فعال شدن گزینه Back up & Synce  گوگل درایو به تاخیر افتاد
نویسنده:مهسا ایرانی
ارسال شده در:12 تیر 1396، 12:00

فعال شدن گزینه Back up & Synce گوگل درایو به تاخیر افتاد

دوهفته ی پیش گوگل در اطلاعیه ایی افزوده شدن دو ویژگی جدید را به سرویس گوگل درایو خود اعلام نمود که Back up & Synce نامیده میشوند. اساسا ایده ی اصلی این گزینه این است که به کاربر اجازه می دهد از کل کامپیوتر خود پشتیبان تهیه کند و جایگزین پشتیبان برنامه های گوگل درایو و گوگل فوتو در ویندوز و مک خواهد بود.

گوگل درایو

اگرچه اینطور بنظر می رسد که گوگل کاملا بی سرو صدا اطلاعیه ای مبنی بر تاخیر در افزوده شدن این گزینه را اعلام کرده ، این شرکت در وب سایت خود در این باره اینگونه می نویسد : بر اساس فیدبک های با ارزشی که گرفتیم ،تصمیم بر این شد که فعال شدن این گزینه تا هنگامی که آن را ارتقا می دهیم به تاخیر بیافتد . ما تصمیم گرفتیم که این گزینه در طی چند هفته ی آینده فعال شود اما لطفا برای اطلاعات بیشتر به روزنگار سرویس G suit مراجعه نمایید.

ما اطمینان نداریم که دلیل تاخیر در فعال شدن این سرویس گرفتن فید بک ها و ارتقا این گزینه باشد اما به هر حال اینطور این تاخیر را به فال نیک می گیرم که گوگل زمان بیشتری را برای ارتقا و بهتر کردن این سرویس و تجربه بهتر از آن صرف می کند . همانطور که می دانید گزینه  Back up & Synce با هدف  جذب و افزایش استفاده کنندگان جدید  صورت گرفته است و برای کاربران شرکت ،گوگل پیشنهاد می کند که به استفاده از این سرویس ادامه دهند.

به هر حال ما گوش بزنگ خواهیم بود که زمان فعال شدن این گزینه چه موقع خواهد بود بنابراین در چند هفته ی آینده ما را برای خبرهای بیشتر در این زمینه دنبال کنید .

 

منبع ubergizmo

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha