محصولات برند براگی

برند براگی

کمپانی Bragi سال ۲۰۱۳ در شهر مونیخ آلمان توسط نیکولاج هوید تاسیس شد. وی در ابتدای تاسیس براگی، یک طرح مفهومی برای هدفون های Dash عرضه کرد. در سال 2014 از 9 فوریه تا 31 مارس، براگی در یک کمپین تبلیغاتی شرکت کرد. پیشنهاد نهایی برای اجرای پروژه تولید Dash مبلغ 260 هزار دلار بود که در 48 ساعت پایانی کمپین مطرح شد. در ژانویه سال 2015 هدفون Dash برنده جایزه بهترین خلاقیت در طراحی را از آن خود کرد. براگی اولین محصول Dash را در اواخر سال 2015 به بازار عرضه کرد.
در نوامبر سال 2015 براگی با سرمایه گذاری 22 میلیون دلاری گروهی از سرمایه داران امریکایی، اروپایی و آسیایی براگی کارمندان خود را به 85 نفر افزایش داد.
در سپتامبر سال 2016 براگی هدفون «The Headphone» را به عنوان دومین محصول سخت افزاری خود معرفی کرد. این اتفاق دقیقا دو روز قبل از معرفی ایرپاد های اپل اتفاق افتاد. «The Headphone» نسخه ارتقا یافته هدفون های Dash محسوب می شد. این هدفون امکان اتصال بی سیم با هر نوع دستگاه بلوتوثی، امکان برقراری تماس و امکان اتصال به دستیار صوتی دیجیتال را برای کاربر فراهم می کرد. اما فاقد قابلیت هایی همچون اپلیکیشن تناسب اندام، نظارت بر ضربان قلب، کنترل های حرکتی و هرگونه برنامه مرتبط با تلفن هوشمند بود. براگی همچنین از سیستم عامل مخصوص خود با نام Bragi OS 2.1 رونمایی کرد. این سیستم عامل می توانست هدفون های Dash را با Google fit ،Apple HealthKit و Touch Lock همگام سازی کند.
در 21 نوامبر سال 2016، براگی از نسخه 2.2 رابط کاربری خود رونمایی کرد. این رابط کاربری قابلیت هماهنگ سازی حرکات سر و بدن با محصولات براگی را ارائه می دهد. محصولات براگی در جهان به کیفیت و عملکرد بالا شناخته شده اند. به همین دلیل، شرکت مذکور باورش این است که در آینده هر شخصی می تواند از تمام پتانسیل خود برای پیشرفت در ارتباط انسان و ماشین در زمینه سخت افزار و نرم افزار استفاده کند.

{isLogin:false}

برای استفاده بهتر از وب سایت پلازا، دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید