امکان تهیه پشتیبان و اشتراک گذاری سریع تر به Google Photo اضافه شد
طاهره غلامیان
نویسنده:طاهره غلامیان
ارسال شده در:03 فروردین 1396، 10:43

امکان تهیه پشتیبان و اشتراک گذاری سریع تر به Google Photo اضافه شد

برنامه Google Photo یکی از چند برنامه ای است که گوگل در هفته های اخیر در حال کار بر روی آن و ارتقا کیفیتش بود. گوگل در آخرین به روز رسانی این برنامه جذاب و محبوب خود، قابلیت هایی قرار داده است که به زودی در دسترس دستگاه های اندرویدی و iOS قرار خواهد گرفت.

یکی از نگرانی های کاربران در هنگام استفاده از برنامه Google Photo تهیه پشتیبان (back up) از تصاویر خود بود. گوگل در این به روز رسانی ویژگی جدیدی به برنامه اضافه کرده است که به کاربرانی که در مناطق با اینترنت ضعیف تر ساکن هستند، به صورت خودکار امکان تهیه پشتیبان از تصاویر با حجم کمتر را خواهد داد.

google photo

در واقع حتی اگر اتصال اینترنت شما از نوع 2G باشد هم می توانید از تصاویر خود به راحتی پشتیبان تهیه کنید. همچنین دیگر نیاز نیست زمان زیادی را برای تهیه پشتیبان صرف کنید. به محض اینکه به اینترنت با سرعت بالا و یا اینترنت WiFi دسترسی پیدا کردید، می توانید از تصاویر خود با کیفیت و حجم بالاتر پشتیبان تهیه کنید.

گوگل در به روزرسانی جدید این برنامه، نگرانی دیگر کاربران Google Photo را نیز برطرف کرده است. اکنون کاربران حتی با داشتن اینترنت 2G هم می‌توانند تصاویر چندگانه خود را به راحتی البته با رزولوشن کمتر با دوستان خود به اشتراک بگذارند و زمانی که به اینترنت WiFi دسترسی پیدا کردند، کیفیت اصلی و رزولوشن بالاتر را برای دوستان خود ارسال کنند.

برنامه Google Photo با قابلیت های جدید هفته بعد در دسترس کاربران کشور برزیل قرار خواهد گرفت و پس از آن به مرور برای کاربران در سرار دنیا قابل استفاده خواهد بود.

منبع phonearena

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
امکان تهیه پشتیبان و اشتراک گذاری سریع تر به Google Photo اضافه شد 04 فروردین 1396، 22:32

[…] برای کاربران در سرار دنیا قابل استفاده خواهد بود. امکان تهیه پشتیبان و اشتراک گذاری سریع تر به Google Photo اضا… __________________ I'm Happy, Because I DESERVED to be […]