بیانیه پیچای در Google I/O : برای شما شغل پیدا خواهیم کرد!
نویسنده:بابک رنجکش
ارسال شده در:28 اردیبهشت 1396، 11:00

بیانیه پیچای در Google I/O : برای شما شغل پیدا خواهیم کرد!

دیشب در نطق پایانی مراسم Google I/O مدیرعامل این شرکت سوندار پیچای به صحبت درباره پروژه جدیدی پرداخت که گوگل در حال کار کردن بر روی آن می باشد، پروژه ای که قرار است به شرکت ها کمک کند تا بهترین استعدادها را پیدا کنند و از سوی دیگر به کارمندان نیز کمک کرده تا بهترین شغل ممکن را بیابند. بنا به اظهارات آقای پیچای 46% آمریکایی ها در حال مبارزه برای پر کردن سمت های شغلی بهتر در شرکت ها هستند و گوگل تلاش دارد با استفاده از برتری خود –جست و جو و یادگیری ماشین- دست کمک خود را به سمت بازار کار دراز کند.

Google I/O

این ابتکار گوگل، “گوگل برای کارها” (Google for Jobs) نام دارد. این ویژگی در نرم افزار گوگل در دسترس قرار خواهد گرفت. کافیست کلمه “Jobs” را جست و جو کنید و الگوریتم ها کار خود را شروع خواهند کرد و گوگل هر چیزی که درباره شما می داند به همراه موقعیت مکانی شما را با موقعیت های شغلی موجود در اطراف شما تطابق خواهد داد. همچنین گزینه هایی برای فیلتر اتوماتیک پیشنهادات نمایش داده خواهند شد و شما می توانید در میان شغل هایی که به آنها علاقه دارید به جست و جو بپردازید. گوگل پی برده که زمان رفت و آمد فاکتوری مهم برای جویندگان کار می باشد و به گفته پیچای این فاکتور مهم نیز در محاسبات گوگل لحاظ خواهد شد.

Google I/O

مدیر عامل این کمپانی عنوان کرد، آینده برای تمامی افراد با سطوح دانش و تجربیات مختلف باز خواهد بود، پس اهمیتی ندارد در مسیر حرفه ای خود در چه نقطه ای قرار گرفته اید، فقط کافیست “Google for Jobs” را امتحان کنید. این امکانات طی هفته های آینده در آمریکا در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و در آینده نزدیک کشورهای بیشتری نیز به این سرویس خواهند پیوست.

منبع:

phonearena

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha