برنامه تشخیص هات داگ سریال سیلیکون ولی واقعا وجود دارد !!!
نویسنده:بابک رنجکش
ارسال شده در:25 اردیبهشت 1396، 10:17

برنامه تشخیص هات داگ سریال سیلیکون ولی واقعا وجود دارد !!!

اپیزود دیشب سریال سیلیکون ولی، محصول کمپانی HBO در ادامه اتفاقات قسمت قبل حول داستان نرم افزار “Shazan for Food” پر از اتفاقت جالب بود. اگر قسمت 3 و چهار فصل چهارم را ندیده اید احتمال لو رفتن داستان در این نوشته وجود دارد. اریک و ژیان یانگ بعد از صرف صدها هزار دلار سرمایه گذاری روی استارت آپ “غذای دریایی” شان، متوجه شدند نرم افزارشان برای تشخیص غذا بسیار خوب عمل می کند. البته فقط تا زمانی که غذای مورد نظر هات داگ باشد.

هات داگ

همینطور که این نرم افزار روی محور “Not Hotdog”  کار می کند، به عنوان مثال جالبی از، تقلید در زندگی واقعی، اکنون این نرم افزار برای دانلود روی ios در App Store موجود می باشد. در تست کوتاهی که ما انجام دادیم این نرم افزار توانست با موفقیت و به درستی تشخیص دهد که کفش من هات داگ نیست.

هات داگ

و وقتی عکس یک هات داگ را از روی صفحه مانیتور به نرم افزار نشان دادیم به درستی تشخیص داد که شئ نشان داده شده در عکس هات داگ است. که بسته به دیدگاه شما درباره امنیت می تواند خوب یا بد باشد.

اما سوال اصلی که همچنان پا برجاست این است که واقعا چرا شخصی ممکن است به نرم افزاری احتیاج داشته باشد که به او بگوید یک چیز هات داگ است یا نه؟

خوب حداقل به نظر می رسد این نرم افزار از Bixby سامسونگ مفیدتر باشد.

منبع:

theverge

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha