چگونه استوری های بعضی افراد را بدون آن‌فالو کردن نبینیم؟
طاهره غلامیان
نویسنده:طاهره غلامیان
ارسال شده در:14 مرداد 1396، 19:00

چگونه استوری های بعضی افراد را بدون آن‌فالو کردن نبینیم؟

اگر در لیست افرادی که آن‌ها را در اینستاگرام فالو کرده‌اید افرادی وجود دارند که نه مایل هستید آن‌ها را آن‌فالو کنید و نه مایلید استوری‌ های آن‌ها را در بالای صفحه اینستاگرام خود مشاهده کنید، قطعاً این ترفند مناسب شما خواهد بود. چرا که می‌توانید به آسانی استوری‌های روزانه‌ی آن‌ها را در نوار استوری‌ ها مخفی کنید تا حدأقل کم‌تر جلوی چشم شما باشند.

برای انجام این کار روش زیر را دنبال کنید:
پس از بازکردن اینستاگرام در نوار بالایی صفحه، عکس پروفایل دوستان خود را مشاهده خواهید کرد. برای این که استوری‌ های فرد مورد نظر را غیرفعال کنید کافیست دستتان را بر روی عکس پروفایل فرد مورد نظر نگه دارید و صبر کنید تا تنظیماتی در پایین صفحه برای شما فعال شود. گزینه ابتدایی این منو، شما را به پروفایل فرد هدایت می‌کند و گزینه دوم به شما این امکان را می‌دهد که فرد مورد نظر را Mute نمایید. بر روی گزینه دوم یعنی Mute کلیک کنید تا استوری فرد مورد نظر ناپدید شود. در واقع استوری او در انتهای لیست استوری‌ها به صورت خاکستری قرار می‌گیرد.

استوری‌

برای Unmute کردن، مشکلی پیش روی شماست. فعلاً این امکان وجود ندارد که به طور مستقیم و با سر زدن به پروفایل دوست‌تان، استوری‌های او را از حالت mute در بیاورید. بنابراین  باید صبر کنید تا دوست‌تان بار دیگر استوری ارسال کند. پس از این که مجدداً فردی که دنبال می‌کنید،‌ استوری ارسال کرد کافی است انگشت خود خود را بر روی عکس پروفایل او در نوار استوری‌ها نگه دارید تا آن را از حالت mute در بیاورید. استوری او از حالت خاکستری به حالت معمول بازخواهدگشت.

استوری

منبع tarfandestan

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha
امين 17 آبان 1397، 01:20

خدا خيرتون بده