محصولات برند آکوستیک ریسرچ

برند آکوستیک ریسرچ

کمپانی آکوستیک ریسرچ (Acoustic Research) بیش از 60 سال است به عنوان یک پیشگام در زمینه صنعت خانه مدرن فعالیت می کند. این کمپانی در سال 1952 به طور رسمی افتتاح شد. از همان سال های آغازین، آکوستیک ریسرچ تمرکز خود را روی تولید اسپیکر (بلندگو) های با کیفیت صدای بالا گذاشت. شرکت AR در طی این مدت، فراز و فرودهای زیادی داشته و چندین بار توسط شرکت های مختلف خریداری شده است. در آخرین قدم، آکوستیک ریسرچ در سال 2003 میلادی توسط کمپانی Voxx International خریداری شد.

آکوستیک ریسرچ بیشتر به خاطر اسپیکرهای سری AR-3 شناخته می شود. این اسپیکرها به درایوری با قطر 305 میلی متر مجهز هستند که حجم و کیفیت صدای فوق العاده ای به گوش می رساند. گسترش خط تولید اسپیکرهای این کمپانی به لطف ساخت بلندگوهای فلت و کوچک و با حجم صدای بالا به وجود آمد.

شرکت AR یا آکوستیک ریسرچ دارای خط تولید قوی در زمینه تولید محصولات صوتی است. این سازنده، در سال 1996، اولین سیستم پخش خانگی را ارائه داد و در سال 2001 به بهبود عملکرد خود برای ارائه محصولات با کیفیت به مشتریان پرداخت. همچنین در سال 2004 محصولاتی برپایه درگاه HDMI به ارائه داد و در سال 2006 به استفاده آسان محصولات توسط مشتریان توجه نمود تا اینکه تکنولوژی Plug And Play را معرفی کرد و این روند پیشی گرفتن از رقبا و پیشگام بودن در صنعت موسیقی تا امروز همچنان ادامه دارد.

نام شرکت : آکوستیک ریسرچ (Acoustic Research)
مکان شرکت: کمبریج، آمریکا
تاریخ تاسیس : 1952 میلادی
عمده محصولات: اسپیکر


{isLogin:false}

برای استفاده بهتر از وب سایت پلازا، دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید