آموزش روش همگام سازی outlook و iOS

آموزش روش همگام سازی outlook و iOS
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

امروزه سیستم عامل ویندوز و  iOS  بیش از پیش با هم سازگارتر شده اند و این خبر خوبی برای افراد حرفه ایی است که باید بین سیستم عامل مایکروسافت و اپل در جریان کار روزانه خود نوعی همگام سازی انجام بدهند که تا پیش از این این همگام سازی برای آنها با مشکلاتی مواجه بود. یکی از رایج ترین مسائل سینک کردن برنامه outlook در سیستم عامل های مختلف است. در حالی که Outlook  به طور خودکار بر اساس ایمیل ها و داده ها  خود را به روز می کند، این کار واقعا برای واقفا برای افرادی که با آیفون کار می کنند خیلی کمک کننده نخواهد بود، چون سیستم عامل شما با آیفون شما همگام سازی یا سینک نیست. در صورتی که شما آیفون 7 و یک کامپیوتر دارید و می خواهید اطلاعات خود را بین این دو سیستم همگام سازی کنید، باید ربه روش ذیل عمل کنید. راهکاری که با پلتفرم های جدید پلی بین Outlook  و اپل ایجاد کرده است.

نکته : برخی مراحل سینک کردن به نسخه  Outlook یا iTunes  شما بستگی دارد ولی مسیر و راه عمومی روشی است که به شما معرفی می کنیم و نتیجه یکسان است لذا روش کلی را یاد بگیرید به مشکلی برنخواهید خورد.

گام اول : آیفون خود را به کامپیوترتان وصل کنید و iTunes را باز کنید

اگر پیش از این نیز آیفون خود را به کامپیوتر وصل کرده اید آیفون و کامپیوتر یکدیگر را می شناسند. در اغلب موارد، iTunes به طور خودکار هر بار که شما به صورت فیزیکی آیفون خود را به سیستم وصل می کنید، باز می شود.

اگر تاکنون آیفون خود را به سیستم وصل نکرده اید، ممکن است فرآیند کمی طول بکشد. اطمینان حاصل کنید که به یک اتصال اینترنتی قابل اعتماد و سریع دسترسی دارید تا روند کار آسانتر شود.   iTunes  شما باید به روز باشد تا بتوانید سریع و به راحتی کار کنید وگرنه پیغام به روز رسانی برایتان خواهد آمد.

گام دوم : بخش اطلاعات یا همان Info را بر روی آیفون خود پیدا کنید

باید به منوی دستگاه بروید . ممکن است در دستگاه های مختلف و نسخه آیتونز تان شکل ظاهری متفاوتی مواجه شوید ولی  معمولا در قسمت بالای منوی آیتونز قرار دارد و عموما بعد از منوی کشویی که برای چیدن اطلاعات استفاده می کنید قرار دارد. قسمت موسیقی، برنامه ها، نمایش ها و سایر مطالب را نگاه کنید.

هنگامی که Device را انتخاب کردید، منوی نوار کناری لیست برنامه های آیفون شما را نشان می دهد. اگر با همین کامپیوتر قبلا آیفون های دیگری را به آیتونز متصل کرده اید دقت کنید در حال حاضر آیفون فعلی را انتخاب کنید .

Outlook

لازم است ابتدا مطمئن شوید که آیفون را درست  انتخاب کرده اید. منوی سمت راست فعال شده، و در پایین منوی Device به گزینه ای که «Info» را نشان می دهد نگاه کنید و دستگاه را درست انتخاب کنید. اگر تاکنون آیفون دیگری را به این کامپیوتر وصل نکرده باشید تنها یک گرینه و یک آیفون برای شما ظاهر خواهد شد.

گام سوم : گزینه sync calendars   را انتخاب کنید

در بخش Info ، Calendars  را جستجو کنید (البته می توانید اطلاعات دیگری را نیز همگام سازی کنید. ولی همگام سازی Calendars  جزو مفیدترین گزینه ها هستند). در قسمت بالای  Calendars یک گزینه پاست که عبارت “Calendars Sync from”   نوشته شده است که شما می توانید انتخاب کنید این همگام سازی مثل ابا ایمیل های شما صورت گیرد یعنی آیفون با ایمیل های شما همگام سازی را انجام می دهد. مطمئن شوید عبارت Outlook  را انتخاب کرده اید و در این صورت آیتونز انتقال و تبادل اطلاعات را انجام می دهد.

Outlook

گام چهارم : calendars  مناسب را انتخاب کرده و تغییرات را اعمال کنید

شما گزینه ای برای همگام سازی تمام calendar ها یا انتخاب calendar  خاصی که می خواهید همگام سازی کنید ، در اختیار دارید. می توانید بدون نگرانی تمامی آنها را همگام سازی کنید. اگر مواردی وجود دارد که تمایل به همگام ساز یآنها ندارید میتوانید خودتان انتخاب کنید.

هر زمان مطمون شدید انتخاب های درستی انجام داده اید گزینه Apply  را کلیک کنید و صبر کنید تا اولین همگام سازی انجام شود. این کار ممکن است چند دقیقه طول بکشد. با این حال، توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات calendar  ممکن است در  iPhone   برای شما کمتر مفید باشد. برای مثال، پیوندهای به SharePoint  ممکن است در iPhone شما کار نکند.

Outlook

گام پنجم :   آیفون را از کامپیوتر جدا کنید.

با استفاده از خدمات ابری برای همگام سازی،  می توانید بخشی از اطلاعت خود را در سیستم های پیچیده ابری ذخیره سازی کنید. در این حالت  iCloud برای ویندوز وجود دارد، اما این به شدت محدود است . هر بار که می خواهید calendar   های خود را به روز کنید، مجددا باید آیفون خود را به کامپیوتر خود وصل کنید.

Outlook

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 24 اردیبهشت 1400
  Mass Effect Legendary Edition
 • 03 خرداد 1400
  Deathloop
  پلی استیشن 5
 • 01 تیر 1400
  Back 4 Blood
  پلی استیشن 5