محصولات برند بست سوئیت

برند بست سوئیت

یک برند کاملاً حرفه ای!
کمپانی بست سوئیت (Bestsuit) سال 2012 در شنزن چین مختص تولید محافظ صفحه نمایش دستگاه های دیجیتال راه اندازی شد. این کمپانی کارخانه خود را در یک مکان به مساحت 4000 مترمربع و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن با 150 کارمند تاسیس کرد.

نام این شرکت از عبارت «Best suit for you» گرفته شده که به معنی « بهترین کت و شلوار برای شما» است. از آن جا که بست سوئیت تمرکز زیادی روی ساخت گلس و محافظ صفحه نمایش گوشی دارد، از این نام برای خود استفاده کرده است. بخش عظیمی از فعالیت های این شرکت به تحقیق و توسعه محصولات اختصاص دارد تا محصولی که به دست کاربران می رسد، از هر جهت کامل باشد.

بیست سوئیت با شعار "حرفه ای، نوآورانه، صادقانه" با تحقیق و توسعه بر روی کیفیت محصولاتش، توانست در همان ابتدای فعالیتش، به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محافظ صفحه نمایش در این بازار تبدیل شده است.این کمپانی محصولاتش در فروشگاه های آنلاین Alibaba، آمازون و ... نیز برای فروش موجود است و به بیش از 60 کشور در سراسر جهان صادر می شود.

یکی از محصولات پرفروش بست سوئیت گلس های 9H NANO و محافظ بدنه گوشی 360 درجه این برند است. گلس های بست سوئیت بدنه و نمایشگر گوشی یا تبلت را از گزند آسیب هایی نظیر خط و خش، ضربات شدید، لک و چربی و گرد و غبار محافظت می کند.


نام شرکت : بست سوئیت (Bestsuit)
مکان شرکت: شنزن، چین
تاریخ تاسیس : 2012 میلادی
عمده محصولات: محافظ صفحه نمایش (گلس)

{isLogin:false}

برای استفاده بهتر از وب سایت پلازا، دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید