیشتری دارند و برای کسانی که به صورت ماهیانه از اینترنت همراه خود استفاده می‌کنند صرفه بیشتری دارند. بهترین اینترنت به صرفه ایرانسل با مدت‌زمان ماهیانه، بسته یک ماهه با حجم ۷ گیگابایتی است که ۳۸,۰۰۰ تومان قیمت دارد.

حجم بستهقیمت بستهکد خرید بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه
۱۰ گیگابایت (۶ صبح تا ۱۲ ظهر)۱۲,۰۶۰ تومان۳#*۵*۵۵۵*
۳۰ گیگابایت (۲ تا ۷ صبح)
۲ گیگابایت۱۸,۸۰۰ تومان
۴ گیگابایت۲۸,۶۰۰ تومان
۵ گیگابایت۳۱,۷۰۰ تومان
۷ گیگابایت۳۸,۰۰۰ تومان

قیمت این بسته‌ها به نحوه استفاده شما بستگی دارد. برای مثال اگر بیشتر از ۲ تا ۷ صبح از اینترنت استفاده می‌کنید می‌توانید یک بسته ساعتی ۳۰ گیگابایتی شبانه را با قیمت ۱۲,۰۶۰ هزار تومان خریداری کنید. یا اگر از ۶ صبح تا ۱۲ ظهر از اینترنت استفاده می‌کنید با همین قیمت، کد بسته های اینترنت ایرانسل ماهانه ۱۰ گیگ ۱۴۰۲ در دسترس شما قرار دارد.

بسته های بلند مدت اینترنت ایرانسل

بهترین بسته اینترنت ایرانسل برای افرادی که به صورت مداوم از اینترنت همراه استفاده می‌کنند، بسته های فوق العاده اینترنت ایرانسل است که در مدت زمان‌های بیش از یک ماه عرضه می‌شوند. این بسته‌ها قبلا در مدت زمان‌های ۶۰، ۹۰، ۱۲۰، ۱۸۰ و ۳۶۰ روزه به فروش می‌رسیدند و صرفه بسیار بیشتری برای کاربران داشتند، اما حالا تنها محدود به ۲ بسته ۶۰ و ۱۲۰ روزه با حجم نه‌چندان بالا هستند.

مهلت استفادهحجم بستهقیمت بستهکد خرید بسته های اینترنت ایرانسل بلند مدت
۶۰ روزه۱۰ گیگابایت۴۸,۵۰۰ تومان۴#*۵*۵۵۵*
۱۲۰ روزه۱۵ گیگابایت۸۳,۵۰۰ تومان

همانطور که در جدول بالا می‌بینید، این دو بسته با توجه به قیمت و حجم، صرفه چندانی برای بسیاری از کاربران ندارند. بسته ۱۲۰ روزه با حجم ۱۵ گیگابایت در حال حاضر ۸۳,۵۰۰ هزار تومان قیمت دارد، در حالی که سال گذشته می‌توانستید یک بسته یک ساله با حجم ۷۲ گیگابایت را با قیمت ۱۵۵ هزار تومان خریداری کنید که البته همان بسته هم صرفه زیادی نداشت ولی از بسته‌های فعلی انتخاب بهتری بود. برای مقایسه اگر همین بسته ۱۵ گیگابایتی ۱۲۰ روزه را در طول یک سال ۳ بار خریداری کنید، مجموعا برای ۴۵ گیگابایت حجم، در طول یک سال، ۲۵۰ هزار تومان پرداخت می‌کنید.

چگونه اینترنت رایگان ایرانسل بگیریم؟

چه چیزی از اینترنت ارزان ایرانسل بهتر است؟ اینترنت رایگان. ایرانسل در قالب طرح‌های تشویقی متنوعی اینترنت رایگان در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. این طرح‌ها شامل موارد زیر هستند:

 • هدیه ۱ گیگابایتی لنز: اگر دوستانتان اپلیکیشن لنز ایرانسل را نصب نکردند، با ارسال شماره آن‌ها با ۳۱۱۳ یا وارد کردن شماره آن‌ها در بخش جایزه دعوت از دوستان در اپلیکیشن ایرانسل من برایشان دعوتنامه ارسال کنید. در صورتی که دوست شما لنز را نصب و در آن ثبت نام کند، ۱ گیگابایت اینترنت هدیه به هردوی شما اهدا می‌شود. مدت زمان این ۱ گیگابایت تنها یک روز است و شما در هر روز هم تنها می‌توانید ۱ یک بار این هدیه را دریافت کنید.
 • هدیه نسخه وب‌اپلیکیشن ایرانسل‌من: با دعوت دوستانتان به نسخه وب ایرانسل من می‌توانید یکی از بسته های اینترنت ایرانسل رایگان را هدیه بگیرید. در صورتی که هردو شما کاربر iOS باشید یک بسته ۵۰ گیگابایتی با اعتبار همان روز دریافت می‌کنید و در صورتی که کاربر اندروید باشید شما یک گیگابایت و دوستتان ۱۰ گیگابایت هدیه ۳ روزه دریافت خواهد کرد.
 • بسته رایگان با ویرایش اطلاعات اینترنت ثابت: همه مشترکان می‌توانند با ویرایش و به‌روزرسانی اطلاعات کاربری (ایمیل و شماره تلفن همراه) یک بسته ۵ گیگابایتی هفت روزه دریافت کنند.
 • اینترنت هدیه با حذف قبض کاغذی: اگر مشترک دائمی ایرانسل هستید می‌توانید با حذف قبض کاغذی، اینترنت رایگان ایرانسل با حجم ۱ گیگابایت و اعتبار ۱ روز به عنوان هدیه دریافت کنید. برای حذف قبض کاغذی باید عدد ۱ را به شماره ۲۴۶۵ پیامک کنید.

بهترین بسته اینترنت ایرانسل / ارزان ترین بسته اینترنت ایرانسل / بسته های مقرون به صرفه ایرانسل

 • بسته رایگان با خرید سیم کارت دائمی: با خرید سیم کارت دائمی ایرانسل یا تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی می‌توانید یک بسته ۲۰ گیگابایتی ۶ ماهه رایگان دریافت کنید.
 • اینترنت رایگان با ورود به اپلیکیشن ایرانسل من: اگر تا به حال از برنامه ایرانسل من استفاده نکردید، این اپراتور با اولین ورود شما به این برنامه ۱۰ گیگابایت اینترنت رایگان با اعتبار ۳ روز در اختیار شما قرار می‌دهد. کاربران iOS اما با اولین ورود به نسخه وب ایرانسل من ۵۰ گیگابایت اینترنت رایگان با اعتبار همان روز دریافت می‌کنند.
 • اینترنت رایگان با دعوت از دوستان به سیم کارت 4G: اگر دوست شما سیم کارت 4G نداشته باشد، می‌توانید با ارسال شماره او به ۳۱۱۶ و دعوت از او برای تبدیل سیم کارتش به سیم کارت 4G، هردوی شما اینترنت ۱ گیگابایتی رایگان دریافت کنید. این هدیه به محض استفاده شما از اینترنت 4G برایتان فعال می‌شود.
 • دریافت اینترنت رایگان ایرانسل با دعوت دوستان به سیم کارت دائمی: اگر دوست شما یک سیم کارت اعتباری دارد، با ارسال شماره او به ۳۱۹۲ می‌توانید از او بخواهید سیم کارتش را دائمی کند. در این صورت هردوی شما اینترنت رایگان ۲ گیگابایتی یک ماهه هدیه می‌گیرید.

کد دستوری باقی مانده حجم اینترنت ایرانسل

اطلاع از باقی مانده حجم در هر لحظه می‌تواند کمک بزرگی به پیدا کردن میزان حجم مصرفی شما کند. به این ترتیب در آینده می‌توانید بسته‌هایی که بیشتر با استفاده شما سازگار هستند را خریداری کنید. ایرانسل امکان استعلام باقی مانده حجم را در هر لحظه و با شماره‌گیری کد #۱۰*۱۴۱* به کاربران خود می‌دهد؛ علاوه بر این می‌توانید از طریق اپلیکیشن ایرانسل من نیز از حجم باقی مانده مطلع شوید.

علاوه بر اطلاع از باقی مانده حجم، نکته مهم بعدی قابلیت تمدید خودکار برخی بسته‌ها است. این بسته‌ها پس از پایان مدت زمان خود، به‌شکل خودکار و بدون دخالت شما تمدید خواهند شد؛ به همین خاطر بهتر است جلوتر، امکان تمدید خودکار آن‌ها را لغو کنید تا هزینه اضافی به صورت‌حساب شما اضافه نشود. برای لغو تمدید خودکار، کافی است کد #۹*۵*۵۵۵* را از خط خودتان شماره‌گیری کنید.

سوالات متداول

۱. کدام بسته اینترنت ایرانسل بهتر است؟

بهترین بسته اینترنت ایرانسل برای هر کاربر با کاربر دیگر متفاوت است. شما ابتدا باید اولویت استفاده از بسته های اینترنت ایرانسل را برای خودتان مشخص کنید و ببینید در طول یک ماه چند گیگابایت استفاده می‌کنید. سپس می‌توانید از میان بسته ها، به صرفه ترین بسته اینترنت ایرانسل را انتخاب کنید.

۲. چگونه اینترنت شبانه ایرانسل را به روزانه تبدیل کنیم؟

باید صبر کنید مدت زمان بسته به اتمام برسد و سپس یک بسته روزانه خریداری کنید.

۳. استعلام اینترنت ایرانسل چگونه است؟

برای استعلام میزان و زمان باقی مانده از بسته های مقرون به صرفه ایرانسل می‌توانید به اپلیکیشن ایرانسل‌من مراجعه یا کد #۴*۱*۵۵۵* را شماره‌گیری کنید.

۴. نحوه فعال سازی اینترنت ایرانسل چگونه است؟

کد فعال سازی اینترنت ایرانسل اعتباری و دائمی یکی است. برای فعالسازی کافی است کد #۲*۴*۵۵۵* را شماره‌گیری کنید تا تنظیمات مربوط به اینترنت ایرانسل برای شما ارسال شود.

سخن پایانی

بسته‌های ارزان اینترنت ایرانسل در بازه‌های زمانی متفاوتی به فروش می‌رسند و البته وقتی به بسته‌های بلند مدت می‌رسیم دیگر خبری از بسته‌های ارزان نیست. با این حال اگر مدام از اینترنت همراه استفاده می‌کنید، خرید همین بسته‌های بلند مدت می‌تواند نسبت به بسته‌های روزانه برایتان صرفه بیشتری داشته باشد. به‌نظر شما ارزان ترین بسته های اینترنت ایرانسل ارزش خرید دارند؟ از نظر شما به صرفه ترین بسته اینترنت ایرانسل کدام بسته است؟ دیدگاه‌های خود را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران پلازا به‌اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران5 دیدگاه
avatar
هادی نورانی
.
17 آذر 1402، 16:36
پاسخ
2
4
رفتی کد خرید بسته های اینترنت ایرانسل از سایتش بیرون آوردی بعدش تیتر زدی کد بسته های ارزان اینترنت ایرانسل چی بهت بگم آخه ...
avatar
Om
.
12 مرداد 1402، 01:28
پاسخ
1
8
چرته مفتم باشه من دیگه بسته ایران ول نمیگیرم بصرفه طولانی مدت بود نه اینا تازه اینترنت که داعم قعطه پول بدیم نتونیم استفاده کنیم کجاش بصرفست این همه ماه به باه پول بدیم فقط تو مارکتو روبیکا کار میکنه خدا خیر همراه اولو بده مثل شما نیست
avatar
نه‌سل‌نه‌اول
.
18 اردیبهشت 1402، 19:35
پاسخ
1
20
دوست عزیز اتفاقا بسته‌های روزانه کم حجم خیلی گرون تر از بسته های طولانی مدت میباشن. قبلاً بسته های سالیانه ۷۲ گیگ و ۴۸ گیگ مقرون به صرفه تر بودن بعد از اینا که حذف شدن بسته های سه ماهه ۱۷ گیگ و دو ماهه ۲۰ گیگ با قیمت به ترتیب ۴۶,۰۰۰ و ۵۲,۰۰۰ تومن بودند اما متاسفانه ایرانسل هر بسته ای که کاربران بیشتر استفاده کنند و به صرفه تر باشد را حذف میکند تا مجبور باشیم هزینه بیشتری برای حجم اینترنت بپردازیم واقعاً برای شرکت های مخابراتی متاسفم که به جای اینکه در تنوع و سرعت بسته های اینترنت پیشرفت کنند برعکس محدودیت ایجاد می کنند حجم مهلت بسته ها رو پایین آوردن همچنین سرعت اینترنت به طور محسوسی ضعیف شده اینطور که پیش می رود کم کم برای سرعتی همانند2G بایدچند برابر هم هزینه کنیم همه دنیا دارن پیشرفت می کنند و به سرعت های بالاتر از ۸۰ مگابیت بر ثانیه می رسند ولی ما مگابیت که هیچی حتی کیلوبیت هم نداریم بیشتر سایت ها رو گوشی من با سرعت چند بیت بر ثانیه دانلود می کند فقط بعضی از شبها که ترافیک پایین است به سرعت چند کیلوبیت میرسه واقعاً 3Gچند سال پیش خیلی سرعت بیشتری داشت.
avatar
امير
.
10 اسفند 1401، 21:04
پاسخ
0
3
سلام از انجايي ك كليت سايت و نوع ادبيات بكار رفته در ان بنظرم جالب اومد مطلبي را عرض ميكنم البته ك يقين ندارم مورد توجه قرار بگيرد اما گفتنش بد نيست بنظر من اگر اهل استفاده حجم زيادي مقرون ب صرفه ترين بسته ها ساعتي هستند مثلا 5 گيگ سه ساعته ميشه حدود ١٠ تومن با ماليات يا بهترين بسته بنظرم در هر دو اپراتور خريد هفته گي است ك براي تقريبا هر گيگ حجم حدود زير ٣٠٠٠ هزار تومن هزينه ميكني و خوب شبانه هم ك سرعتشو كم كردن اما بازهم عاليه واسه خوره فيلمها و دانلود حرفه اي ها شما با ١٩٠٠٠ هزار تومن يك ماه از يك شب تا ١١ صبح عبن بنز دانلود كن و ٢١٠٠٠ تومن بده ... من كلا يا بسته همراه اول هفته گي ميخرم ك سه روزه تموم ميكنم و تكرارش ميكنم و باز بهترين روش استفاده از روش تركيبي همزمان دوبسته است ميتوني يه بسته يك ماهه شبانه روزي بخري با يكدونه نامحدود ماهانه ،،،،البته ك يا بايد فيلم بين حرفه اي و مثل من مستند سياسي بين حرفه اي باشي و علاقه و سر پر شور يا ٥٥ سال سن ادمين نكات قابل استفاده پياممو مصلحت دونستي واسه جوونا اپلود كن خدايي حيفن همشون داغونن يا ندارن و داغونن يا دارند و قدرشو نميدونن و باز هم داغون تر از ندارها مرسي
avatar
ایرانسلی
.
27 مرداد 1400، 13:33
پاسخ
7
16
نمی‌خوام توهین کنم یا فحش بدم پس لطفاً بعنوان یک مقابله به مثل تلقی بفرمائید ، شما خیلی*** که اناسل بسته ۴۸ گیگی ۹۰ روزه داره اونم بقیمت ۵۸ هزار تومان ، البته ببخشیدها !؟ این*** برای این به *** چون هم نت م مصرف شد هم کلی وقت گذاشتم*** سایتتون خوندم دیدم شماهم باری به هر جهتی فقط همین، والله من اگر سایت داشتم بهتر از شما بودم بعد آدمهایی مثل من میکشن کنار میگن بزار چهار تا آدم فهیم تر اینکارو بکنه بعد آدمهایی مثل شما می‌آید سایت میزنه وگرنه من خودم می‌دونم مثلا بسته ۴۲ گیگی یک‌ماهه بقیمت ۷۶۶۰۰ خیلی مقرون بصرفه تره بعد ما میگیم خوب شما دارای *** دیگه بزار از اینها کمک بگیریم بعد میبینم اصلا شما اشاره نکردید به این بسته ها اتفاقا گرونها رو داری مقرون به صرفه جلوه میدی خوب چرا ؟ مگه مجبوری ؟ بازم ببخشید اونم از شدت عصبانیت گفتم چون اینترنت ما شده همین ، وقتی چیزی رو سرچ می‌کنی اصلا به هدفت نمیرسی مغزتو پر میکنن از *** که بدردت نمیخوره
avatar
محمد سالار نعمتی ...
.
28 مرداد 1400، 11:42
پاسخ
6
9
@ایرانسلی
سلام دوست عزیزم. در متن اصلا نوشته نشده که بسته 48 گیگ 90 روزه ایرانسل 58 هزار تومانه! یکبار دیگه متن رو بخون لطفا! نوشته شده بسته 24 گیگابایتی 90 روزه 58 هزار تومانه! نکته دوم اینه که ایرانسل اصلا بسته 42 گیگابایتی یک ماهه با قیمت 76 تومان نداره؛ تمام مطالب این متن از سایت مرجع یعنی ایرانسل استخراج شده، شما اگه منبعی برای اون حرف دارید، بفرمایید تا متن رو اصلاح کنیم. ممنون که بهمون فیدبک دادید
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402