گلکسی اس 8: محبوب ترین گوشی اندروید در سه ماه دوم سال 2017

گلکسی اس 8: محبوب ترین گوشی اندروید در سه ماه دوم سال 2017
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

مجله تحلیل گر استراتژی، برآورد خود از عرضه تلفن های هوشمند در سه ماه دوم سال 2017 را نمایان کرد و سامسونگ موفق شد در بخش اندروید با حاشیه قابل توجهی در صدر قرار گیرد. این برآورد به لطف محبوبیت سراسری شرکت سامسونگ، تلفن هوشمند گلکسی اس 8 و گلکسی اس 8 پلاس رقم خورده است به طوری که گلکسی اس 8، 2.8 درصد و گلکسی اس 8 پلاس، 2.5 درصد از سهم بازار فروش را از آن خود کردند. در حالی که آیفون 7 اپل توانسته است حدود 8.9 درصد از بازار جهانی را کسب کرده و در جایگاه نخست قرار گیرد. پس از آن آیفون 7 پلاس در رتبه دوم قرار دارد. پس از آن گلکسی اس 8 و سپس گلکسی اس 8 پلاس در رتبه های سوم و چهارم گوشی های هوشمند محبوب قرار دارند. بر اساس  تجزیه و تحلیل های صورت گرفته،Xiaomi’s Redmi 4A با 1.5 درصد از سهم بازار فروش در رتبه پنجم قرار دارد. در مجموع پنج دستگاه برتر  حدود 15.7 درصد کل بازار گوشی های هوشمند در سراسر جهان را به خود اختصاص داده اند. به گفته مدیر اجرایی تحلیل گر استراتژی، آقای نیل موستون، “در طول سه ماه دوم سال 2017 تعداد گوشی های هوشمند در سراسر جهان به 360.4 میلیون دستگاه رسیده است.” این رقم به طور کلی حدود 5.5 درصد رشد سالیانه داشته است. به گونه ای که در سه ماه ماشبه سال گذشته 19 میلیون گوشی هوشمند در سراسر جهان فروخته شده است.

سامسونگ

 

درحالی که انتظار می رود سامسونگ به علت موفقیتی که در سطح جهانی دارد، در میان رده های بالا شرکت های عرضه کننده تلفن های هوشمند قرار گیرد، بسیار شگفت آور است که تلفن Redmi 4A شرکت Xiaomi در رتبه پنجم ظاهر شده است.  تحلیل گران در مجله تحلیل گر استراتژی موفقیت در فروش این تلفن را منوط به بازارهای آسیایی دانسته اند؛ زیرا Xiaomi به شدت در این نواحی محبوب است. این شرکت چهارمین بزرگترین فروشنده گوشی هوشمند در چین و دومین مرکز بزرگ در هند است. شرکت Xiaomi همچنین با فروش فلش خود در بازارهای آنلاین مانند Flipkart شهرت یافته است.

در حالی که نتایج تحلیل گر استراتژی نشان می دهد که اپل بهترین عملکرد را در رابطه با فروش جهانی گوشی های هوشمند در سه ماه دوم سال 2017 داشته است، در مقیاس بزرگ، اپل سهم کوچکی از کل سهم بازار گوشی های هوشمند جهان را تشکیل می دهد.

با توجه به این اعداد و درصدها سامسونگ توانسته است 10.2 میلیون گوشی گلکسی اس 8 و 9 میلیون گوشی گلکسی اس 8 پلاس در سراسر جهان بفروشد. این میزان از موفقیت سامسونگ به طور عمده به علت طراحی منحنی شکل دستگاه، مجموعه ای از برنامه های محبوب و آن چه گفته می شود، بهترین توزیع کلاسی در مقیاس جهانی است. این نتایج و آنالیز تحلیل گر استراتژی چندان تعجب آور نبود. با توجه به افتخارات دیگری که اخیراً شرکت از EISA دریافت کرده است. در ضمن، Xiaomi موفق به فروش 5.5 میلیون گوشی گوشی Redmi 4A در سه ماه دوم سال جاری شده است. تحلیل گر استراتژی می گوید: برگزاری های جامع شرکت در ده سال گذشته به استفاده از استراتژی های مداوم در فروش آنلاین و توزیع کنندگان پرداخته است تا حضور خود را در آسیا و سایر بازارهای جهانی افزایش دهد.

اگر چه Xiaomi و سامسونگ در مقیاس جهانی به خوبی عمل می کنند، اما لزوماً هیچ یک از این دو شرکت محتوا با نتایج نیستند. سامسونگ یک رویداد بدون بسته بندی را در 23 اوت میزبانی خواهد کرد و انتظار می رود که از یک نوع نام تجاری جدید برای Galaxy-branded و یک عضو جدید از خانواده محبوب گلکسی نوت تلفن های هوشمند، تحت عنوان گلکسی نوت 8 رونمایی کند.همچنین شرکت Xiaomi، در این راستا، پیش از این برنامه های خود را برای باز کردن تا 2000 فروشگاه جدید در طیف وسیعی از بازارهای متنوع در سراسر جهان در طول سه سال آینده، اعلام کرده است. هدف Xiaomi این است که تقریباً در هر کشوری نام تجاری خود را منتشر کند.

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood