بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن های آمادگی آزمون های IELTS,TOEFL,GRE   ( قسمت دوم )
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:22 مرداد 1396، 14:00

بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن های آمادگی آزمون های IELTS,TOEFL,GRE   ( قسمت دوم )

آزمون های IELTS,TOEFL,GRE  از آزمون های شناخته شده ای هستند که ممکن است هر کس با آنها سروکار داشته باشد و بخواهد در این آزمون ها موفق شود.  در این آزمون ها چالش های مختلفی وجود دارند که برای موفقیت باید با آنها مواجه شده و مسایل را حل کنید.  افراد سعی می کنند به هر طریقی خود را برای آزمونی که قرار است در آن شرکت کنند آماده کنند و اپلیکیشن های کاربردی و خوب می توانند یکی از راه های خیلی خوب برای کمک به این افراد باشد.

فردی که می خواهد آزمون بدهد باید به اندازه کافی تست زده باشد،  هم چنین باید مطالعه کافی داشته و منابع اصلی را مرور کرده باشد. در این صورت می تواند امیدوار باشد که آزمون را با نمره خوب پشت سر می گذارد.

 در این جا سعی می کنیم بهترین اپلیکیشن های آمادگی آزمون های  IELTS,TOEFL,GRE را برای سیستم عامل اندروید معرفی کنیم تا کاربران بتوانند آنرا روی گوشی خود نصب  و از آن استفاده کنند. البته باید گفت این برنامه متناسب افرادی است که مطالعه قبلی روی موضوع داشته اند و حالا می خواهند پیشرفت بیشتری در این حوزه داشته باشند.

اپلیکیشنIELTS Essay

IELTS Essay شامل 200 مقاله در موضوعات مختلف است که به شما کمک خواهد کرد که واژگان انگلیسی خود را بهبود ببخشید. این اپ همچنین به شما کمک می کند تا به نوعی با انواع سبک های نوشتاری مقاله آشنا شوید. این اپ تاکنون بیش از 100 هزار بار در گوگل پلی دانلود شده است. این اپلیکیشن جزو اپ های رایگان گوگل پلی است.

آزمون

 

اپلیکیشن GRE Flashcards

این اپ برنامه ای است که حاوی 1000 واژه  مهم GRE می باشد که توسط یک استاد متخصص  GRE تهیه شده است. هر فلش کارت شامل تعریف و همچنین یک جمله مثالی – تمرینی برای هر کلمه است. موضوعات مختلفی با سطوح مختلف از آسان به دشوار در این فلش کارت ها وجود دارد. شما همچنین می توانید از طریق این اپ میزان پیشرفت خود را مورد بررسی قرار دهید. این اپلیکیشن جزو اپ های رایگان گوگل پلی است.

آزمون

 

اپلیکیشن Mnemonic

این اپ  یک روش خیلی خوب برای به خاطر سپاری واژه ها می باشد. Dictionary of Mnemonic بر اساس این تکنیک یعنی به یاد سپاری طراحی و تنظیم شده است.  صدها کلمه همراه با معنی بعلاوه مترادف به همراه جملات مثالی و تمرینی در این اپ وجود دارد و به کاربران کمک می کند تا بتوانند واژه ها را به خوبی به خاطر بسپارند و با کارکرد آنها در جملات آشنا شوند. این اپلیکیشن جزو اپ های رایگان گوگل پلی است.

آزمون

 

اپلیکیشن  GRE Quantitative Formulae

در این اپ با فرمول های کمیتی GRE که شامل فرمول هایی در همه موضوعات است آشنا می شوید. این بدین معنی است که هر زمان که شما وقت داشتید می توانید به جای آن که یادداشت های خود را مرور کنید ، این اپلیکیشن را مرور کنید. این اپ به شما کمک می کند تا پیشرفت خوبی برای شرکت در آزمون GRE داشته باشید. این اپلیکیشن جزو اپ های رایگان گوگل پلی است.

آزمون

قسمت اول

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha