محصولات برند جی وی سی

برند جی وی سی

کمپانی جی وی سی (JVC) یا همان شرکت ویکتور ژاپن (Victor Company of Japan)، یک توسعه دهنده پیشرو و سازنده محصولات صوتی و تصویری است که از فناوری های برتر برای ارائه صدای با کیفیت بالا و تصاویر استفاده می کند. .
این کمپانی در 1927 در یوکوهامای ژاپن راه اندازی شد و تا الان بیشتر به خاطر تولید تلویزیون، دستگاه های پخش VHS و موسیقی باکیفیت بالا معروف است. جی وی سی، در سال 1932 تولید رادیو را آغاز نمود و در سال 1939 اولین تلویزیون داخلی ژاپن را تولید کرد.
جی وی سی در سال 2008 توانست درآمدی معادل با 658 میلیارد ین داشته باشد و تعداد کارمندانی که در استخدام این شرکت بودند به بیش از 19 هزار نفر در سراسر جهان رسید. این کمپانی به مرور در برنامه کاری خود توسعه داد و به تولید لوازم جانبی دیجیتال مانند هدفون، هندزفری و ... روی آورد.
در سال 2008 میلادی کمپانی جی وی سی با شرکت کنوود که تولید کننده تجهیزات صوتی نظیر ضبط خودرو و بلندگو است ادغام شد و به نام جی وی سی کنوود تغییر نام داد.
جی وی سی در کشورهای مختلفی نظیر آمریکا، هند، چین، سنگاپور، کانادا، برزیل، استرالیا، پاناما و امارات نمایندگی فروش دارد و این نشان از تلاش گسترده جی وی سی برای فروش بیشتر در سرتاسر دنیا دارد.


نام شرکت : جی وی سی (JVC)
مکان شرکت: یوکوهاما، ژاپن
تاریخ تاسیس: 1927 میلادی
عمده محصولات: هدست، هندزفری

{isLogin:false}

برای استفاده بهتر از وب سایت پلازا، دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید