ده مورد از بهترین برنامه های اسکنر اسناد
محمد قربانی
نویسنده:محمد قربانی
ارسال شده در:13 خرداد 1396، 20:00

ده مورد از بهترین برنامه های اسکنر اسناد

تلفن های همراه هوشمند کاربرهای زیادی دارند. یکی از موارد استفاده کمتر رایج در اسناد الکترونیک است. این مزیت برای مواردی مانند اسکن فرم ها به فرمت پی دی اف، اسکن رسیدهای مالیاتی و حتی اسکن فرم های پر شده برای ارسال از طریق ایمیل مناسب است. شما به یکی از دلایلی که گفتیم در حال حاضر در حال خواندن این مطلب هستید. نگران نباشید چون ما می توانیم به شما کمک کنیم. در اینجا به معرفی بهترین برنامه های اسکنر اسناد اندروید می پردازیم.

Adobe Scan

اسکنر

ادوبی اسکن یکی از جدیدترین برنامه های اسکنر اسناد است. با این حال این برنامه همه موارد مهم را پوشش می دهد. می توانید با این برنامه همه اسناد و رسیدها را مانند بسیاری از دیگر برنامه ها اسکن کنید. همچنین این برنامه شامل رنگ های از پیش تنظیم شده ای است که می توان اگر لازم بود با آن سند مورد نظر خود را خواناتر کنید. می توانید درصورت نیاز به اسناد اسکن شده خود دسترسی پیدا کنید. می توانید آن ها را از ایمیل ارسال کنید یا نسخه پشتیبانی از آن ها در فضای ابری ذخیره کنید. تغییر فرمت اسناد به پی دی اف ویژگی دیگر است که باید کاربردهای زیادی داشته باشد. فهرست ویژگی‌های این نرم افزار بلند نیست ولی شامل مهم ترین موارد است.

App

CamScanner

کَم اسکنر یکی از پرطرفدارترین برنامه های اسکنر اسناد است. این برنامه همچنین فهرستی اجمالی از ویژگی‌ها دارد. می توانید از برنامه های دیگر اسکن تهیه کنید. می توانید اسکن های انجام شده را به فرمت های PDF و JPEG تبدیل کنید. بعلاوه می توانید از طریق فضای ابری اسکن ها را پرینت کنید یا حتی با هزینه ای اندک اسناد را فکس کنید. این برنامه همچنین دارای پشتیبانی فضای ابری مختص خود یا فضای ابری برای Drive  یا Box است. حتی ویژگی های همکاری با دیگر برنامه ها و سرویس ها نیز هست. می توانید از اغلب ویژگی های این برنامه به صورت مجانی استفاده کنید. گزینه دیگر شما خرید اشتراک به قیمت 4.99 دلار است که همه ویژگی های برنامه را برای آن هایی که واقعاً به آن نیاز دارند باز می کند.

App

Clear Scanner- اسکن پی دی اف مجانی

اسکتر

کلیر اسکنر گزینه ای سبک برای برنامه های اسکنر اسناد است. این برنامه پردازش سریع و همچنین پشتیبانی ابری برای Google Drive، OneDrive و Dropbox را به رخ دیگر برنامه ها می کشد. گزینه های تبدیل فایل ها شامل JPEG و PDF است که بسته به اینکه بخواهید از یک عکس یا سند کامل اسکن بگیرید وجود دارد. از دیگر ویژگی های این برنامه می توان به اندازه کوچک، ویژگی های سازمان دهی، ویرایش و بیشتر اشاره کرد. می توانید برنامه را به صورت مجانی دیافت کنید یا با پرداخت 2.49 دلار از نسخه حرفه ای آن استفاده کنید.

App

Document Scanner

داکیومنت اسکنر خود را به عنوان برنامه اسکنی همه کاره معرفی می کند. این برنامه اغلب ویژگی های معمولی مانند تبدیل پی دی اف، اسکن، پشتیبانی OCR و دیگر ویژگی ها را دارا است. اگرچه دارای اسکن کد QR و پشتیبانی از فرمت تصاویر نیز هست. بنابراین، با استفاده از این برنامه عملاً هرچیزی را می توانید اسکن کنید. این برنامه حتی ویژگی دارد که با آن می توانید در فضاهای با نور کم چراغ قوه را روشن کنید. یقیناً این برنامه یکی از قویترین برنامه های اسکن اسناد است. این برنامه برای کسانی که می خواهند با یک تیر چند نشان بزنند گزینه ای مناسب است.

App

Fast Scanner

اسکنر

فَست اسکنر برنامه اسکن پرقدرتی است که اغلب ویژگی های معمولی را در خود جای داده است. ویژگی هایی مانند پشتیبانی از فرمت PDF و JPEG، اسکن اسناد و چند ویژگی ویرایشی دیگر. این برنامه همچنین از پرینت از طریق فضای ابری پشتیبانی می کند. توسعه دهنده این برنامه همچنین دارای برنامه ارسال فکسی است که زمانی کاربرد دارد که باید اسنادی را فکس کنید. به نظر می رسد نسخه مجانی تعداد اسنادی را که می توانید اسکن کنید محدود می کند و نسخه حرفه ای این محدودیت را از میان برمی دارد.

App

Genius Scan

اسکنر

جینِس اسکن از دیگر برنامه های پرطرفدار اسکن موجود است. این برنامه دارای ویژگی های کلیدی برای اسکن اسناد، تبدیل فرمت و به اشتراک گذاری است. این برنامه همچنین در بهبود اسکن مواردی مانند یادداشت های مدرسه، تخته سفید و دیگر مواردی که می تواند با تبدیل به فرمت دیجیتال مورد استفاده قرار گیرد به خود می بالد. مانند فست اسکنر، توسعه دهنده های این برنامه هم برنامه ای مجزا برای فکس کردن اسناد پدید آورده اند که گزینه مجانی/پرداختی خوب است.

App

Office Lens

اسکنر

آفیس لنز برنامه اسکنر اسنادی است که توسط مایکروسافت توسعه داده شده است. این برنامه خود را به عنوان اسکنری هم برای استفاده دانشگاهی یا استفاده در کسب و کار معرفی می کند. این برنامه اسناد را به صورت طبیعی اسکن می کند و همچنین دارای کیفیت خوبی در اسکن مواردی مانند رسیدها، تخته سفید، نقاشی، کارت ویزیت، یادداشت ها و دیگر موارد است. می توانید اسکن های خود را برای مراجعه سریع در آینده به Microsoft OneNote ذخیره کنید. این برنامه همچنین دارای زبان های چینی ساده شده، انگلیسی، اسپانیایی و آلمانی است. چه دارای اشتراک Office 365 باشید یا نه دانلود و استفاده از آفیس لنز مجانی است.

App

Simple Scan

اسکنر

سیمپل اسکن اسکنر پی دی افی ساده است. فایل های اسکن شده به صورت PDF یا JPEG ذخیره می شوند. به سادگی فایل ها را اسکن کرده و درصورت نیاز به اشتراک می گذارید. این برنامه همچنین دارای تعداد زیادی حالت پردازش عکس، پنج سطح کنتراست برای اسکن های شفاف تر و قفل رمزداری برای اسناد دارای حساسیت است. البته به بزرگی چیزهایی نیست که دیگر برنامه ارائه می دهند. اگرچه یکی از بهترین برنامه های اسکن اسناد برای اسکن و اشتراک سریع است. نسخه حرفه ای قیمتی 4.99 دلاری دارد ولی بسیاری از ویژگی ها به صورت مجانی دسترس هستند.

App

Tiny Scanner

تاینی اسکنر یکی از بهترین برنامه های اسکن اسناد است. این برنامه از بسیاری از ویژگی های استاندارد پشتیبانی می کند. مانند بسیاری از برنامه های اسکن، در این برنامه می توان فایل های پی دی اف را برای استفاده در آینده ذخیره کرد. این برنامه همچنین دارای پنج سطح کنتراست، جست و جوی سریع و پشتیبانی از بسیاری از سرویس های ذخیره ابری است. توسعه دهنده ها همچنین یک برنامه فکس هم ایجاد کرده اند. می توانید از این برنامه برای فکس کردن اسناد پس از ساختنشان استفاده کنید. این برنامه بسیاری از ویژگی های برنامه سیمپل اسکن را دارا است. هرکدام از این برنامه ها عملکرد خوبی دارند.

App

برنامه اسکن پی دی اف TurboScan

توربواسکن گزینه جالب توجهی در میان برنامه های اسکن نیست. این برنامه دارای ویژگی های ساده ای است. بعلاوه دارای قابلیت تصحیح زاویه و تشخیص گوشه صفحه برای اسکن های دقیق تر است. این برنامه زمان پردازش سریعی دارد و می توانید اسناد خود را با فرمت های PDf، JPEG یا PNG ذخیره کنید. همچنین درصورت نیاز دارای قابلیت اسکن چندصفحه ای است. اگرچه نسخه پولی آن همه محدودیت ها را از میان برمی دارد.

App

منبع androidauthority

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha