محصولات برند سودو

برند سودو

سودو؛ یک برند تازه نفس
عمر زیادی ندارد و هنوز به دهه اول زندگی خود نرسیده است. سودو (Sodo) یک برند تازه نفس چینی است که مثل خیلی از شرکت های حوزه تکنولوژی در شهر صنعتی شنژن قرار دارد. این کمپانی را با هدست بلوتوث های سری MH آن می شناسند. هدست هایی که با برگرداندن کاپ ها به یک اسپیکر قدرتمند تبدیل می شود. البته موسسان شرکت سودو ادعا کرده اند که در حال گسترش فعالیت های این شرکت در زمینه های دیگر هستند اما تاکنون از برند سودو فقط هدست بلوتوث های آن معرفی شده است.

شرکت سودو (Sodo)، یک شرکت چینی نوظهور اما مطرح است که در مدت کوتاه حضور خود توانسته محصولات بسیار با کیفیتی را طراحی، تولید و به بازار عرضه کند. زمینه اصلی فعالیت این شرکت، در حوزه تولید هدفون و هدست است و اولین محصول آن، هدفونی از سری MH بود که در سال 2015 روانه بازار کرد.

به دلیل قابلیت تبدیل شدن هدست های شرکت سودو به اسپیکر، بسیاری از کاربرانی که می خواهند در محیط های بزرگ و باز به موسیقی گوش بدهند از این محصولات سودو استفاده می کنند. هدست های MH1، MH2، MH3 و MH5 نمونه هایی از محصولات سودو هستند که قابلیت تبدیل شدن به اسپیکر را دارند. بنابراین می توانید در دل طبیعت به صورت دسته جمعی به موسیقی دلخواه خود با کیفیت و حجم صدای عالی گوش بدهید.

نام شرکت : سودو (Sodo)
مکان شرکت: چین
تاریخ تاسیس : 2013 میلادی
عمده محصولات: هدفون، هدست

{isLogin:false}

برای استفاده بهتر از وب سایت پلازا، دستگاه خود را در حالت عمودی قرار دهید