خرید جدید سامسونگ شاید به ارتقا دستیار صوتی Bixby کمک نماید

خرید جدید سامسونگ شاید به ارتقا دستیار صوتی Bixby کمک نماید
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

کمپانی سامسونگ به تازگی یک شرکت استارت آپ یونانی به نام Innoetics را خریداری کرده است . این شرکت در زمینه تکنولوژی تبدیل نوشته به صوت و برعکس فعالیت می‌کند و می‌توانند در ارتقا دستیار صوتی سامسونگ Bixby  موثر باشد.

Innoetics یک استارت آپ کوچک یونانی است که در زمینه تبدیل نوشتار به گفتار و همچنین صدا به گفتار فعالیت می کند که برخی کارهای این شرکت  نیز چندین جایزه را از آن خود کرده بود . کارهایی مانند اختراع تکنولوژی که نه تنها به صحبت های شخص گوش می دهد بلکه می تواند متون غیر مرتبط را با تن صدایی که شنیده روخوانی کند. در حقیقت اینگونه بنظر می آید که تکنولوژی در اختیار این شرکت می تواند در ارتقا دستیار صوتی سامسونگ یعنی Bixby کمک کننده باشد که باعث شده این غول کره ای تصمیم به خرید این شرکت کوچک بگیرد.

این قرارداد روز جمعه بسته شد ولی هنوز جزئیات آن مشخص نشده است . گفته می‌شود که سامسونگ برای این خرید خود مبلغی حدود 50 میلیون دلار هزینه کرده است. بعد از این معامله سامسونگ راجع به این قرارداد بیانیه مبهمی را به صورت زیر منشر نموده است:

« ساموسنگ با خرید Innoetics موافقت نموده است . سامسونگ همیشه بدنبال راه هایی برای تقویت روابط خود با شرکت هایی مانند Innoetics بوده ، شرکت هایی که تکنولوژی آنها فرصتی را برای تقویت توانایی های سامسونگ فراهم می کند.»

البته ما باید منتظر بمانیم و ببینیم که سامسونگ با خدمات Innoetics چه می‌کند اما با این حال می‌توان گفت که دستیار صوتی سامسونگ بزرگترین قابلیت سودآور محصول جدیدشان نخواهد بود. این برنامه ی صوتی دردسرساز ابتدا با گلکسی s8 معرفی شد که پس از ماه ها زبان کره ایی تنها زبان موجود برای این دستیار صوتی بود. شایعات اینگونه بیان می کند که  Bixby  سامسونگ به دلیل عدم داشتن داده های کافی و مورد نیاز از زبان انگلیسی و همچنین عدم ارتباط صحیح و مناسب تیم مهندسی خود درآمریکا و دفتر مرکزی در کره به دلیل اختلاف زمانی قادر به درک مناسب و ارتباط برقرار کردن با کاربر به زبا ن انگلیسی نیست.

تکنولوژی Innoetics به همراه تکنولوژی Viv که سامسونگ سال گذشته آن را خریداری کرد می تواند به این کمپانی در ارتقا دستیار صوتی خود Bixby که بعنوان بدترین ویژگی گلکسی S8 شناخته شده بود، کمک نماید. خبر خوب اینکه این غول کره ایی برخلاف برنامه ی S-Voice خود برنامه بزرگی برای Bixby دارد و به احتمال زیاد منابع زیادی را برای ارتقا این دستیار صوتی هزینه نماید. به هرحال اسمارت فون آینده کمپانی سامسونگ کلید خاصی برای برنامه  Bixby  خواهد داشت همانگونه که گلکسی S8 نیز به این کلید مجهز بود . کمپانی سامسونگ این گونه اذعان داشته که اسپیکری برپایه ی Bixby  تولید خواهد کرد تا با محصولات  Amazon Echo و  Google Home رقابت نماید.

من نیز بعنوان یکی از دنبال کننده های دنیای تکنولوژی بسیار علاقمندم که ببینم خرید Innoetics چه پیشرفت هایی را برای Bixby به ارمغان خواهد آورد و چگونه سرنوشت آن را تغییر خواهد داد.شما در این باره چه فکر میکنید؟ به نظر شما آیا Bixby  جایگاهی را در بین دستیاران صوتی برای خود پیدا خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

 

 

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood