در این رستوران هم شام بخورید هم رایگان عکس اینستاگرامی بگیرید !  
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:18 مرداد 1396، 20:00

در این رستوران هم شام بخورید هم رایگان عکس اینستاگرامی بگیرید !  

تصور کنید برای شام به یک رستوران رفته اید و می خواهید عکس های اینستاگرامی از شامی که می خورید به یادگار داشته باشید. در حالی که برخی از ما خیلی اوقات اصلا عکس گرفتن را فراموش می کنیم و وقتی غذا سفارش می دهیم و مشغول خوردن می شویم و یا حتی زمانی که غذا تمام شده است یادمان می افتد باید عکس بگریم ، این رستوران انگلیسی گزینه خوبی برای ما خواهد بود.

گاهی هم عکس گرفتن از میز غذا کمی خسته کننده می شود و دلمان نمی خواهد زمان با هم بودنمان را تماما صرف عکس گرفتن بکنیم ولی اگر کسی این کار را به جای ما انجام بدهد ما خوشحال هم می شویم .  این رستوران انگلیسی خلاقیت به خرج داده و کار را برای مشتریانش راحت کرده است. وقتی غذا را آماده می کند خودش عکس های خوب اینستاگرامی از سینی غذای شما تهیه می کند و قبل از اینکه غذا را بخورید و یا دستی در بشقاب ها برده باشید ، عکس ها را به شما تحویل می دهد.

جالب است بدانید اگر شما در عکاسی حرفه ای نیستید و نمی دانید چه عکسی برای اینستاگرام مناسب است ، این رستوران کار را ساده تر هم می کند و برای شما بسیار حرفه ای عکاسی می کند تا در اینستاگرام تان بگذارید. برخی افراد هستند که هنوز در عکاسی تبحر لازم را ندارند ، می توانید به این رستورن بروید و عکس های حرفه ای خود را در اینستاگرام تان بگذارید.

این خدمات به صورت کاملا رایگان به مشتریان عرضه می شود و همین مساله باعث شده که مشتریان شبی به یاد ماندنی در آن رستوران داشته باشند. نام این رستوران Dirty Bones است و همراه غذا کیت اینستاگرام را به مشتریان تحویل می دهد.

مشتریان معتقدند که عکس های گرفته شده بسیار با کیفیت هستند و شفاف و واضح تر از عکس هایی است که تاکنون خودشان گرفته اند. جالب اینکه فروش رستوران از زمانی که این طرح را اجرا می کند بیشتر هم شده است . یک نوع بازاریابی رایگان با کمک شبکه های اجتماعی .

عکس های گرفته شده زاویه دید خوبی دارند، از نظر نورپردازی بسیار حرفه ای هستند و مشخص است با دوربین خوبی عکاسی انجام می شود. جالب اینکه از خدمات دیگر این رستوران این است که شما می توانید همان جا عکس ها را در شبکه اجتماعی اینستاگرام به اشتراک بگذارید و اگر بر فرض مثال شارژ تلفن همراه شما کم باشد ، رستوران خدماتی را به شما ارائه می دهد و اجازه می دهد تلفن خود را شارژ کنید.

شما می توانید بدون نیاز به هیچ ابزاری مثل سه پایه دوربین و یا دوربین و گوشی عکس های حرفه ای داشته باشید.

البته  Dirty Bones   اولین رستورانی نیست که چنین کیتی را ارائه می کند و قبلا هم رستوران هایی بوده اند که چنین خدماتی ارائه می دهند. اما این رستوران ژاپنی اولین رستوران زنجیره ای در انگلیس است. شاید به زودی رستوران های بیشتری هم همین خدمات را ارائه بدهند.

منبع : ubergizmo

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha