Play-o-Wave / کنسول و مایکروویو در یک محصول
نویسنده:امین پورعبدی
ارسال شده در:07 خرداد 1396، 13:00

Play-o-Wave / کنسول و مایکروویو در یک محصول

یکی از ستارگان دنیای YouTube کالین فورز که اختراعات دیوانه وار مختلفی داشته است از وسیله ی جدید خود رونمایی کرد. اختراعاتی نظیر تبدیل یک hoverbike به یک لباس Iron Man خانگی که حتی ضد گلوله هم بود.فورز در آخرین ویدیو یک مایکروویو را به یک کنسول بازی تبدیل کرد.اختراع جدید او به نام Play-o-Wave می باشد.

Play-o-Wave یک میکروویو کامل است که یک صفحه نمایش بر روی آن قرار گرفته است.او این صفحه نمایش را بر روی در این میکروویو قرار داده و همچنین یک ورودی برای دسته بازی بر روی بدنه قرار گرفته است. او حتی در این ویدیو طرز کار این اختراعش را نشان داد. به این شکل که یک پیاز که بر روی آن کمی کره بادام زمینی قرار داشت را به مدت دو دقیقه در حال پختن قرار داد و همزمان یک بازی موتور سواری ساده را هم انجام داد. این بهترین راهی است تا زمانی که شما مشغول پخت و پز هستین و تلفن همراه شما در اتاق نیست به بازی با این مایکروویو مشغول باشید.

این ویدئو یکی از ویدئو های کانالش می باشد که در آن بینندگان درخواست هایشان را به او می گویند و مشخص می کنند که دقیقا چه چیزی را از او می خواهند. حتی در کانال او به پرسشهای مختلفی از کاربران نیز پاسخ داده می شود و راه حلی برای آنها داده می شود مثل سرد شدن پا ها ( که راه حل آن دمپایی های گازسوز) ، چای فوری ( راه حل آن ترمیت ). این اولین بار نیست که او اختراعی را با مایکروویو داشته است. در سال 2015 او وسیله ای را تحت عنوان Freezer-wave ثبت کرد که می توانست وسایلی که بیش از حد داغ شدند را سرد کند.

منبع: theverge

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha