محصولات برند پاور اد

برند پاور اد

کمپانی پاور اد (Poweradd) در سال 2010 در زمینه تولید محصولات الکترونیکی شروع به فعالیت کرد. این شرکت با تیم تحقیق و توسعه خود توانست در طی مدت کوتاهی به یک برند پیشگام در عرصه تکنولوژی تبدیل شود. شرکت پاور اد با طراحی های نوآورانه و با رعایت استانداردهای بین المللی در تولید محصولاتی نظیر پاوربانک، پنل خورشیدی، کابل و هدفون توانست سهم به سزایی از بازار جهانی را به خود اختصاص داده است.
پاوربانک های خورشیدی پاور اد از جمله محصولات پر طرفدار این کمپانی است. پاور اد این پاوربانک را به گونه ای طراحی کرده که با استفاده از انرژی خورشیدی می توان آن را به طور کامل شارژ کرد. این قابلیت برای آن دسته از کاربرانی که می خواهند به سفر چند روزه در دل طبیعت یا کوهنوردی بروند بسیار مناسب است. استفاده از سلول های خورشیدی روی این شارژر همراه، این قابلیت را برای آن به وجود آورده است.
اسپیکر بلوتوث از دیگر محصولات برند پاور اد است. اسپیکر قابل حملی که پاور اد طراحی کرده به راحتی به کوله پشتی متصل می شود، در برابر صدمات شدیدی نظیر افتادن از ارتفاع به شدت مقاوم است و کیفیت و حجم صدای فوق العاده ای به گوش کاربران می رساند.
از دیگر محصولات جذاب کمپانی پاور اد می توان به کابل چند سر آن اشاره کرد. این کابل ها به چند سوکت مختلف مجهز است و می توان به طور همزمان از سوکت های این کابل شارژ استفاده کرد.


نام شرکت : پاور اد (Poweradd)
مکان شرکت: چین
تاریخ تاسیس : 2010 میلادی
عمده محصولات: پاوربانک

{isLogin:false}

برای استفاده بهتر از وب سایت پلازا، دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید