این اپلیکیشن شما را از خواب بیدار و مجبور به ورزش کردن می کند  

این اپلیکیشن شما را از خواب بیدار و مجبور به ورزش کردن می کند  

اپلیکیشن Wakeout  ، برنامه ای است که به شما کمک می کند به موقع از خواب بیدار شوید. اما این برنامه خلاقیت هایی را به خرج داده است و شما نه تنها مجبور هستید از خواب بیدار شوید بلکه باید در تخت خودتان ورزش هم بکنید و محل استراحت و خواب شما با این اپلیکیشن تبدیل به یک ورزشگاه می شود.

Wakeout  یک اپلیکیشن جدید است که تنها یک هدف دارد : این برنامه با استفاده از تمرینات ورزشی کاربران خود را بیدار می کند.  بله، کمی وحشتناک به نظر می رسد ولی جالب و موثر است . هم بیدار می شوید و هم ورزش می کنید.

کاربری که این برنامه را روی گوشی موبایل خود نصب کرده بود می گوید : من برنامه را شب قبل دانلود کردم تا بتوانم با کمک آن از خواب بیدار شوم.  برنامه ریزی کردم و تصمیم گرفتم صبح زود بیدار شوم. جالب اینکه ساعت  7:30 صبح با ضرباتی از خواب بیدار شدم .ابتدا اپلیکیشن به من اطلاع داد که باید از خواب بیدار شوم و بعد صدای نوتیفیکیشن اپ قطع شد. من ناراحت بودم و نمی خواستم بیدار شوم و دوباره خوابیدم . من برنامه  Wakeout  را دست کم گرفته بودم . اگر بیدار نمی شدم گوشی موبالیم قفل می شد و نمی توانستم آنرا باز کنم.

پس بلند شدم و برنامه را باز کردم تا بگویم من بیدار شده ام. در همان حالت خواب و بیداری ، یکی از جذاب ترین موسیقی های تند ورزشی که می شناختم برایم به صدا در آمد. وای عالی بود . علاوه بر پخش موسیقی باید به مدت سه دقیقه چند تمرین ورزشی که اپلیکیشن برایم معلوم کرده بود را انجام می دادم.  از جایم پریدم و در همان تخت خواب با بالشتی که داشتم آن حرکات ورزشی را انجام دادم . اپ دارای برنامه ورزشی بود و به من می گفت چه تمرینی را در همان تخت انجام بدهم . هم کوتاه بود و هم جذاب .

از صدای موسیقی واقعا هیجان زده شده بودم . دست هایم را بالا  پایین می بردم و چندین بار خودم را کش و قوس دادم . واقعا خوب بود. بالشت من تبدیل به یک وسیله ورزشی شده بود.

احساس می کردم خون تازه ای در رگ هایم جریان دارد. آن روز به موقع و با انرژی از خواب بیدار شدم و ورزش هم کردم . ممنون اپلیکیشن جدید Wakeout.  از آن روز تا کنون از این برنامه استفاده می کنم .

این برنامه دارای 80 تمرین مختلف است که به طور تصادفی هر روز صبح برای کاربر آن به نمایش در می آید . هر روز روالی مختلف دارد و اصلا خسته کننده نیست. برخی از تمرینات را باید با بالش خودتان و در همان تخت انجام بدهید. آنچه جالب توجه است موسیقی خوب و البته تمرینات متناسب را بیدار شدن است . واقعا صبح دل انگیزی را می توان با این برنامه شروع کرد.

این برنامه متنوع و کاربردی است و برای افرادی که نیاز دارند صبح را با انرژی آغاز کنند بسیار موثر است. فقط کافی است که به برنامه بگویید آماده هستید و بیدار ، تمرینات ورزشی شما آغاز می شود.

هر برنامه ورزشی این اپ حدود 3 دقیقه بیشتر طول نمی کشد و برنامه هر روز با روز قبل متفاوت است و همین مساله باعث جذابیت بیشتر برنامه شده است . چون کاربران از برنامه های تکراری حوصله شان سر می رود و برایشان جذابیت لازم را ندارد ولی چون با این برنامه هر روز منتظر یک ریتم و تمرین متفاوت هستند و زمان تمرینات هم طولانی نیست ، این برنامه بین کاربران جدید خود محبوب بوده و جای خودش را پیدا کرده است.

جالب اینکه طراحی ورزش های این برنامه به گونه ای است که تمامی اعضای بدن کاربر مجبور هستند حرکت کنند و همین مساله باعث بیدار شدن کامل فرد از خواب می شود. حرکات تحرک خوب و متناسبی دارند و با اینکه همه اعضای بدن حرکت می کنند اما به معنی این نیست که آنقدر تحرک بالا است که برای فردی که تازه از خواب بیدار شده متناسب نباشد.

این برنامه برای سیستم عامل IOS در حال اضر به صورت رایگان قابل دانلود کردن می باشد. البته برنامه دارای پرداخت درون برنامه ای نیز هست که قیمت پراخت درون برنامه به صورت ماهیانه 1.99 دلار و به صورت سالیانه 14.99 دلار است.

این اپ در تاریخ 4 آگوست 2017 به روز رسانی شده است. در اصل این اپلیکیشن شما را از خواب بیدار و مجبور به ورزش کردن می کند. با این اپ صبح زیبا و با انرژی داشته باشید.

منبع : thenextweb

 

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 55.1 میلیون دلار
  Tenet
  اکران: 12 آگوست 2020
 • 44.4 میلیون دلار
  The New Mutants
  اکران: 26 آگوست 2020
 • 13.4 میلیون دلار
  The War with Grandpa
  اکران: 02 سپتامبر 2020
 • 12.382 میلیون دلار
  Honest Thief
  اکران: 08 اکتبر 2020
 • 7.316 میلیون دلار
  Come Play
  اکران: 28 اکتبر 2020
 • 5.087 میلیون دلار
  Let Him Go
  اکران: 04 نوامبر 2020
 • 3.71 میلیون دلار
  Freaky
  اکران: 13 نوامبر 2020
 • 2.921 میلیون دلار
  The Empty Man
  اکران: 23 اکتبر 2020
 • 430,000 دلار
  Spell
  اکران: 30 اکتبر 2020
بازی ها
 • 04 آذر 1399
  Football Manager 2021
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 13 آذر 1399
  Immortals Fenyx Rising
  پلی استیشن 4, نینتندو سوییچ, پلی استیشن 5
 • 20 آذر 1399
  Cyberpunk 2077
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5, ایکس باکس سری ایکس
 • 11 دی 1399
  Dying Light 2
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 11 دی 1399
  Tom Clancy's Rainbow Six Quarantine
 • 01 بهمن 1399
  HITMAN 3
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5
 • 02 بهمن 1399
  Prince of Persia Sands of Time Remake
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 09 بهمن 1399
  The Medium
  پلی استیشن 4, ایکس باکس وان, پلی استیشن 5
 • 24 بهمن 1399
  Super Mario 3D World
  پلی استیشن 4, پلی استیشن 5

کدام بازیگر ایرانی، خواننده خوبی هم هست؟
757 رای