شش هوش مصنوعی ای که به شما کمک می کند تا به اهدافتان برسید

شش هوش مصنوعی ای که به شما کمک می کند تا به اهدافتان برسید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

هوش مصنوعی نخواهد آمد، بلکه هم اکنون بین ما حضور دارد. گزارش جدید دانشگاه استنفورد با نام “صد سال مطالعه روی هوش مصنوعی” که در سال 2016 منتشر شد تا حد زیادی به واقعیت نزدیک است. هوش مصنوعی همین حالا هم در زندگی روزانه ما وجود دارد و بر آن تاثیر می گذارد. این مقاله انتظار دارد که تا سال 2030 هوش مصنوعی به صنایعی از قبیل: مراقبت از سالمندان، آموزش و امنیت عمومی وارد شود.

همانطور که انتظار میرود کمپانی های تکنولوژی در این زمینه پیشگام هستند. گوگل از طریق یک الگوریتم، از هوش مصنوعی ای استفاده می کند که به آن RankBrain می گویند، که در واقع راهی برای یادگیری ماشین و همان روشی است که نتایج جست و جو در گوگل مرتب می شوند.

 همانطور که شرکت ها از هوش مصنوعی استفاده می کنند تا به اهداف سازمانی خود برسند، شما نیز می توانید از این تکنولوژی ها برای رسیدن به اهداف و برنامه های شخصی خود و یا حتی انجام کارهای روزمره تان استفاده کنید.

در ادامه به معرفی شش نرم افزار هوش مصنوعی می پردازیم که همین الان می توانید برای رسیدن به هر هدفی که فکرش را می کنید از آن استفاده کنید.

MAYKAI

چه راهی بهتر از ذخیره کردن پولتان می تواند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کند؟ این نرم افزار در واقع یک هوش مصنوعی بوده که از chatbot قدرت می گیرد تا پول شما را مدیریت کند و مبالغی را که هزینه می کنید دنبال کند.

دو مورد از مزیت های MYKAI اینها می باشند:

 1. استفاده از آن کاملا رایگان است
 2. شما قادر خواهید بود از طریق مسنجر فیس بوک، SMS و یا Slack به ربات Kai دسترسی داشته باشید.

هوش مصنوعی

هیچ منحنی و روش یادگیری خاصی وجود ندارد. کای از طریق مکالمه معمولی یاد می گیرد. هرچقدر بیشتر با کای چت کنید، او بیشتر در مورد شما و اهداف مالی تان یاد خواهد گرفت.

تنها کاری که نیاز است انجام دهید این است که از طریق وبسایت MYKAI ثبت نام کرده و به حساب بانکی خود متصل شوید. این ربات با بیش از 20000 بانک و کردیت کارت آمریکایی سازگار است و می تواند با چند حساب به طور همزمان کار کند.

البته که شما اطلاعات بانکی خود را به هر chatbot نمی دهید، اما MYKAI به وسیله Kasisto ساخته شده، یک کمپانی اسپین-اف که خالق siri معروف اپل نیز می باشد.

بر اساس تعریف سایت کمپانی کاسیستو MYKAI طراحی شده تا به شدت امن باشد: هیچ اطلاعات شخصی و یا مالی ای ذخیره نمی شود و MYKAI برای حساب ها از فایل های Read-only در یک خبرخوان مستقل امن استفاده می کند.

اگر می خواهید بدون تلاش زیادی امور مالی خود را بهتر مدیریت کنید به شما پیشنهاد می کنیم که MYKAI را امتحان کنید.

Time

نرم افزار Time از هوش مصنوعی استفاده می کند تا از پرداخت های خود عقب نیافتید و کارهایتان را پیش از تمام شدن موعد مقرر انجام دهید.

این نرم افزار دارای بخش لیست کارهایی که باید انجام شوند، بوده و به راحتی می توانید بخش های جدید به آن اختصاص دهید. وقتی روی یک وظیفه کلیک می کنید یک تایمر شروع به کار می کند که زمان باقی مانده برای انجام آن کار را به شما نشان می دهد و رنگ آن با گذشت زمان از سبز به زرد و سپس قرمز تغییر می کند.

حتی اگر وظیفه ای را در زمان مورد نظر انجام ندهید این نرم افزار باز هم دست از سرتان برنمی دارد و به شمارش ادامه می دهد تا شما را وادار کند تا آن کار را انجام دهید.

هوش مصنوعی

این نرم افزار کم کم وارد بازی شده و درمی یابد که شما چطور کار می کنید و به شما پیشنهاداتی می دهد که برای شما سفارشی سازی شده اند تا بهره وری شما را افزایش دهد. همین طور قادر خواهید بود از طریق نمودارها مشاهده کنید که چند ساعت کار کرده و یا چقدر زمان ذخیره کرده اید؟ این موضوع می تواند کمکتان کند متوجه شوید چه کارهایی را سریع انجام دادید و چه کارهایی به زمان بیشتری احتیاج دارد؟

نرم افزار Time به شما کمک می کند تا کارهایتان را به انجام برسانید و همچنین کمکتان می کند عادت به تعویق انداختن کارها را ترک کنید.

Trevor

بسیاری از چت بات های هوش مصنوعی از نام های انسانی استفاده می کنند و نام این یکی هم trevor می باشد. این نرم افزار یک دستیار شخصی است که به لیست وظایف و تقویم تلفن همراهتان متصل شده و کمکتان می کند به طرز موثرتری زمان خود را مدیریت کنید. اگر میدانید می خواهید چه کاری انجام دهید اما زمان لازم برای آن کار را پیدا نمی کنید، این نرم افزار را امتحان کنید.

هوش مصنوعی

شما می توانید از sms خود استفاده کرده و به Trevor بگویید می خواهید مواد غذایی بخرید، بر اساس اطلاعاتی که همین حالا روی تقویم شما وجود دارد Trevor زمان هایی را که برای انجام خرید برای شما بهتر هستند را به صورت لیست نمایش می دهد. سپس شما از طریق همان پیامک روز و زمان مورد نظر خود برای انجام این کار را به این نرم افزار اطلاع می دهید و Trevor به صورت اتوماتیک این اطلاعات را در تقویم تلفن همراه شما زمان بندی و ذخیره می کند.

LifeTracker

یکی از امکانات خوبی که تلفن های همراه هوشمند در اختیار ما قرار می دهند این است که می توانیم از نرم افزارهای مختلف پیام اخطار دریافت کنیم. البته بعضی مواقع این نوتیفیکشن ها یا اخطارهای درهم و برهم باعث سردرد می شوند. هدف LifeTracker این است که به وسیله یاد آوری مهم ترین کارهای پیش رو و اطلاع دادن آنها در زمان و مکان مناسب از این مشکل جلوگیری کند.

هوش مصنوعی

ابتدا شما زمینه مربوط به تمامی فعالیت های خود را مشخص می کنید. سپس وظایف منحصر به فرد را در زمانی که برایتان مناسب تر است قرار می دهید. این نرم افزار این موضوع را می فهمد و این وظیفه را با ریتم زندگی روزانه تان همگام سازی می کند و بهترین زمان برای انجام آن کار را به شما یادآوری می کند.

Talla

برای رسیدن به اهداف کاری تان، به Talla به عنوان یک دستیار نگاه کنید که پاسخ به سوالات کارکنان را اتوماسیون می کند و وظایف کاری را مدیریت و اولویت بندی می کند. نرم افزار تحت وب این هوش مصنوعی از طریق Stack و پلتفرم های تیم مایکروسافت کار می کند.

هوش مصنوعی

این نرم افزار به تدریج می فهمد که سازمان شما چطور کار می کند و به شما کمک می کند در زمان خود صرفه جویی داشته باشید. شما همچنین می توانید به این نرم افزار بیاموزید که کارهای تکراری را به صورت اتوماتیک انجام دهد. مثلا هنگامی که سوال مشخصی را در طول روز از سمت کارکنان خود دریافت می کنید. Talla می تواند از طریق داشبورد این برنامه به مرتب کردن و اولویت بندی کارها نیز کمک کند. Tella  به جای چت، ایمیل و یا تماس تلفنی به شما اجازه می دهد همه این کارها را در یک جا و از طریق داشبورد این برنامه انجام دهید.

Tella می تواند زمان زیادی را برای آموزش کارمندان جدید ذخیره کند زیرا قادر خواهید بود به این نرم افزار بیاموزید تا سوالات رایج را به صورت اتوماتیک پاسخ دهد و منابع را در اختیار افراد تازه وارد قرار دهد تا بتوانند کار را شروع کنند.

Focuster

 Focuster سرویسی تحت وب است که به وسیله ادغام با  تقویم گوگل سعی دارد تا کارهای روزانه تان را زمان بندی کند.

هوش مصنوعی

Focuster با جدول زمانی شما سازگار می شود و تقویم شما را از ابزاری برای برنامه ریزی به وسیله ای برای ارتقاء و پیشرفت تبدیل می کند.

دوست دارید هوش مصنوعی در به چه دست آوردی رسیدن به شما کمک کند؟

نرم افزارها و سرویس های زیادی وجود دارند که با قدرت گرفتن از هوش مصنوعی سعی دارند تا کمک کنند تا شما به اهدافتان برسید و بدون شک با پیشرفت تکنولوژی بر تعداد آن ها اضافه نیز خواهد شد. نکته مثبت در مورد هوش مصنوعی این است که می تواند درباره شما یاد بگیرد. و یکی از مواردی که معمولا دیده نمی شود این است که در حالی که این نرم افزارها به شما کمک می کنند تا به اهدافتان برسید، در واقع به شما کمک می کنند تا خودتان را نیز بهتر بشناسید و درباره خود و عادت هایتان بیشتر بدانید. این موضوع کمکتان می کند که هوشمندتر عمل کنید.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 45.9 میلیون دلار
  The Croods: A New Age
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 40.3 میلیون دلار
  Wonder Woman 1984
  اکران: 16 دسامبر 2020
 • 19.8 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 11.9 میلیون دلار
  Monster Hunter
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 10.9 میلیون دلار
  News of the World
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 9 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 7.8 میلیون دلار
  The Little Things
  اکران: 29 ژانویه 2021
 • 5.8 میلیون دلار
  Fatale
  اکران: 18 دسامبر 2020
 • 4.7 میلیون دلار
  Promising Young Woman
  اکران: 25 دسامبر 2020
 • 23 میلیارد تومان
  شنای پروانه
  اکران: 04 تیر 1399
 • 15.7 میلیارد تومان
  خوب، بد، جلف 2: ارتش سری
  اکران: 30 بهمن 1399
 • 8.56 میلیارد تومان
  آقای سانسور
  اکران: 26 شهریور 1399
 • 7.5 میلیارد تومان
  زن‌ها فرشته‌اند 2
  اکران: 25 تیر 1399
 • 6.4 میلیارد دلار
  دیدن این فیلم جرم است
  اکران: 16 دی 1399
 • 2.25 میلیارد دلار
  پیشی میشی
  اکران: 08 مهر 1399
 • 2.21 میلیارد تومان
  بی‌حسی موضعی
  اکران: 19 آبان 1399
 • 894 میلیون دلار
  آبادان یازده 60
  اکران: 16 دی 1399
 • 795 میلیون دلار
  تا ابد
  اکران: 15 مرداد 1399
 • 521 میلیون دلار
  روزهای نارنجی
  اکران: 24 شهریور 1399
بازی ها
 • 14 اسفند 1399
  Ranch Simulator
 • 22 اسفند 1399
  Crash Bandicoot 4: It's About Time
 • 26 اسفند 1399
  Mundaun
 • 28 اسفند 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 29 اسفند 1399
 • 12 فروردین 1400
  Outriders
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5