از 7 تا 27 مهرتخفیف ویژه اربعینتا 40 در صد
محصولات برند آنر

برند آنر

برای شجاعان!
برند تجاری آنر (Honor) در 16 دسامبر سال 2013 کار مستقل خود را آغاز کرد. این کمپانی زیرمجموعه شرکت هواوی (Huawei) است و تا قبل از مستقل شدن، محصولات خود را با برند Huawei روانه بازار می کرد. کمپانی هانر تمرکز اصلی خود را بر روی تولید گوشی هوشمند، تبلت و پوشیدنی هوشمند قرار داده و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند. محصولات این کمپانی چینی کاملا رقابتی بوده و برندهای بزرگ مانند اپل، سامسونگ، الجی و خود هواوی را به چالش می کشد. شعار این برند “For the Brave” است که به معنی « برای شجاعان» است.

هواوی در سال 2013 با رونمایی از گوشی Honor 3C برند آنر را به طور رسمی به همه معرفی کرد. قیمت پایین، امکانات متعدد و سخت افزار قدرتمند خاطره خوشی را از برند آنر در ذهن کاربران هواوی بر جای گذاشت. دو سال بعد، در اکتبر 2015 میلادی برند آنر اعلام کرد که تولیدات خود را به دلیل استقبال زیاد کاربران به دو برابر افزایش خواهد داد.

یکی از مهم ترین ویژگی های آن، خدمات پس از فروش آن است. آنر مانند شیائومی علاوه بر فروش اینترنتی، از محصولات خود پشتیبانی آنلاین هم می کند. کارشناسان آنر تمرکز خود را روی شنیدن نظرات و پیشنهادات کاربران گذاشته اند و به همین دلیل توانسته اند در امر فروش و طراحی موفق باشند.

یکی از سوال هایی که در خصوص برند آنر پرسیده می شود این است که « آیا آنر (هانر) همان هواوی است؟ » البته ما این سوال را چند پاراگراف گذشته پاسخ دادیم اما یک بار برای همیشه باید این فکر را که آنر همان هواوی است از سر خود بیرون کنید. آنر یکی از زیرمجموعه های مستقل از شرکت هواوی است. مدیر برند آنر در توضیح این تفاوت می گوید که روح برند هواوی و آنر با هم تفاوت دارد. هواوی به صورت سنتی و با همکاری اپراتورهای تلفن همراه کار می کند اما آنر برای فروش روی دنیای دیجیتال و شبکه های اجتماعی تمرکز کرده است به همین دلیل اغلب نسل جوان به سوی گوشی های برند آنر کشیده می شوند.

نام شرکت : آنر (Honor)
مکان شرکت: شنزن، چین
تاریخ تاسیس : 16 دسامبر سال 2013
عمده محصولات: گوشی موبایل و تجهیزات

{isLogin:false}

برای استفاده بهتر از وب سایت پلازا، دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید