5 برنامه ای که شما را در رسیدن به اهداف یاری خواهند کرد

5 برنامه ای که شما را در رسیدن به اهداف یاری خواهند کرد

همه ما در زندگی اهداف مشخصی داریم که برای رسیدن به آنها در تلاش هستیم. در این راه، ممکن است تنبلی، سستی و ناامیدی همراه ما شوند و بها دادن به این احساسات منفی ممکن است به قیمت نرسیدن به اهدافمان تمام شود. البته در دنیای پیشرفته امروز، برنامه های بسیاری وجود دارند که می توانند ما را در برنامه ریزی و رسیدن به اهداف یاری کنند. در این بین 5 برنامه از قابلیت های ویژه ای برخوردارند که قصد داریم باهم به بررسی آنها بپردازیم. با ما همراه باشید.

Goalify (مناسب برای اندروید و iOS): عادات و اهداف خود را ثبت کنید

اهداف

برنامه Goalify شاید موثرترین برنامه برای ثبت اهداف و عادات خوب و مفید باشد. این برنامه نصب آسانی دارد و عادات و اهداف در آن قابل پیگیری می باشند. برای ثبت و پیگیری عادات مفید زندگی، می توانید از عاداتی که به صورت پیش فرض در این برنامه وجود دارند استفاده کنید و یا عادات و اهداف خود را در آن تعریف کنید. می توانید برای هرکی از آنها دوره زمانی تعیین کنید و در تمشخص کنید در چه تاریخی قصد دارید به چه مرحله ای برسید. برای مثال شما برنامه ریزی سه روز ورزش در هفته ، شنبه دوشنبه و چهارشنبه را وارد کرده اید اما فقط شنبه را به ورزش رفته اید. برنامه با یک پیام هشدار روزهای ورزش را به شما یادآوری خواهد کرد. همچنین این برنامه دارای ویژگی هایی است که امکان چک کردن روند رسیدن به اهداف را به شما خواهد داد.

HabitHub(مخصوص اندروید): همه عادات و اهداف در یک برنامه

اهداف

عادات و اهداف در برنامه HabitHub به صورت یک زنجیره عمل می کنند. به این صورت که گام های مختلف را در برنامه وارد می کنید و برای رسیدن به هدف باید گام ها را به ترتیب انجام دهید و در برنامه مشخص کنید. البته این برنامه ویژگی های دیگری نیز دارد.

این برنامه بزرگترین مشکل همه ما یعنی بهره وری را حل می کند.  ساختن یک زنجیره از عادات کوچک دشوار است مخصوصا زمانی که چندین هدف در برنامه ریزی خود داشته باشید. برنامه HabitHub تمام گام ها را به شما یادآوری خواهد کرد. همچنین در این برنامه می توانید روند پیشرفت خود را به صورت نموداری و آماری مشاهده کنید و در بعضی مراحل برای خود پاداش نیز در نظر بگیرید.

برنامه HabitHub برای تعداد 5 عادت رایگان است و نسخه iOS آن نیز در حال توسعه می باشد.

Deybook (مخصوص وب): چه تعداد از برنامه های خود را انجام داده اید؟

اهداف

اگر می خواهید یک برنامه ریزی سالیانه داشته باشید و در انتهای سال یک نتیجه گیری کلی از درصد موفقیت در انجام کارها و تعداد اهدافی که به آنها رسیده اید، داشته باشید، برنامه Daybook فوق العاده است. عادات و اهداف خود را در برنامه وارد کرده و هر زمان که مایلید آنها را چک کنید.

برای مثال قصد دارید عادت سیگار کشیدن خود را ترک کنید. یک ورودی با نام ترک سیگار وارد کنید، هر زمان که سیگار کشیدید، یکی به اعداد آن اضافه کنید. در پایان سال می توانید یک آمار صحیح از دفعات کشیدن سیگار خود بدست بیاورید و با گذشته مقایسه کنید. تنظیمات برنامه Daybook به صورت دستی انجام می شود و می توانید دوره رسیدن به اهداف خود را به صورت روزانه، هفتگی، ماهیانه و سالیانه تنظیم کنید.

ثبت همین موارد کوچک می تواند به شما در رسیدن به اهداف بزرگ کمک کند. شما می توانید برنامه خود در Daybook را با دوستانتان به اشتراک بگذارید تا آنها نیز بتوانند به شما در این مسیر کمک کنند.

Riofolio (مخصوص وب): برای رسیدن به اهداف خود پاداش در نظر بگیرید

اهداف

اگر کاری را به نحو احسن انجام می دهید، لایق دریافت پاداش هستید. برنامه Riofolio امکان تنظیم پاداش برای رسیدن به هرکدام از اهداف را به شما خواهد داد. این جوایز می توانند دریافت 4 مجله در زمینه های تناسب اندام، بهره وری، آموزش و … باشند. این برنامه 8 دسته بندی مختلف از جوایز را در اختیار شما قرار می دهد. اهدافی را که موفق به انجام آن شده اید در وب سایت وارد کرده و جایزه را دریافت کنید.

هر عملی که انجام می دهید یک اعتبار برای شما به ثبت خواهد رسید، در صورت رسیدن اعتبار تا سقف مشخص، می توانید از آن برای تعیین جایزه خود استفاده کنید.

Riofolio

43 Things (وب): به مجموعه ای از عادات خوب بپیوندید

اهداف

برنامه 43 Things 2 سال پیش معرفی شد و توانست مخاطبان بسیاری را در سراسر دنیا به خود جذب کند. این برنامه به تازگی با نماد جدیدی به میدان آمده و ویژگی های جدیدی نیز به آن افزوده شده است.

در این برنامه شما می توانید 3 مورد از اهداف جاری خود را وارد کنید. برای مثال یکی از اهداف شما رفتن به باشگاه می باشد. به محض ورود این هدف در برنامه، سایت اهداف مشابهی که دیگران وارد کرده اند، مانند هدف «هفته ای 3 بار رفتن به باشگاه» را به شما نشان خواهد داد. با این کار شما با روش های سایر افراد در رسیدن به اهداف آشنا شده و موجب افزایش انگیزه در شما خواهد شد.

پس از ورود به سایت و ساختن حساب کاربری، اهداف خود را وارد می کنید. سپس سایت اهداف مشابه با هدف شما را در قسمت داشبورد نشان خواهد داد. به این طریق می توانید روند رسیدن به هدف خود و دیگران را جهت کسب نتیجه بهتر دنبال کنید.

43things (متاسفانه سایت فیلتر می باشد)

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
دیدگاه کاربران1 دیدگاه
راضیه شمس
.
23 بهمن 1398، 23:47
پاسخ
0
0
برنامه های خوبی معرفی کردید. اما به نظرم برای اینکه آدم به هدفش برسه چیزهای مهمتری هم وجود داره
جدول فروش فیلم ها
 • 55.1 میلیون دلار
  Tenet
  اکران: 12 آگوست 2020
 • 44.4 میلیون دلار
  The New Mutants
  اکران: 26 آگوست 2020
 • 13.4 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 12.382 میلیون دلار
  Honest Thief
  اکران: 08 اکتبر 2020
 • 7.316 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 5.087 میلیون دلار
  Let Him Go
  اکران: 04 نوامبر 2020
 • 3.71 میلیون دلار
  Freaky
  اکران: 13 نوامبر 2020
 • 2.921 میلیون دلار
  The Empty Man
  اکران: 23 اکتبر 2020
 • 430,000 دلار
  Spell
  اکران: 30 اکتبر 2020
بازی ها
 • 04 آذر 1399
  Football Manager 2021
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 13 آذر 1399
  Immortals Fenyx Rising
  پلی استیشن 4, نینتندو سوییچ, پلی استیشن 5
 • 20 آذر 1399
  Cyberpunk 2077
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 11 دی 1399
  Dying Light 2
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 11 دی 1399
  Tom Clancy's Rainbow Six Quarantine
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 02 بهمن 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5

کدام بازیگر ایرانی، خواننده خوبی هم هست؟
10 رای