محصولات برند اوریکو

برند اوریکو

از سادگی لذت ببرید!
کمپانی اوریکو (Orico) در سال 2009 در شهر بندری شنزن واقع در کشور چین شروع به فعالیت نمود. این شرکت با تولید حافظه جانبی پا به عرصه تولید نهاد. Orico با شعار Easy your PC وارد بازار جهانی شد تا با عرضه محصولات با کیفیت، متنوع و نوآور جایگاه در خور توجهی را به خود اختصاص دهد.
همانطور که از شعار کمپانی اوریکو مشخص است، هدف این کمپانی ساده کردن تکنولوژی های موجود در زندگی روزمره است؛ هاب های چند پورت، اسپیکرهای مسافرتی و قابل حمل، کابل های شارژ، محافظ برق مخصوص یخچال و لوازم خانگی تنها بخشی از محصولات این برند آسیایی است که استفاده از تکنولوژی را برای شما راحت تر می کند.
محصولات برند اوریکو در فروشگاه های آنلاین و فیزیکی در سراسر دنیا عرضه می شود. اوریکو کشورهای آمریکا، استرالیا، آلمان و کره جنوبی دفتر و نمایندگی دارد. البته محصولات این شرکت به صورت آنلاین در فروشگاه هایی نظیر آمازون به فروش می رسد.
این شرکت در حال حاضر با هدف بهترین بودن در بازار جهانی و با رعایت استانداردهای بین المللی مانند RoHs، FCC و CE در جهت کسب بیشتر بازار جهانی قدم برمی دارد.
اوریکو نام یک برند معمولی نیست. این شرکت از مجموعه ای از بخش های طراحی، قالب سازی، کارخانه مونتاژ و بخش تبلیغات و بازاریابی تشکیل شده است. نکته جالب در خصوص اوریکو، حضور نمایندگی این شرکت در کشور ایران است. ایرانی ها می توانند با خیال راحت، محصولات اورجینال اوریکو را با ضمانت مخصوص آن خریداری کنند و نگران گارانتی آن نباشند.

نام شرکت : اوریکو (Orico)
مکان شرکت: شنزن، چین
تاریخ تاسیس : 2009 میلادی
عمده محصولات: هاب، کابل، اسپیکر

{isLogin:false}

برای استفاده بهتر از وب سایت پلازا، دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید