محصولات برند ریزر

برند ریزر

ریزر؛ از گیمرها برای گیمرها!
شرکت ریزر (Razer) پیشرو در دنیای بازی های رایانه ای و جزء مشهورترین ها در انجمن بازی های جهانی است و لوگو "مار سه گانه" آن نشان دهنده همین موضوع است.
این کمپانی در سال 2005 میلادی در کالیفرنیای امریکا تاسیس شد. مین لیانگ تن به عنوان مغز متفکر و مدیر عامل ریزر، هدایت و نظارت بر طراحی و توسعه محصولات این شرکت را بر عهده دارد.
محصولات ریزر شامل کیبورد، هدست، لوازم جانبی مخصوص بازی، گیم پد، کنسول، لپ تاپ، نرم افزارهای بازی و ... می باشند که جوایز بسیاری را نیز از آن خود کرده اند. این برند بسیار معروف در دنیای دیجیتال و بازی است و در بازارهای سراسر جهان حضور بسیار قدرتمندی دارد.
ریزر دو دفتر مرکزی یکی در کشور سنگاپور و دیگری در آمریکا دارد و از سال 2017 میلادی سهام این شرکت در بورس کشور سنگاپور عرضه می شود.
ماوس های گیمینگ ریزر از جمله محصولات معروف و پرفروش این برند هستند. از آنجایی که سازندگان برند ریزر خود گیمر حرفه ای بودند، لذا محصولات گیمینگ این برند با توجه به نیازهای اساسی و حتی جزئی ترین علایق یک گیمر طراحی و تولید می شود.
کیبورد گیمینگ ریزر از دیگر محصولات پرفروش آن است. ریزر کیبوردهایی با کلید مکانیکی طراحی کرده تا اولین شرکت سازنده چنین کیبوردهایی برای گیمرها باشد. کلید های مکانیکی انجام یک بازی کامپیوتری را هیجان انگیز تر می کنند.


نام شرکت : ریزر (Razer)
مکان شرکت: آمریکا
تاریخ تاسیس: 2005 میلادی
عمده محصولات: ماوس، کیبورد و دسته گیمینگ

{isLogin:false}

برای استفاده بهتر از وب سایت پلازا، دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید