ساعت هوشمند خود را از طریق تلفن هوشمندتان پیدا کنید
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:13 تیر 1396، 14:00

ساعت هوشمند خود را از طریق تلفن هوشمندتان پیدا کنید

ساعت هوشمند

در صورت مفقود شدن ساعت هوشمندتان، می توانید آنرا از طریق گوشی تلفن خود و با Find My Device Google پیدا کنید. حال تصور کنید که باتری ساعت شما کم است و شما نگران هستید که چگونه ساعت هوشمند اندرویدی تان را که مفقود شده پیدا کنید. برنامه  Google Find My Device راهکار خوبی در اختیار شما قرار می دهد و می توانید خوشحال باشید که می توانید ساعت هوشمندتان را پیدا کنید. البته این روش  فقط برای سات های هوشمند اندرویدی Android Wear 2.0  پاسخگو است و شما می توانید ساعت خودرا با کمک این برنامه به راحتی پیدا کنید. حتی اگر ساعت شما بین دسته های مبل راحتی و یا روی تشک های مبل راحتی گم شده باشد و ز دید شما دور مانده باشد.

گوکل به تازکی امکانی را به برنامه های خود اضافه کرده است که می تواند به شما کمک کند تا کار یافتن ساعت تان که دشوار به نظر می رسید برای شما ساده شود.

ساعت هوشمند

در سال 2015 شما می توانستید تلفن هوشمند خود را از طریق ساعت هوشمند اندرویدی و با کمک مدیریت دستگاه اندرویدی پیدا کنید. حال همین امکان از طریق برنامه (Find My Device) به شکل معکوس انجام پذیر است یعنی این بار با کمک تلفن هوشمند می توانید ساعت هوشمند خود را پیدا کنید.

این ویژگی برای Android Wear 2.0  و ورژن های بالاتر آن قابل اجرا است. اگر ساعت شما دارای بلندگو باشد، برنامه می تواند آن را تنظیم کند تا زنگ بزند و یک دکمه را لمس کند، به طوری که شما به راحتی می توانید آن صدا را بشنوید. دستگاه های Android Wear بدون لایک، قدرت لرزش دارند. بنابراین وقتی ممکن است ساعت هوشمند جایی که باشد، صدای آنرا نشنوید می توانید لرزش آنرا احساس کنید.

ساعت هوشمند

ما نمی توانیم دقیقا زمان اضافه شدن این قابلیت را به گوگل به شما بگوییم ولی وضعیت معکوس یعنی یافتن گوشی هوشمند با کمک ساعت مربوط به سال 2015 است. ولی در ماه می 2017 این قابلیت در بروز رسانی گوگل معرفی شد.

حال شما می توانید هر زمان ساعت Android Wear خود را گم کردید یا یادتان رفت آنرا کجا گذاشته اید از طریق برنامه Find My Device Google   آنرا پیدا کنید. این برنامه را می‌توانید در  Google Play  دانلود کنید.

 

دانلود

 

منبع androidpolice

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha