В 1win казино вас ждут захватывающие игры и щедрые бонусы. Регистрация проста, вход удобен, а промокоды помогут увеличить ваши шансы на выигрыш. source Immediate Spike

۱۰ مورد از بازی‌های موبایل در مورد رنگ‌ها برای بزرگسالان

بازی رنگها برای بزرگسالان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

امروزه بازی رنگها برای بزرگسالان بیشتر از چیزی که فکرش را کنید سرگرم کننده بوده است. اگر به دنبال لیست بازی رنگ آمیزی حرفه ای بزرگسالان هستید، باید بدانید در این مقاله به تعداد قابل توجهی از بهترین بازی مرتب سازی رنگ ها اشاره شده است که پیشنهاد می‌شود در این زمینه با ما همراه باشید.

فرقی نمی‌کند در چند سالگی قرار دارید، زیرا بازی رنگها برای بزرگسالان توان این را دارد تا بتواند شما را با چالش‌های متنوعی مواجه کند. در همین بین اگر مایل هستید تا با گزینه‌های خوبی در این زمینه آشنا شوید، باید بدانید که پلازا به سراغ معرفی لیستی از ۱۰ بازی رنگ آمیزی حرفه ای بزرگسالان رفته است. این سبک از بازی قادر است تا تمرکز شما را افزایش دهد و در کنار این موضوع چالش‌های پویا و قابل توجهی را برای افزایش مدیریت شما روی پروژه‌ها ارائه دهد. در همین زمینه می‌توانید با تنوع بالایی از بازی مرتب سازی رنگ ها آشنا شوید که امکان دریافت آنها از گوگل پلی و سایت‌های ایرانی وجود داشته است.

فهرست مطالب

بازی رنگها برای بزرگسالان

بسته به سلیقه شخصی خود می‌توانید با گزینه‌های خوبی در این زمینه آشنا شوید که باید دقت داشته باشید این موارد فقط مخصوص بزرگسالان نبوده و درهر سنی که قرار دارید، می‌توانید از بازی مرتب سازی رنگ ها استفاده کنید و سرگرم مواردی شوید.

۱. بازی Color Water Sort Woody Puzzle

10 مورد از بازی‌های موبایل در مورد رنگ‌ها برای بزرگسالان

در این بازی، شما باید لوله‌های مختلف را بچینید تا هر رنگ در ظرف درستش ریخته شود و ترکیب هر رنگ را تشکیل دهد. این بازی چالشی و سرگرم‌کننده بوده و می‌تواند مهارت‌های منطقی و استراتژیک شما را تقویت کند. بازی Color Water Sort Woody Puzzle دارای ویژگی‌های جالب و مهمی است که آن را متمایز از سایر بازی‌ها می‌کند.

برخی از ویژگی‌های این بازی عبارتند از:

 1. چالشی و سرگرم‌کننده: این عنوان دارای مراحل چالشی و جذابی است که شما را مشغول و سرگرم می‌کند.
 2. محیط گرافیکی زیبا: بازی دارای گرافیک زیبا و رنگارنگی است که تجربه بازی را برای شما بهتر و جذاب‌تر می‌کند.
 3. پشتیبانی از انواع دستگاه‌ها: این بازی بر روی انواع دستگاه‌ها از جمله تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها قابل نصب و اجرا است، که به شما امکان بازی در هر زمان و مکانی را می‌دهد.

این عنوان توسط استودیوی بازیسازی FALCON GAMES‏ طراحی شده و توانسته امتیاز ۴.۴ را بدست آورد.

۲. بازی Water Sort Puzzle

بازی Water Sort Puzzle

یک بازی پازلی که با آن می‌توانید استراتژی خود را در مرتب کردن آب‌‌رنگ‌ها تست کنید. در این بازی، شما باید انواع مختلفی از آب‌‌رنگ‌ها را به صورت مرتب در مخازن مختلف قرار دهید. با پردازش منطقی و استراتژیک، باید تلاش کنید تا تمامی مراحل بازی را به سرعت به پایان برسانید، با گذراندن زمان، سطوح بازی سخت‌تر می‌شوند و شما باید استراتژی خود را بهینه‌کنید تا بوسیله جابجایی آب‌ها، آن‌ها را مرتب کنید.

بازی رنگ‌ها برای بزرگسالان تا به امروز عناوین بسیاری را عرضه کرده که هر کدام دارای ویژگی‌های خاص خود می‌باشند و قادر هستید یک بازی سرگرم‌کننده را در اختیار داشته باشید. بازی Water Sort Puzzle مناسب برای زمان‌هایی است که می‌خواهید ذهن خود را مشغول کنید و یا یک بازی سرگرم‌کننده و چالشی داشته باشید. این عنوان توسط استودیوی بازیسازی Xumeng puzzle games‏‏ طراحی شده و توانسته امتیاز ۴.۴ را بدست آورد.

۳. بازی Colorwood Sort Puzzle Game

بازی رنگ‌ها برای بزرگسالان

در میان سری بازی‌های موبایل در مورد رنگ‌ها برای بزرگسالان، این بازی با استفاده از رنگ‌ها و الگوهای مختلف، گیمی جذاب را ارائه می‌دهد. در این بازی، شما باید بلوک‌های رنگی مختلف را به گونه‌ای مرتب کنید که الگوهای خاصی ایجاد شود. هدف اصلی این بازی، ترتیب صحیح بلوک‌ها بر اساس رنگ‌ها و الگوهای داده شده است. با گذراندن مراحل مختلف، سطوح دشوارتر و چالشی‌تر به شما ارائه می‌شود و شما باید استراتژی و تفکر خود را به کار گرفته تا بوسیله ترتیب مناسب بلوک‌ها، به مراحل بعدی دست یابید.

بازی Colorwood Sort Puzzle Game از لحاظ چالشی بستگی به سطح مرحله‌ای که در حال بازی آن هستید دارد. ابتدا مراحل با سطوح آسانتر شروع شده و به تدریج به سطوح دشوارتر می‌رسید. با پیشرفت در بازی، شما با الگوها و چالش‌های جدید روبرو می‌شوید که نیاز به استراتژی و تفکر بیشتری دارند. این عنوان توسط استودیوی بازیسازی Burny Games‏‏‏ طراحی شده و توانسته امتیاز ۴.۲ را بدست آورد.

۴. بازی Color Water Sort Puzzle Games

بازی Color Water Sort Puzzle Games

Color Water Sort Puzzle Games یک بازی فکری و معمایی بسیار جذاب است که شما را به چالش می‌کشد تا با توجه به رنگ‌های مختلف آب‌ها، آن‌ها را به طور صحیح مرتب کنید. در این بازی شما باید لیوان‌های مختلفی که حاوی آب‌های رنگی هستند را به صورت صحیح مرتب کنید تا هر رنگ در یک لیوان قرار گیرد. این بازی نیازمند مهارت، دقت و تمرکز بالا بوده و با گذراندن هر مرحله، سطح دشواری آن افزایش می‌یابد.

بازی Color Water Sort Puzzle Games یک ترکیب مناسب از گیم آموزشی و سرگرمی است که می‌تواند به بهبود تمرکز و تفکر منطقی شما کمک کند. آیا شما می‌توانید همه لیوان‌ها را به درستی مرتب کنید و به سطوح بالاتر از بازی دست پیدا کنید؟ بازی Color Water Sort Puzzle Games رایگان و آفلاین است، بنابراین شما بدون نیاز به اتصال اینترنت می‌توانید آن را همیشه و همه جا بازی کنید. این عنوان توسط استودیوی بازیسازی TapNation طراحی شده و توانسته امتیاز ۴.۵ را بدست آورد.

۵. بازی Puzzle Block Color

بازی رنگ Puzzle Block Color

Puzzle Block Color یک بازی معمایی و سرگرم‌کننده که با ترکیب و جابه‌جایی بلوک‌های رنگی باید تلاش کرده تا خطوط یا مربع‌هایی یکسان ایجاد کنید تا بلوک‌ها ناپدید شوند و امتیاز بگیرید. این بازی یک چالش سرگرم‌کننده برای تمرکز و استراتژی شماست، بازی Puzzle Block Color با گیم‌پلی ساده و سریع و گرافیک زیبا، عنوانی جذاب را ارائه می‌دهد.

بازی Puzzle Block Color دارای چندین سطح و مرحله با چالش‌ها و موانع مختلف است که شما را در هر مرحله به چالش می‌کشاند. این عنوان دارای یک آموزش ساده و قابل فهم است که شما را به سرعت با قوانین و راه‌حل‌های بازی آشنا می‌کند. این بازی به شما امکان مسابقه و رقابت با دوستان و حتی بازیکنان آنلاین را ارائه می‌دهد که برای افزایش انگیزه و سرگرمی شما مفید خواهد بود. این عنوان توسط استودیوی بازیسازی Mounts Software Service‏ طراحی شده و توانسته امتیاز ۴.۱ را بدست آورد.

۶. Ball Sort – Color Puz Game

Ball Sort - Color Puz Game

Ball Sort – Color Puz Game عنوان یک بازی مرتب‌سازی رنگ‌ها که شما را به چالش می‌کشد تا توپ‌های رنگی را به صورت صحیح مرتب کنید. در این بازی شما باید تلاش کنید تا تمام توپ‌های یک رنگ را در یک جعبه جمع کنید و آن‌ها را به صورت درست مرتب نمایید. این بازی می‌تواند به شما کمک کند تا مهارت‌های منطقی و استراتژیک خود را بهبود بخشید و به همین دلیل بسیار محبوب است.

بازی شامل چندین مرحله و سطح چالش‌‌برانگیز است که هرکدام از آن‌ها نیاز به استراتژی‌های مختلفی برای حل دارد. بازی Ball Sort – Color Puzzle Game مناسب برای همه سنین می‌باشد و به عنوان یک بازی سرگرم‌کننده و آموزشی برای تقویت مهارت‌ها توصیه می‌شود. این عنوان توسط استودیوی بازیسازی Infinite Joy Ltd‏ طراحی شده و توانسته امتیاز ۴.۴ را بدست آورد.

 • دانلود بازی Ball Sort – Color Puz Game برای: اندروید

۷. بازی Nuts Sort Master

بهترین بازی‌های در مورد رنگ برای بزرگسالان

در این بازی شما باید مهره‌های مختلف رنگی را به ترتیب درست مرتب کنید. با انجام اینکار، می‌توانید به سطوح بالاتری دسترسی پیدا کنید و به یک استاد مرتب‌کننده تبدیل شوید. هر مهره در این بازی رنگ مخصوص به خود را دارد در شروع بازی با هم ترکیب شده‌اند، با شروع مرحله به سرعت مهره‌ها را انتخاب و باز نمایید و به میله بعدی انتقال دهید تا جایی که تمامی مهره‌های یک رنگ روی هم قرار بگیرند و میله را بطور کامل پر کنند. بازی دارای سطح و لول‌های متنوع بوده که با پیشرفت چالش‌هایی که پیش روی شما قرار می‌گیرد سخت‌تر خواهد شد. شما می‌توانید با دوستان خود رقابت کنید و امتیازات خود را با آن‌ها مقایسه نمایید. این عنوان توسط استودیوی بازیسازی Infinite Joy Ltd‏ طراحی شده و توانسته امتیاز ۴.۶ را بدست آورد.

۸. بازی Waterscapes – Color Sort Game

بازی Waterscapes - Color Sort Game

یک بازی معمایی و سرگرم‌کننده از ترکیب رنگ‌ها برای بزرگسال بوده که به شما کمک می‌کند از یک بازی فوق العاده لذت ببرید. در این بازی، شما بیش از ۱۰۰ سطح چالشی را برای حل کردن پیش رو دارید. شما باید رنگ‌های مختلفی را به ترتیب منطقی و صحیح مرتب کنید تا به مراحل بعدی بروید. در هر سطح از بازی، شما بیش از ۱۰ رنگ مختلف را باید مرتب کنید و آنها را به ترتیب صحیح بچینید.

با گذراندن سطوح، می‌توانید امتیاز بیشتری کسب کنید و به رکوردهای بالاتر دست یابید. بازی دارای طراحی زیبا، محیط آرامش‌بخش و گرافیک بصری خیره‌کننده است که شما را به دنیای زیبا و آرام وارد می‌کند. کنترل بازی Waterscapes – Color Sort Game بسیار آسان و ساده است و شما به راحتی می‌توانید رنگ‌های مختلف را به ترتیب صحیح مرتب کنید. بازی شامل انواع رنگ‌های زیبا و اثرگذار است که باید آن‌ها را به ترتیب صحیح مرتب کنید. این عنوان توسط استودیوی بازیسازی Playflux‏‏ طراحی شده و توانسته امتیاز ۳.۵ را بدست آورد.

 • دانلود بازی Waterscapes – Color Sort Game برای: اندروید

۹. بازی Water Sort Puzzle: Color Sort

بازی‌های گوشی در مورد رنگ‌ها برای بزرگسالان

Water Sort Puzzle عنوان یک بازی رنگ آمیزی حرفه‌ای بزرگسالان است که شما را در مراحل چالش‌برانگیز و رنگارنگ قرار می‌دهد. در هر لوله رنگ‌های متنوع‌ای وجود دارد که می‌بایست در سریع‌ترین زمان ممکن مرتب‌سازی رنگ‌ها را انجام دهید. بازی با لوله‌های مختلف پر از آب رنگی شروع می‌شود و وظیفه بازیکن این است که آب را با دقت از یک لوله به لوله دیگر بریزد تا آنها را بر اساس رنگ مرتب کند. با حل هر پازل، بازیکنان امتیازات و جوایز مختلفی دریافت می‌کنند که می‌تواند به آنها کمک کند تا در بازی پیشرفت کنند. این گیم با ارتقاء مهارت‌های مغزی و تفکری بازیکنان، آنها را به چالش کشیده و سرگرم می‌کند. این عنوان توسط استودیوی بازیسازی JoyPuz‏‏‏ طراحی شده و توانسته امتیاز ۴.۴ را بدست آورد.

