ORII هدست بلوتوثی که بر روی انگشتان شما قرار می گیرد
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:03 مرداد 1396، 14:00

ORII هدست بلوتوثی که بر روی انگشتان شما قرار می گیرد

ORII  هدست بلوتوثی  است که می توانید آنرا بر روی انگشت خود قرار دهید. هنگامی که ما درباره هدست های بلوتوث صحبت می کنیم، اغلب یاد مدل های هدست گوشی کوچک می افتیم که معمولا در یک طرف سر قرار می گیرند.  با این حال به نظر می رسد که آزمایشگاه اوریگامی در هنگ کنگ تصمیم گرفته است که هدست بلوتوثی را تولید کند که می تواند شبیه به یک حلقه در انگشتان دست قرار گیرد. این حلقه هوشمند  ORII نام دارد و بلوتوث هدست انگشتی است.

ممکن است فکر کنید که یک حلقه هوشمند چطور می تواند یک هدست بلوتوث باشد؟ به نظر می رسد که به جای ایجاد یک هدست استاندارد بلوتوث، آزمایشگاه اوریگامی تصمیم گرفته است که از یک حلقه به عنوان گیرنده استفاده کند. سپس از این طریق می تواند صدا را از حلقه به گوش شما منتقل کند.  تنها مساله این است که باید در حین مکالمه دست خود را در کنار گوشتان نگه دارید و در تمام مدت باید به همین وضعیت باشید تا بتوانید صحبت کنید.

آیا نقطه قوت خاصی بین این روش و سایر روش های سنتی وجود دارد ؟ شاید یکی از مزیت های آن این است که لازم نیست تمام مدت شما یک گوشی هوشمند که اغلب بزرگ هم هست در دستان خود نگه دارید . گوشی ها سنگین تر هستند و دست خسته می شود. بعلاوه حلقه زیبایی و جلوه خاصی دارد که می تواند برای زیبایی هم استفاده شود. حتی می توانید یکی از حلقه های خود را برای این هدست استفاده کنید.

یعنی می توانید مدل حلقه را خودتان انتخاب کنید و هدست اوری بر روی آن نصب شود.

با این حال با توجه به این که شما در حین مکالمه مجبور هستید  انگشت خود را در کنار گوش خود نگه دارید، این گزینه به عنوان یک هدست بلوتوث که به کاربر کمک کند دستانش آزاد باشد در نظر گرفته نمی شود.  اما می توانید از سایر مزایای آن لذت ببرید. اورری از  Siri و Google Assistant پشتیبانی می کند. این هد ست بلوتوث حلقه ای اورری در حال حاضر آماده فروش است و کاربران خاص خودش را دارد .

منبع : ubergizmo

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha