В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. source Immediate Spike

تاریخچه بهترین بازی های اساسین کرید از 2007 تا 2024

تاریخچه بازی اساسین کرید / سری بازی های assassins creed
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

سری بازی های Assassins Creed یکی از جذاب‌ترین عناوین دنیای گیم محسوب می‌شود که از همان ابتدا طرفداران زیادی را به خود جذب کرد. با گذشت نزدیک به 15 سال، اکنون بهترین بازی‌ های اساسینز کرید از همیشه غنی‌تر و جذاب‌تر است. از آنجا که تمام نسخه های اساسین کرید نسخه‌های اصلی و فرعی زیادی دارد، در این مطلب به معرفی سری بازی های اساسین کرید می‌پردازیم.

اگر بخواهیم مقایسه ای میان بازی های مجموعه ای داشته باشیم باید بدانید که سری بازی های اساسین کرید یکی از قدیمی ترین ها در این زمینه است که توسط شرکت یوبی سافت طراحی و عرضه شده اند که در این میان میتوانید به بازی های بسیاری دسترسی داشته باشید که با کیفیت بالا و گیم پلی عالی عرضه شده اند. سری بازی های اساسین کرید بی تردید جزو بهترین های نقش آفرینی هستند که در این میان میتوان به بازی های خوب و جذابی اشاره داشت که آخرین بازی این مجموعه اساسین کرید والهالا نام دارد که در دنیایی جهان باز جریان داشته و بی تردید میتواند گیم پلی خوبی را برای سرگرمی در اختیار کاربران قرار دهد.

فهرست مطالب

مروری بر تاریخچه بهترین بازی‌ های اساسینز کرید از ابتدا تاکنون

در مقاله مربوط به مجموعه بازی های اساسین کرید باید بدانید که به بازی های اساسین کرید در بسته های مختلف نیز اشاره شده است که در این زمینه میتوانید با محبوب ترین های اساسین نیز آشنا شوید. لازم به ذکر است بدانید که بازی های زیر براساس امتیازاتی که از کاربران در سایت های جهانی بدست آورده اند جمع آوری شده که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

برای اینکه سری بازیهای اساسینز کرید را از صفر تا صد بشناسید این مقاله بهترین گزینه ای است که برای شما آماده شده زیرا از اولین تا آخرین بازی اساسین را در مجموعه بازی اساسینز کرید آماده نموده ایم که با خواندن توضیحات مربوط به بازی ها میتوانید اطلاعات خود در این زمینه را افزایش دهید.

در ادامه مروری بر تمام بازی های اساسین کرید از سال 2007 میلادی تاکنون خواهیم داشت.

1. بازی Assassin’s Creed | مجموعه بهترین بازی‌ های اساسینز کرید

مجموعه بازی های اساسین کرید / سری بازیهای اساسینز کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2007
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 79 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 16 سال
 • اولین بازی در میان مجموعه بازی اساسینز کرید

این بازی شروع کننده مجموعه بازی‌ های اساسین کرید است و شاید امروزه دیگر به اندازه هشت سال پیش تاثیرگذار و چشم‌گیر به نظر نرسد؛ اما در ذهن کاربران قدیمی، خاطرات خوشی را از خود بر جای گذاشته است. این بازی همانطور که از نام مجموعه پیداست و می‌توان حدس زد به شما یک ماموریت مهم می‌دهد: ترور. بازی از شما می خواهد که این کار را مرتب تکرار کنید.

با گذشت سال‌ها از زمان انتشار و تاریخچه اساسین کریدها، بیشتر ویژگی‌ها در بازی که آن زمان جزو نقاط قوتش به حساب می‌آمدند، حالا دیگر کاملا عادی شده‌اند؛ برای مثال از آن زمان تاکنون گرافیک مجموعه بازی‌ های اساسین کرید شاهد پیشرفت زیادی بوده است. همچنین نحوه بالا رفتن و پریدن از دیوارها خیلی بهتر شده‌اند؛ اما نقش این بازی به عنوان شروع کننده این مجموعه سخت از یاد می‌رود. لازم به ذکر است بدانید در مقاله مجموعه بازی اساسینز کرید این بازی اولین گیم یوبی سافت بوده است.

پس از این نسخه از مجموعه تمام نسخه های اساسین کرید بود که در سال 2008، بازی فرعی Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles برای اندروید، سیمبین، iOS، ویندوز فون و نینتندو DS عرضه شد. تاریخچه سری اساسینز کرید در دراز مدت به یکی از محبوب ترین ها در زمینه بازی های اکشن و نقش آفرینی تبدیل شده است که میتوانید با بازی های خوب و سرگرم کننده ای در این زمینه دسترسی داشته باشید که بی تردید میتوانند شمارا برای ساعات طولانی سرگرم کنند. پیشنهاد میشود در ادامه مقاله تمامی نسخه های اساسین کرید با ما همراه باشید.

2. تاریخچه بهترین بازی‌ های اساسینز کرید | بازی Assassin’s Creed 2

سری بازی های Assassins Creed / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2010
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 86 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 16 سال

این مورد از سری بازیهای اساسینز کرید فقط یک دنباله‌ ساده از بازی قبل خود نبود؛ مانند یک برادر بود که دست برادر کوچک‌تر خود را گرفت و نام مجموعه اساسین کرید را بیش از پیش بر سر زبان‌ها انداخت. می‌توان گفت که از لحظه تولد اتزیو، روح تازه‌ای به این مجموعه بخشیده شد و شما می‌توانید کنترل این شخصیت را از همان دوران کودکی به عهده بگیرید. اساسین کرید 2 را می‌توان سردمدار تمام نسخه های اساسین کرید لقب داد.

شهرهای ونیز، رم، فلورانس و اتمسفر رنسانس زیبای ایتالیایی به زمین بازی شما تبدیل می شوند. همچنین این بازی اسلحه‌های جدیدی را مانند Hidden blade در اختیار شما می‌گذارد. مقبره‌های کشف نشده در اعماق شهرهای ایتالیا، دریاها و ماموریت‌های اضافی، موسیقی متن جسپرکید و جذابیت‌های بی‌پایان اتزیو، جای هیچ حرفی را باقی نمی‌گذارند. برای معرفی سایر بازی های مقاله مجموعه بازی اساسینز کرید باما همراه باشید.

اساسین کرید 2 براساس خرافاتی که در میان گیمرها بوجود آمده است به اساسین کرید در ایران معروف شده که این مورد از ایران قدیم یعنی زمانی که امپراطوری ایران تقریبا به نصف جهان رسیده بود نشات میگیرد که برخی براین باروند شخصیت اساسین در قلمرو ایران ایفای نقش میکند که این مورد به اثبات نرسید زیرا وسعت ایران در زمان های گذشته بسیار بیشتر از دنیای بازی اساسین کرید 2 بوده است که این مورد به تنهایی اساسین کرید در ایران را نقص میکند.

دو بازی Assassin’s Creed: Bloodlines و Assassin’s Creed II: Discovery که از نسخه‌های فرعی این مجموعه هستند، در سال 2009 برای کنسول دستی PSP، نینتندو DS و iOS عرضه شد. این بازی در لیست مجموعه بازی اساسینز کرید به عنوان دومین بازی اساسین عرضه شده است.

3.تمام نسخه های بهترین بازی‌ های اساسینز کرید | بازی Assassin’s Creed Brotherhood

مجموعه بازی های اساسین کرید / سری بازیهای اساسینز کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2011
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 88 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال

این بازی دنباله‌ای مستقیم و سریع از Assassin’s Creed 2 بود که می‌خواست حرکات شما را تنها به یک شهر محدود کند. روی کاغذ به نظر می‌رسید که این امر یک فاجعه است؛ اما کسانی که ناامید شده بودند با سورپرایزی به نام Assassin’s Creed Brotherhood آشنا شدند. یک بازی خوب، آنقدر خوب که پس از سال‌ها در بین مجموعه بازی های اساسین کرید همچنان در یادها مانده و چهره این سری را برای همیشه تغییر داده است.

این مورد از سری بازیهای اساسینز کرید، ملاقات اتزیو با داوینچی در رم رقم می‌زند. وی برای شما وسایل سرگرم‌کننده و مفیدی از دارت سمی گرفته تا چتر نجات و یک تانک قرن 15 طراحی می‌کند. کنترل یک Assassins، تسخیر قلمروها و بخش چند نفره اعتیادآور، همه در Assassin’s Creed Brotherhood وجود دارند. این بازی، داستان عاطفی پنهانی نیز در خود دارد و شهر رم هم آنقدر متنوع است که شما هرگز بیشتر از آن نمی‌خواهید.

در ادامه میتوانید به توضیحات خوبی در زمینه بررسی نسخه های اساسین کرید دسترسی پیدا کنید که در این زمینه بازی های خوبی مورد بررسی قرار گرفته است که آخرین بازی اساسین که والهالا نام دارد نیز در این نسخه حضور داشته و اطلاعات خوبی از آن در اختیار شما قرار گرفته است. به نسبت بررسی نسخه های اساسین کرید باید بدانید که این مجموعه امروزه در میان پرطرفدارترین بازی های جهان حضور پررنگی داشته است که نباید آنرا از دست دهید.

4.تاریخچه بازی اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed Revelations

تاریخچه بازی اساسین کرید / مجموعه بازی های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2011
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 80 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال

یک بازی محبوب را در نظر بگیرید. احتمالا خوب است که شخصیت قهرمان داستان بین 15 تا 35 سال سن داشته باشد و ممکن است بعد از آن به هر دلیلی بمیرد چون شما صرفا یک کاراکتر افسانه‌ای سوار بر اسب شاخ دار نیستید. اتزیو نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ بلکه به لطف داستان بازی Assassin’s Creed Revelations شما شاهد بهترین نمونه آن هستید. این بازی یکی از جالب‌ترین و پرفروش‌ترین داستان‌های سری بازیهای اساسینز کرید است که تا‌کنون نوشته شده.

شاید با جمله بهترین اساسین کرید نیز رو به رو شده باشید که به شخصه با این جملا موافق نیستم زیرا نمیتوان بهترین اساسین کرید را در یک بازی خلاصه نمود. زمان ساخت و نسبت ویژگی های هر بازی اصلی ترین عواملی هستند که در تعیین بهترین بودن نقش داشته اما اگر قصد دارید به یکی از بازی های خوب این مجموعه دسترسی داشته باشید پیشنهاد ما بازی اساسین کرید والهالا بوده که در دنیایی وسیع تر با طراحی زیباتر همراه است.

مسلما این درخشش در همه قسمت‌های بازی دیده نمی‌شود. قسطنطنیه، سرد و بی روح به تصویر کشیده شده است و بخش برج دفاعی که به قلمروها اضافه شده اساسا بدترین آن است؛ اما بازی، داستانی زیبا که شامل ایثار و فداکاری صادقانه هست را روایت می‌کند که موجب می‌شود قلب شما به همان اندازه که می‌شکند، عاشق این بازی بشود.

5.تمام نسخه های اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed 3

سری بازی های Assassins Creed / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2019
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 83 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال

Assassin’s Creed 3 به عنوان یکی دیگر از بازی های اساسین کرید برای کامپیوتر، پس از پنج سال اولین بازی بدون حضور اتزیو بود. شخصیت اصلی آن کانر کاراکتری مهربان و دلسوز، کامل و قهرمانانه است؛ اما نمی‌توان با آن به راحتی ارتباط برقرار کرد یا آن را با اتزیو در نسخه‌های قبل مقایسه کرد. بازی بیشتر روی حالت مخفیانه تاکید دارد؛ اما کنترل‌های مخفیکاری، بسیار ضعیف طراحی شده‌اند؛ بنابراین این مراحل بیشتر آزاردهنده هستند تا سرگرم‌کننده و چیزی که بیشتر موجب ناامیدی می‌شود، وجود همین کنترل های ضعیف است؛ مثلا بالا رفتن از تمام درختان یکسان است!

Assassin’s Creed 3 ایده‌های خوبی مانند نبرد کشتی‌ها، وجود یک سیستم سازگار با محیط‌زیست و یک دوره زمانی جذاب دارد؛ اما در نهایت ناامیدکننده است.

اگر بدنبال قوی ترین بازی اساسین کرید هستید باید بدانید که تمام بازی های یوبی سافت اللخصوص مجموعه اساسین کرید جزو قویترین های جهان هستند که در این زمینه میتوانید به ده ها بازی سرگرم کننده و عالی دسترسی داشته باشید. از دید پلازا قوی ترین بازی اساسین کرید را میتوان به والهالا لقب داد که در این زمینه ویژگی های بسیاری و گیم پلی خوبی را در خود جای داده است که براساس آن میتوانید برای روز های طولانی در بازی حضور داشته باشید و سرگرم بازی شوید.

در همین سال بود که بازی Assassin’s Creed III: Liberation که یکی از نسخه‌های فرعی است برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هفت و نسل هشت عرضه شد.

6.تاریخچه بازی اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed 4: Black Flag

سری بازی های Assassins Creed / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2013
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 76 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال

همانطور که گفتیم Assassin’s Creed 2 با فروش و استقبال زیادی روبه‌رو شد و اساسین کرید 3 موجب ناامیدی و نارضایتی کاربران شد. در این زمان Assassin’s Creed 4 Black Flag به عنوان بهترین نسخه اساسین کرید شگفتی آفرید. این بازی نه تنها موجب برآورده شدن انتظارات، بلکه موجب اختراع و بهبود بسیاری از ویژگی‌های سری بازی‌ های اساسین کرید شد.

ماموریت‌های اعتیادآور، نبرد بین کشتی‌ها، موسیقی متن فوق‌العاده، شنا کردن زیبای نهنگ‌ها در اقیانوس‌ها، همه از مزایای این بازی هستند. Black Flag تنها یک بازی نیست؛ بلکه یک روایت و داستانی ماهرانه است از یک دوره تاریخی و یک قوم که امروزه دیگر وجود ندارند.

در سال 2013، بازی Assassin’s Creed: Pirates به عنوان یکی از نسخه‌های فرعی برای گوشی‌های اندروید و iOS عرضه شد. لازم به ذکر است بدانید که این بازی در لیست بهترین اساسین کرید نیز حضور خوبی داشته است که با گیم پلی خوب و طراحی مناسبی که در اختیار داشته توانسته نظرات بسیاری را در میان بهترین اساسین کرید کسب کند. در این زمینه پیشنهاد میشود برای معرفی سایر بازی های اساسین باما همراه باشید.

7.سری بازیهای اساسینز کرید | بازی Assassin’s Creed Rogue

مجموعه بازی های اساسین کرید / سری بازیهای اساسینز کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2015
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 74 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال

وقایع این بازی بین Assassin’s Creed IV: Black Flag و Assassin’s Creed III اتفاق می‌افتد و با معرفی یک شخصیت جدید یعنی شی پاتریک کورماک همراه است. او بعد از روبرو شدن با خیانت اعضای فرقه حشاشین، به تمپلارها می‌پیوندد. این نسخه جنگ‌های دریایی نیز دارد که ویژگی برجسته Black Flag بود. در ابتدا وقتی بازی عرضه شد، مورد توجه زیادی قرار نگرفت. باید توجه داشت که این بازی وقتی در نوامبر 2014 برای پلی استیشن 3 و ایکس باکس 360 عرضه می‌شد، در همان روز Assassin’s Creed Unity برای PS4 و ایکس باکس وان و کامپیوتر منتشر شد. نسخه کامپیوتری بازی نیز بعدا در سال 2015 عرضه شد.

اگر بدنبال طولانی ترین بازی اساسین کرید از لحاظ خط داستانی و گیم پلی هستید باید بدانید که بازی اساسین کرید والهالا در این زمینه بهترین بوده است که گیم پلی آن به ساعت های بسیاری کشیده خواهد شد و جدا از گیم پلی باید در سرزمین های بسیاری بدنبال اهدافی باشد که بازی برای شما مشخص نموده است. در این زمینه داستان تمام بازی های اساسین کرید در یک مسیر پیاده سازی شده است که با کمی پستی و بلندی همراه بوده که شکرت یوبی سافت قرار است نسخه جدیدی از بازی های یوبی سافت را در دنیای جدید با خط داستانی جدید عرضه کند که زمان انتشار و رونمایی از ان بازی مشخص نشده است.

8.تاریخچه بازی اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed Unity

تاریخچه بازی اساسین کرید / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2014
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 80 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال

اگر بخواهیم با شما روراست باشیم، باید بگوییم که اساسین کرید یونیتی مشکلاتی دارد. این بازی پروژه‌ای جاه‌طلبانه بود که می‌خواست دنیایی بزرگتر از دنیای سری بازی های Assassins Creed خلق کند و یک بخش مالتی پلیر جدید را از نو بسازد. بازی، سرگذشت یک اساسین به نام آرنو و ماجراجویی‌های او در انقلاب فرانسه و درون یک پاریس فوق‌العاده دیدنی است. سیستم ترور در بازی علاوه بر اینکه از گرافیک فوق‌العاده‌ای برخوردار است، فرصت‌هایی خلاقانه برای کشتن ایجاد می‌کند که تحسین‌برانگیز است. علاوه بر این‌ها، در این بازی معماها و چالش‌های بسیار پیچیده‌تر و جالب‌تری از آنچه در سری بازی های Assassins Creed شاهد بودیم وجود دارند و همچنین وجود جزییات زیاد طراحی موجب می‌شود که این بازی نمره قبولی بگیرد.

در سال 2014، محتوای قابل دانلود Assassin’s Creed: Freedom Cry که داستان آن 20 سال بعد از Black Flag روایت می‌شود، برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هفت و هشت عرضه شد. در این لیست میتوانید به ترتیب بازی های assassins creed دسترسی داشته باشید که به نسبت سال ساخت در اختیار شما قرار گرفته اند و میتوانید از اولین تا آخرین بازی اساسین کرید را بشاسید. همچنین بازی هایی که در قالب بسته های DLC عرضه شده اند نیز در این مجموعه حضور دارد.

9.سری بازیهای اساسینز کرید | بازی Assassin’s Creed Syndicate

سری بازی های Assassins Creed / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2015
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 74 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال

Syndicate بازی با سبک خاص خودش است؛ این بازی تصویری زیبا از لندن در دوره ویکتوریا را نمایش می‌دهد و شما می‌توانید به کاوش در این شهر زیبا بپردازید.

در این قسمت از سری بازی های Assassins Creed، خط داستانی جذاب، پریدن از روی زیپ لاین‌ها و استفاده از Hidden blade، حل معماها و رازها با چارلز دیکنز و خیلی جزئیات دیگر وجود دارند که به جذابیت بازی افزوده‌اند. کاراکترهای اصلی این بازی دوقلوهای جذاب ایوی و جیکوب فرای هستند که شما می‌توانید بین آن‌ها سوئیچ کنید. کاراکترها بسیار زنده هستند طوری که شما دوست دارید که در واقعیت هم با آن‌ها سروکار داشته باشید. Assassin’s Creed Syndicate تمام ویژگی‌های خوب مجموعه بازی های اساسین کرید را جمع کرده و به شما نشان می‌دهد. از جاده‌ها و مناظر شهر لندن لذت ببرید و هرج‌ومرج ایجاد کنید.

بازی فرعی Assassin’s Creed Chronicles: China در همین سال برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم عرضه شد. در سال 2016 نیز ادامه این مجموعه سه‌گانه با نام‌های Assassin’s Creed Chronicles: India و Assassin’s Creed Chronicles: Russia منتشر شد. بازی Assassin’s Creed Identity نیز در همان سال برای گوشی‌های اندروید و iOS عرضه شد.

در میان تمام نسخه های بازی assassins creed این بازی را میتوان آغازگر نسل جدیدی از بازی های اساسین دانست که شکرت یوبی سافت نیز در این باره اطلاعات بیشتری را از بازی اعلام نموده است که در خط داستانی بازی باید در شهر لندن حضور پیدا کنید و حواشی بسیاری که علیه شما در حال شکل گیری است را مدیریت کنید. این بازی یکی از بهترین های این زمینه بوده که در سال 2015 عرضه شده است.

10.تاریخچه بازی اساسین کرید | بازی Assassin’s Creed Origins

مجموعه بازی های اساسین کرید / تاریخچه بازی اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2017
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 80 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال
همچنین بخوانید :

بازی Assassin’s Creed Origins، دنیایی زیبا و درعین‌حال غنی و گسترده از سری بازی های اساسین کرید را پیش روی شما می‌گذارد؛ دنیایی پیچیده که هر انتخاب شما می‌تواند شما را به یک گنج برساند یا در انتها فقط به یک شیر گرسنه که قصد جانتان را دارد ختم شود. Bayek و همسر قاتلش Aya، کاراکترهای جدید مجموعه بازی های اساسین کرید در تلاش برای کشتار و انتقام در سراسر مصر هستند. مصر، شهری زیبا با برج‌ها و اهرام بلند فقط قسمتی از جذابیت‌های این بازی هستند. سیستم مبارزه جدیدی به بازی اضافه شده و شما را مجبور می‌کند با چنگ و دندان بجنگید تا بتوانید به مبارزه بعدی برسید. همچنین پیشرفت هوش مصنوعی دشمنان، سلاح‌های جدید و انتخاب‌های بسیاری که می‌توان در طول بازی انجام داد از ویژگی‌های آن هستند. محدودیت‌ها کمتر شده و شما می‌توانید کاملا از اتفاقات پیش رو لذت ببرید.

در این سال، بازی موبایل Assassin’s Creed Unity: Arno’s Chronicles به عنوان ادامه بازی Unity برای گوشی‌های اندروید عرضه شد.

11. بهترین بازی‌ های اساسینز کرید | بازی Assassin’s Creed Odyssey

سری بازیهای اساسینز کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2018
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 82 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال

همه‌ زیبایی‌هایی که درباره بازی Assassins Creed Origins در متن بالا گفته شد را بخوانید و تصور کنید که آن شاهکار دوباره تکرار بشود؛ اما این بار در یونان باستان و شاید بهتر از سری قبل. Odyssey شما را در زمان به عقب برمی‌گرداند و سرگذشت دو کاراکتر جدید به نام الکسیوس و کاساندرا را روایت می‌کند. شما در ابتدا یکی از دو کاراکتر را انتخاب کرده و در ادامه بازی هم انتخاب‌های زیادی باید انجام دهید که این فوق‌العاده است.

Odyssey دنیایی عظیم شامل زیبایی، ظرافت و حواس‌پرتی‌های بسیار، شخصیت‌های به‌یادماندنی و داستان‌های احساسی است. مبارزات بازی دستخوش تغییر شده‌اند و بازی شامل یک درخت توانایی گسترده شامل زره‌ها و مهارت‌ها و قابلیت ارتقاء آن‌هاست. Odyssey یک بازی RPG پرعمق و با درخشندگی زیاد است که از زمان Witcher 3 تاکنون بی‌سابقه بوده. بعضی این بازی را از تمامی نسخه های سری بازی های اساسین کرید بهتر می‌دانند.

در همین سال نیز بازی Assassin’s Creed Rebellion برای گوشی‌های اندروید و iOS عرضه شد.

12. بهترین بازی‌ های اساسینز کرید | بازی Assassin’s Creed Valhalla

تریلر Assassin's Creed Valhalla / تمام نسخه های اساسین کرید

 • تاریخ عرضه: سال 2020
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 87 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال

داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla درباره گروهی از وایکینگ‌ها است که از سرزمین‌های خودشان خارج می‌شوند و به انگلستان حمله می‌کنند. آن‌ها قصد دارند با این کار صاحب زمین‌های جدیدی برای زندگی کردن شوند و آسایش نسل‌های آینده خودشان را تضمین کنند. شخصیت اصلی بازی اساسینز کرید: والهالا ایوور (Eivor) نام دارد که یکی از همین وایکینگ‌ها است و آن‌ها را رهبری می‌کند.

روستای محل زندگی ایوور نقش پررنگی هم در داستان و هم در گیم پلی بازی دارد. این روستا در واقع پایگاهی است که در آنجا تدارکات لازم برای نبردها و حملات وایکینگ‌ها پیش‌بینی می‌شوند. بخش‌های مختلف روستا نیز قابل ارتقا هستند و می‌توان با بزرگتر کردن این پایگاه، به امکانات و آیتم‌های جدیدتری هم دست پیدا کرد.

در واقع تاریخچه بازی اساسین کرید والهالا را میتوان در تمام نسل های قدیمی مشاهده نمود که ویژگی تمام بازی های قبلی در قالب نکات و المان های جدید در این بازی بکارگیری شده است که میتوانید با یک بازی تقریبا بدون نقص همراه باشید. والهالا در دنیای اشراری جریان دارد که در نقش یک وایکینگ باید بدنبال آینده و هدفی که در سر دارید باشید. مسیر سختی را در پیش خواهید داشت زیرا دشمنان و سرزمین های بسیاری سد راه شما هستند که باید به تنهایی از آنها عبور کنید.

یکی از ویژگی‌های جالب این قسمت از سری بازی های Assassins Creed، امکان انتخاب جنسیت مرد یا زن برای شخصیت اصلی است. شما در ابتدای بازی می‌توانید تعیین کنید که ایوور یک قهرمان مذکر یا مونث باشد. البته مثل بازی‌های قبلی این مجموعه، بخش‌هایی از داستان نیز در زمان معاصر روایت خواهد شد. این قسمت‌ها که در دنیای مدرن سری بازی های Assassins Creed جریان دارند، ماجراهای مربوط به شخصیت لیلا حسن را دنبال می‌کنند که در دو بازی Origins و Odyssey با او آشنا شده بودیم. اساسین کرید والهالا آخرین بازی مجموعه بازی اساسینز کرید بوده است.

13. بازی Assassin’s Creed Mirage

Assassin's Creed Mirage

 • تاریخ عرضه: سال 2023
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 76 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال

بازی اساسین کرید میراژ برای پلتفرم های مختلفی نظیر پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، اکس‌باکس وان، آی‌اواس، مایکروسافت ویندوز، آمازون لونا، iOS منتشر شده است که این موضوع محبوبیت بالای بازی را بیان میکند زیرا گیمرهای بسیاری درانتظار این بازی بوده اند که با عرضه آن از سوی یوبی سافت شاهد افزایش محبوبیت این فرنچایز بودیم که تا به امروز این بازی توانسته فروش قابل توجهی را به ثبت برساند. بازی Assassin’s Creed Mirage در سال 2023 منتشر شد که در همان روزهای اول توانست نظرات خوبی را به سمت خود جذب کند ولی موضوعی که درخصوص بازی Assassin’s Creed Mirage باید بدانید این است که این محصول از حیطه کاوشگری محدودتری به نسبت نسخه قبلی برخوردار بوده ولی روی ویژگی های مخفی کاری بیشتری متمرکز بوده است که این موضوع سبب تقویت گیم پلی بازی و افزایش هیجانات آن شده است.

Assassin’s Creed Mirage قسمتی از مجموعه بازی‌های ویدیویی محبوب است که در شهری خیالی در خاورمیانه در دوران اوج امپراتوری عثمانی اتفاق می‌افتد. بازیکنان نقش یک قاتل جدید را بر عهده می‌گیرند که وظیفه دارد توطئه‌ای را که تهدیدی برای بی‌ثبات کردن منطقه است، کشف کند. این بازی دارای یک جهان باز گسترده و پر از بناهای تاریخی، بازارهای شلوغ و فرهنگ پر جنب و جوش است. بازیکنان این آزادی را خواهند داشت که شهر و مناطق اطراف آن را کشف کنند، ماموریت‌هایی را برای از بین بردن اهداف، جمع آوری اطلاعات و مختل کردن نقشه‌های دشمن بر عهده بگیرند. سیستم مبارزه‌ای برای تمرکز بیشتر بر مخفی کاری و دقت، با مکانیک‌های جدید برای ترکیب شدن با جمعیت، استفاده از عوامل حواس پرتی و استفاده از محیط برای به دست آوردن ویژگی‌ها در این گیم اصلاح شده است. مکانیک پارکور نیز گسترش یافته و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا به طور یکپارچه در مناظر شهر حرکت کنند و حرکات آکروباتیک را برای فرار از دشمنان انجام دهند.

همانطور که داستان باز می‌شود، بازیکنان شبکه‌ای از توطئه را کشف می‌کنند که شامل جناح‌های رقیب، مقامات فاسد و سازمان‌های مخفی می‌شود که برای قدرت رقابت می‌کنند. انتخاب‌هایی که انجام می‌دهید و اتحادهایی که ایجاد می‌کنید، نتیجه درگیری را شکل می‌دهد و بر اساس اقدامات آنها به پایان‌های متعدد منجر می‌شود. Assassin’s Creed Mirage یک تجربه هیجان انگیز و همه جانبه خواهد بود که داستان‌های تاریخی را با گیم پلی اکشن ترکیب می‌کند و برداشتی تازه از فرنچایز محبوب ارائه می‌دهد. هر یک از مراحل و قابلیت‌هایی که در بازی وجود دارد بطور دقیق و کامل طراحی و پیاده‌سازی شده همچنین محیط‌های موجود در گیم بطور واقع گرایانه طراحی شده تا بازیکنان بتوانند یک نسخه جدید از سری بازی‌های محبوب Assassin’s Creed را تجربه کنند.  نظر شما نسبت به بازی Assassin’s Creed Mirage چیست؟ باما همراه باشید.

14. بازی Assassin’s Creed Shadows

Assassin’s Creed Shadows

 • تاریخ عرضه: سال 2024
 • سبک : نقش آفرینی و اکشن
 • امتیاز : 86 از 100
 • محدودیت سنی: بالای 18 سال

Assassin’s Creed Shadows یک قسمت جدید در فرنچایز محبوب بازی‌های ویدیویی است گفته می‌شود که این بازی بر روی یک قهرمان جدید تمرکز دارد که در دوره زمانی و مکانی متفاوت از بازی‌های قبلی اتفاق می‌افتد. بدون شک بازی Assassin’s Creed Shadows دارای یک داستان پیچیده و جذاب با اتفاقات و شخصیت‌های مختلف خواهد بود. این بازی یک جهان باز را ارائه خواهد داد که به بازیکنان امکان می‌دهد در آن آزادانه حرکت کرده و انواع مأموریت‌ها را انجام دهند. شخصیت اصلی دارای مهارت‌های متنوع و قابل ارتقا خواهد بود که به بازیکن اجازه می‌دهد روش‌های مختلفی برای حل مسائل و مأموریت‌ها انتخاب کند. در بازی Assassin’s Creed Shadows بازیکنان می‌توانند با جنبه‌های مختلف و فرهنگ‌های متفاوتی از جامعه برخورد کنند و با آنها تعامل داشته باشند. با توجه به نسخه‌های قبلی باید گفت که این عنوان می‌تواند دارای قابلیت‌ها و ویژگی‌های بسیاری باشد و بخصوص داستان بازی که روایت‌های خارق العاده‌ای را در اختیار پلیر قرار می‌دهد.

از تاکتیک‌ها و مهارت‌های کاراکتر استفاده کنید تا به انتهای ماجرا برسید، این ویژگی است که در تمامی سری بازی Assassin’s Creed بطور یکسان وجود دارد باید دید که آیا در این نسخه شاهد قابلیت‌های جدید خواهیم بود. در مورد ماموریت‌های موجود در بازی و چگونگی انجام آنها شایعات بسیاری وجود دارد، قابلیت‌هایی همچون: انتخاب زمان و مکان مناسب برای انجام ماموریت‌های قتل، پیدا کردن و ردیابی هدف قبل از انجام حمله، استخدام مامورین و تیم‌های حمایتی برای کمک به انجام ماموریت، آماده‌سازی و برنامه‌ریزی دقیق برای ورود به محل هدف، تصمیم‌گیری برای انتخاب جهت و زمان واقعی برای خروج از بازی، هر یک از این ماموریت‌ها و قابلیت‌ها امکان دارد در بازی پیاده‌سازی و اجرا شود تا شاهد یک گیم فوق العاده باشیم.

مجموعه بازی اساسینز کرید

در ادامه مقاله بهترین بازی‌ های اساسینز کرید میتوانید به نسخه های مختلفی که از این بازی ها عرضه شده اند دسترسی داشته باشید. لازم به ذکر است بدانید که در این میان نکات خوبی در زمینه مجموعه بازی اساسینز کرید اشاره شده است.

بطور خلاصه می‌توانید در جدول زیر، تمام نسخه های بازی اساسین کرید را مشاهده کنید.

نام بازیسال انتشارپلتفرمسری اصلی/سری فرعی
بازی Assassin’s Creed2007جاوا، اندروید، ویندوز، ایکس باکس 360، پلی استیشن 3سری اصلی
بازی Assassin’s Creed: Altaïr’s Chronicles2008اندروید، سیمبین، iOS، ویندوز فون، نینتندو DSسری فرعی
بازی Assassin’s Creed II2009جاوا، اندروید، ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4سری اصلی
بازی Assassin’s Creed: Bloodlines2009کنسول دستی PSPسری فرعی
بازی Assassin’s Creed II: Discovery2009سیستم عامل iOS، کنسول دستی نینتندو DSسری فرعی
بازی Assassin’s Creed: Brotherhood2010جاوا، سیمبین، اندروید، ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4سری اصلی
بازی Assassin’s Creed: Revelations2011جاوا، سیمبین، اندروید، ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4سری اصلی
بازی Assassin’s Creed III2012جاوا، اندروید، ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، Wii Uسری اصلی
بازی Assassin’s Creed III: Liberation2012ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، کنسول دستی PSPسری فرعی
بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag2013ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، Wii Uسری اصلی
بازی Assassin’s Creed: Pirates2013اندروید، iOSسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Rogue2014ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچسری اصلی
بازی Assassin’s Creed Unity2014ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، استادیاسری اصلی
بازی Assassin’s Creed: Freedom Cry2014ویندوز، ایکس باکس 360، ایکس باکس وان، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4سری فرعی
بازی Assassin’s Creed Syndicate2015ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، استادیاسری اصلی
بازی Assassin’s Creed Chronicles: China2015ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پی اس ویتاسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Chronicles: India2016ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پی اس ویتاسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Chronicles: Russia2016ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، پی اس ویتاسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Identity2016اندروید، iOSسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Origins2017ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، استادیاسری اصلی
بازی Assassin’s Creed Unity: Arno’s Chronicles2017اندرویدسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Odyssey2018ویندوز، ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ، استادیاسری اصلی
بازی Assassin’s Creed Rebellion2018اندروید، iOSسری فرعی
بازی Assassin’s Creed Valhalla2020ویندوز، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، استادیاسری اصلی
Assassin’s Creed Mirage2023پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، اکس‌باکس وان، آی‌اواس، مایکروسافت ویندوز، آمازون لونا، iOSسری اصلی
Assassin’s Creed Shadows2024پلی‌استیشن ۵، اکس‌باکس سری اکس و سری اس، مایکروسافت ویندوز، سیستم‌عامل‌های مکینتاشسری اصلی

سوالات متداول

1. بهترین بازی اساسین کرید کدام است؟

با توجه به نظر هواداران، بازی Assassin's Creed II را می‌توان بهترین بازی اساسین کرید نامید.

2. ترتیب بازی های Assassins Creed چیست؟

برای مشاهده ترتیب بازی های Assassins Creed به جدول بالا مراجعه کنید.

سخن پایانی

مقاله ای تحت عنوان تاریخچه اساسین کرید و معرفی بهترین بازی‌ های اساسینز کرید در اختیار شما قرار گرفته است که در این میان میتوانید به تمام بازی های اساسین دسترسی داشته باشید. همچنین میتوانید نظر خودرا نسبت به این مقاله در نظرات برای ما ارسال کنید که نظرات شما در تولید و بررسی مطالب این چنین تاثیرگذار خواهد بود که پیشنهاد میشود باما همراه باشید.

در این مقاله بطور خلاصه، بهترین بازی‌ های اساسینز کرید و تاریخچه آن را از ابتدا تاکنون بررسی کردیم. در انتها نیز در یک جدول لیست تمام نسخه های اساسین کرید را ارائه دادیم. نظر شما راجع به سری بازی های Assassins Creed چیست؟ به نظر شما کدام عناوین از سری بازیهای اساسینز کرید جذاب‌تر و بهتر بوده است؟ شما می‌توانید در قسمت کامنت‌ها، نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران44 دیدگاه
avatar
Farshad
.
05 دی 1402، 20:35
پاسخ
1
2
پس اساسین میراج کو
avatar
Farshadd
.
05 دی 1402، 20:35
پاسخ
2
1
پس میراج کو
avatar
من
.
03 آذر 1402، 23:16
پاسخ
0
1
عالی..نظر شخصیم بهترینا اساسینز کرید ۴ و ۲ و اریجینز و یونیتی بود که ادیسه هم خیلی خوب بود ولی به عنوان یه طرفدار والهالا متوسط رو به بالا بود عالی نبود
avatar
ARGamer
.
11 مهر 1402، 00:53
پاسخ
0
2
برادرهود فوق العاده بود اون زمان شاهکار بود و من خودم اساسینز کرید و با برادر هود شناختم بعدش یک و سه رو بازی کردم که هرکدوم خوب بود نسبت به زمان خودش اما در کل برادر هود یه چیز دیگه بود که تمام نسخه های بعدی یجورایی الهام گرفته از اتزیو و برادر هود بودن رولیشن و... اما در کل منم حس میکنم نسخه های اخر جدید یوبیسافت دیگه مثل قدیم اون حس اساسینز کرید بودنو نمیده یادش بخیر برادر هود خیلی خفن بود اون موقع
avatar
.
26 اردیبهشت 1402، 18:12
پاسخ
0
11
اتزیو تکرار نشدنی
نمایش 5 دیدگاه دیگر
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402