۱۰. بازی Hexa Water Sort – Color Puzzle

10 مورد از بازی‌های موبایل در مورد رنگ‌ها برای بزرگسالان

هدف اصلی شما در این بازی، جمع‌آوری آب‌های همرنگ و مرتب کردن آن‌ها در بطری‌های مناسب است. برای این کار، شما باید بر اساس رنگ و مقدار آب، آب‌های مختلف را به صورت صحیح جدا کنید و در بطری‌ها قرار دهید. با پیشرفت در بازی، مراحل به مرور دشوار‌تر می‌شوند و شما باید استراتژی مناسب و سرعت عمل خوبی داشته باشید تا تمام بطری‌ها را در کمترین حرکت ممکن پر کنید.

Hexa Water Sort – Color Puzzle یک بازی سرگرم‌کننده و اعتیادآور که می‌تواند ذهن شما را به چالش بکشد و تا حد زیادی مهارت‌های منطقی و استراتژیک شما را تقویت کند. اگر به دنبال یک بازی هیجان‌انگیز و معمایی هستید، این عنوان جذاب مناسب شما خواهد بود، بازی شامل مراحل متنوعی است که هر کدام دارای نحوه یکتایی برای حل معما هستند و برای شما لحظات جذابی را ارائه می‌دهند، این عنوان توسط استودیوی بازیسازی Biza Studio – Puzzle Games‏‏‏‏ طراحی شده و توانسته امتیاز ۴.۲ را بدست آورد.

 • دانلود بازی Hexa Water Sort – Color Puzzle برای: اندروید

سخن پایانی

معرفی بازی رنگها برای بزرگسالان به پایان رسید که در این زمینه به ۱۰ بازی رنگ آمیزی حرفه ای بزرگسالان اشاره شد. در این زمینه شما عزیزان می‌توانید مشارکت داشته باشید و دیگر مواردی که احساس می‌کنید ارزش قرارگیری در لیست بازی مرتب سازی رنگ ها داشته است را برایمان ارسال کنید و یا نقدهایی که نسبت به مقاله داشته‌اید را به اشتراک بگذارید.

{{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.rate)}}
تعداد رای: {{farsiNumber(model.mPrc.data && model.mPrc.data.count)}} نفر
{{farsiNumber(n)}}
مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 956.366 میلیارد دلار
  Oppenheimer
  اکران: 21 جولای 2023
 • 571.721 میلیارد دلار
  Wonka
  اکران: 15 دسامبر 2023
 • 423.489 میلیارد دلار
  Aquaman and the Lost Kingdom
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 221.893 میلیارد دلار
  Migration
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 206.185 میلیارد دلار
  Trolls Band Together
  اکران: 17 نوامبر 2023
 • 156.771 میلیارد دلار
  Killers of the Flower Moon
  اکران: 19 اکتبر 2023
 • 151.782 میلیارد دلار
  Anyone But You
  اکران: 22 دسامبر 2023
 • 92.691 میلیارد دلار
  Mean Girls
  اکران: 12 ژانویه 2023
 • 89 میلیارد دلار
  Wish
  اکران: 22 نوامبر 2023
 • 51.6558 میلیارد دلار
  The Boys in the Boat
  اکران: 25 دسامبر 2023
 • 314.343 میلیارد تومان
  فسیل
  اکران: 22 اسفند 1401
 • 248.7 میلیارد تومان
  هتل
  اکران: 05 مهر 1402
 • 77.5419 میلیارد تومان
  شهر هرت
  اکران: 22 تیر 1402
 • 59.6495 میلیارد تومان
  بچه زرنگ
  اکران: 02 شهریور 1402
 • 49.8288 میلیارد تومان
  ویلای ساحلی
  اکران: 23 آبان 1398
 • 49.4606 میلیارد تومان
  هاوایی
  اکران: 13 دی 1402
 • 25.0594 میلیارد تومان
  نارگیل 2
  اکران: 18 مرداد 1402
 • 24.7578 میلیارد تومان
  ورود خروج ممنوع
  اکران: 15 آذر 1402
 • 19.6814 میلیارد تومان
  سه کام حبس
  اکران: 05 اردیبهشت 1402
 • 19.4418 میلیارد تومان
  آهنگ دو نفره
  اکران: 30 فروردین 1402