محصولات برند اچ تی سی

برند اچ تی سی

اولین سازنده گوشی اندرویدی!
اچ تی سی (HTC) یک شرکت فعال در حوزه محصولات الکترونیکی مصرفی است که مقر اصلی آن در تایوان قرار دارد. کمپانی مذکور فعالیت خود را از سال 1997 به عنوان یک طراح و تولیدکننده قطعات سخت افزاری و لپ تاپ آغاز کرد. رفته رفته این شرکت حوزه فعالیت خود را گسترش داد و تولید تلفن های همراه مبتنی بر ویندوز موبایل را نیز شروع کرد. اچ تی سی به عنوان یکی از اعضای اصلی موسسه Open Handset Alliance با دیگر تولید کنندگان تلفن های همراه برای ساخت تلفن های هوشمند اندرویدی همکاری خود را آغاز و اولین تلفن هوشمند اندرویدی به نام HTC Dream را تولید کرد.

این شرکت در سال 2011 به عنوان بهترین برند تولید کننده تلفن همراه معرفی شد و خیلی زود توانست با ارتقای کیفیت محصولات خود، ارزش هر سهم خود را به میزان 7.2 درصد افزایش دهد. ولی خیلی زود قافیه را به رقبای گردن کلفت خود باخت و در سال 2013 با کاهش ارزش سهام روبرو شد تا جایی که در سال 2017 ارزش هر سهم آن به 2.53 دلار رسید.

در همین راستا، اچ تی سی دیگر فقط به حوزه تولید تلفن همراه و لپ تاپ قانع نبود، در سال 2016 چون حوزه جدیدی در دنیای فناوری در حال رشد بود و این کمپانی نمی خواست از این موج عقب بماند، با معرفی هدست اچ تی سی وایو (HTC Vive) وارد دنیای واقعیت مجازی شد. در سال 2017 این شرکت طی امضای یک قرارداد 1.1 میلیارد دلاری، تیم طراحی و توسعه خود را به همراه 2000 نفر از کارمندان، تحت مالکیت معنوی گوگل درآورد. این تیم در حوزه طراحی تلفن هوشمند پیکسل گوگل در حال کار است.

شعار این کمپانی در تولید محصولاتش " طراحی عالی برای نشان دادن عملکرد قدرتمند تا محبوبیت بیشتر" است. به همین دلیل توانست با بهره گیری از تجربه و نوآوری های پیشرو در دستگاه های هوشمند تلفن همراه، توجه افراد علاقمند به دیجیتال را در بازار جهانی بدست آورد.

نام شرکت : اچ تی سی (HTC)
مکان شرکت: تایوان
تاریخ تاسیس : 1997 میلادی
عمده محصولات: گوشی، شارژر، کابل، باتری

{isLogin:false}

برای استفاده بهتر از وب سایت پلازا، دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید