به روز رسانی بعدی ویندوز 10 در بعضی از کشورها به نام « آپدیت پاییزی کریترز »
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:26 تیر 1396، 14:00

به روز رسانی بعدی ویندوز 10 در بعضی از کشورها به نام « آپدیت پاییزی کریترز »

در ماه می، مایکروسافت اعلام کرد که به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 نامش  « آپدیت پاییزی کریترز » نام دارد. آپدیت جدید ویندوز 10 که به “Fall Creators Update” معروف است، به‌روزرسانی گسترده و جدید مایکروسافت برای ویندوز 1 محسوب می‌شود که در حال حاضر در مرحله توسعه قرار دارد.  البته این نام خیلی تخیلی و خارق العاده نیست. این به روز رسانی احتمالا در سپتامبر 2017 خواهد بود.

با این حال، اکنون به نظر می رسد که به روز رسانی ویژگی ها و مشخصات ویندوز 10 با این نام در سطح جهانی هماهنگی دارد.  در واقع، باید گفت این به روز رسانی تنها دبرخی کشورها منتشر خواهد شد.

سرور مرکزی ویندوز اعلام کرده است که  مایکروسافت نمونه هایی از “Fall Creators Update” را به نسخه جدید یعنی  ” Update Creators Autumn ”  در صفحه اختصاصی آن در انگلیس تغییر داده است .

این تغییر احتمالا در فص پاییز رخ خواهد داد و البته احتمالا انگیس یکی از کشورهایی است که در آن این به روز رسانی دیده خواهد شد. البته برخی نقاط دیگر جهان نیز چنین به روز رسانی را دریافت خواهند کرد.

در حال حاضر دیگر وب سایت های مایکروسافت که به صورت منطقه ای کار می کنند،  از جمله در استرالیا، نیوزیلند و هند نیز این تغییر را منعکس کرده اند.  از سوی دیگر، به نظر می رسد که در امریکا و کانادا و برخی از کشورهای دیگر، اعلامیه رسمی منتشر شده است.

به روز رسانی ویژگی های جدیدی در بر خواهد داشت.  بهبود قابلیت دسترسی، امنیت سخت افزاری، پیشرفت های ابزارهای مدیریت خودکار ویندوز و بازخورد حساب مایکروسافت به طور مستقیم از طریق صفحه اسکرین جزو برخی ویژگی های ویندز جدید هستند.

ایکروسافت سخت در تلاش برای معرفی آپدیت جدید برای این ویندوز است که انتظار می‌رود اوایل فصل پاییز امسال برای کاربران ویندوزی منتشر شود و البته گفته می‌شود با ویژگی‌ها و امکانات جدیدی برای کاربران همراه خواهد بود.

منبع :  neowin

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha