5 مورد از بهترین برنامه ها برای یافتن تلفن همراه گمشده تان

5 مورد از بهترین برنامه ها برای یافتن تلفن همراه گمشده تان
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

امروزه با توجه به افزایش میزان استفاده ما از تلفن های هوشمند، گم شدن آنها یکی از بدترین اتفاقاتی است که می تواند رخ دهد. همه ما ممکن است اطلاعاتی از قبیل تصاویر شخصی، اطلاعات مخاطبان و حتی اطلاعات مالی حساب های بانکی و سایر اطلاعات مهم را در تلفن همراه خود ذخیره کرده باشیم. تصور کنید چه می شود اگر تلفن همراه خود را گم کنیم؟ تمام این اطلاعات از دست خواهند رفت! و اگر به دست دزدان بیفتد اتفاقات به مراتب بدتری خواهد افتاد!خوشبختانه راه هایی برای بازگرداندن تلفن همراه و اطلاعات آن وجود دارد البته ما اینجا بر روی روش خاصی تاکید نمی کنیم بلکه برنامه هایی را به شما معرفی می کنیم که می توانند در یافتن تلفن همراه گمشده شما، مفید واقع شوند. با ما همراه باشید تا در ادامه به بررسی 5 مورد از بهترین برنامه هایی که در یافتن تلفن همراه می توانند به ما کمک کنند، بپردازیم.

Android Device Manager

برنامه Android Device Manager احتمالا بهترین برنامه برای یافتن تلفن همراه است. این برنامه کاملا رایگان بوده و با اکثر تلفن های همراه سازگار است. ضمن اینکه فعال سازی آن نیز راحت می باشد. کافی است به مسیر زیر بروید:

Setting > Google > Security > Services

و مطمئن شوید که سرویس کنترل از راه دور در تلفن شما فعال است. به همین راحتی این برنامه فعال سازی می شود. می توانید با استفاده از Google Web، مکان تلفن خود را یافته، با آن تماس گرفته، پیام ارسال کنید و یا حتی آن را قفل کنید. در واقع این فعال سازی برای همه افرادی که از تلفن های هوشمند استفاده می کنند لازم است.

به خاطر داشته باشید که این سرویس در صورت روشن بودن GPS پاسخگو خواهد بود پس در ابتدا مطمئن شوید که موقعیت مکانی خود را فعال کرده اید. خبر خوب این است که این ویژگی باید به صورت پیش فرض فعال شود تا بتوانید از این برنامه زمانی که تلفن همراه شما گم و یا دزدیده شده است استفاده کنید.

Android

Family Locator

برنامه Family Locator دقیقا همان کاری را انجام می دهد که از نامش برمی آید! در این برنامه می توانید یک گروه از خانواده یا دوستانتان تشکیل داده و سپس با استفاده از تلفن های همراه هوشمند آنها، مکانی که شخص در آن حضور دارد را ردیابی کنید. ایرادی که می توان از این برنامه گرفت اینست که توسط آن فقط می توانید شخصی را که تلفن همراه در دست اوست، مکان یابی کنید، نمی توانید تلفن هوشمند خود را از راه دور قفل و یا خاموش کنید. در واقع می توانیم آن را جز دسته برنامه های یافتن افراد بگذاریم تا یافتن دستگاه تلفن. با این حال، Family Locator برای یافتن فرزندان و یا پدر و مادرهای سالمند بسیار مفید است.

Cerberus

این برنامه مدت هاست که برای یافتن گوشی های به سرقت رفته مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله ویژگی های Cerberus می توان به امکان قفل کردن و تنظیم مجدد تلفن همراه، ارسال زنگ هشدار، ارسال پیام بر روی صفحه نمایش تلفن همراه و خوانده شدن پیام توسط سارق و حتی دوربین جلو برای گرفتن عکس از صورت سارق اشاره کرد. همچنین می توانید این برنامه را از لیست برنامه های تلفن همراه مخفی کرده تا کسی به وجود آن شک نکند و سپس از راه دور برنامه را کنترل کرده و یا حتی صدای سارق را شنود کنید. توسعه دهندگان Cerberus سال هاست که در حال تکمیل و ارتقای برنامه هستند تا بتوانند به افراد در جهت یافتن تلفن های همراه دزدیده شده کمک کنند.

Prey Anti-Theft

برنامه Prey مدتی است که آمده و توانسته اعتماد مردم را به خود جلب کند. هدف برنامه کمک به افرادی است که تلفن های همراه خود را از دست داده اند اما ساز و کاری راحت تر و سبک تر از Cerberus دارد. از ویژگی های Prey می توان به یافتن تلفن همراه، قفل کردن آن و تنظیم زنگ هشدار اشاره کرد. همچنین Prey به شما امکان گرفتن عکس از جایی که تلفن حضور دارد و همچنین جمع آوری اطلاعات شبکه از مکانی که تلفن می تواند حضور داشته باشد را خواهد داد.

مساله مهم این است که تقر یبا تمام افراد می توانند از این برنامه استفاده کنند و این یک مزیت محسوب می شود.

Find My Phone Apps from Carriers

بیشتر اپراتورها (حداقل در امریکا) در ازای دریافت مبلغ ماهیانه که بر روی قبض تلفن اعمال می شود، وظیفه ردیابی و یافتن تلفن همراه گمشده را انجام می دهند. در امریکا چهار اپراتور (Verizon, AT&T, T-mobile, Sprint) این خدمت را ارائه می کنند. شما می توانید با پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه از این سرویس بهره ببرید.

Bonus: Manufacturer apps

بعضی از سازندگان تلفن های هوشمند همراه مانند HTC و سامسونگ در ساختار تلفن های خود برنامه یافتن تلفن همراه را قرار می دهند. روش کار به این صورت است که در ابتدا باید در سایت شرکت سازنده یک حساب کاربری ایجاد کرده و سپس با استفاده از حساب کاربری تلفن همراه خود را پیدا کنید. این سرویس معمولا به صورت رایگان از طرف شرکت های سازنده تلفن های همراه ارائه می شود و بلافاصله پس از روشن کردن تلفن همراه، اعمال خواهد شد.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 163.5 میلیون دلار
  سریع و خشن 9
  اکران: 25 ژوئن 2021
 • 157.5 میلیون دلار
  یک مکان آرام 2
  اکران: 28 می 2021
 • 154.8 میلیون دلار
  بیوه سیاه
  اکران: 09 جولای 2021
 • 51.4 میلیون دلار
  Space Jam: A New Legacy
  اکران: 16 جولای 2021
 • 50 میلیون دلار
  بچه رئیس 2
  اکران: 02 جولای 2021
 • 40.4 میلیون دلار
  The Forever Purge
  اکران: 02 جولای 2021
 • 16.9 میلیون دلار
  Old 2021
  اکران: 23 جولای 2021
 • 13.4 میلیون دلار
  Snake Eyes
  اکران: 23 جولای 2021
 • 7 میلیارد تومان
  دینامیت
  اکران: 10 تیر 1400
 • 1.5 میلیارد تومان
  خورشید
  اکران: 27 آبان 1400
 • 1.36 میلیارد تومان
  هفته‌ای یک بار آدم باش
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 950 میلیون دلار
  تک خال
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 257.43 میلیون تومان
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1400
 • 184 میلیون تومان
  خون شد
  اکران: 27 اسفند 1400
 • 90 میلیون تومان
  لاله
  اکران: 27 اسفند 1399
 • 84 میلیون تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1400