تعداد کاربران اندروید نوقا روز به روز در حال افزایش است
نویسنده:بابک رنجکش
ارسال شده در:13 اردیبهشت 1396، 09:03

تعداد کاربران اندروید نوقا روز به روز در حال افزایش است

اندروید نوقا نام آخرین نسخه منتشر شده اندروید می باشد. هرماه گوگل آمار نسخه‌های اندروید خود را منتشر می‌کند، که نشان دهنده‌ی درصد استفاده از هر نسخه اندروید می‌باشد که به صورت فعال در طول ماه استفاده می‌شوند. این موضوع به تولید کنندگان نرم افزار کمک می‌کند تا بفهمند چه نسخه اندرویدی را برای تولید نرم افزار انتخاب کنند تا وسیع ترین میزان سازگاری را بین دستگاه های تلفن همراه مخاطبان داشته باشد.

نوقا

در حال حاضر نسخه مارشمالو  با 32.1 درصد بیشترین کاربر را داشته که البته از ماه پیش که شماره‌ها منتشر شدند تغییری نکرده است و درست بعد از آن نسخه لالیپاپ با 32 درصد قرار دارد. از طرف دیگر آمار نسخه نوقا به طور پیوسته در حال افزایش است: از 4.9 درصد در ماه آپریل به 7.1 درصد افزایش یافته است. موج گوشی های گلکسی S8 نیز که در حال حاضر به صورت روزانه فعال می‌شوند نیز در روند افزایش به اشتراک گذاری نوقا نقش به سزایی داشته است.

از طرف دیگر به اشتراک گذاری جینجربرد، آیس کریم سندویچ و جلی بین همگی مقداری کاهش داشته اند. که در واقع نشان دهنده این است که افراد در حال ارتقاء دستگاه‌های خود هستند. در این بین کیت کد بیشترین کاهش کاربران را داشته و با کاهش 1.2 درصد از 20درصد ماه قبل به 18.8درصد رسیده است.

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha