عکسی از تیم کوک مدیر عامل اپل با آیفون 8 !
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:05 شهریور 1396، 09:00

عکسی از تیم کوک مدیر عامل اپل با آیفون 8 !

عکس جدیدی از تیم کوک منتشر شده است که یک گوشی موبایل در جیب اش قرار دارد. برخی می گویند این همان آیفون 8 است ! و خبر دیگر اینکه تصاویر جدیدی از قطعات داخلی آیفون 8 و آیفون 7s  نیز منتشر شده است.

این تصویر در توییتر منتشر شده است و گفته می شود آن گوشی موبایلی که در جیب تیم کوک قرار دارد آیفون 8 است. تیم کوک برای بازدید از خط تولید CTS  به شرکت رفته و در آنجا با برخی از کارکنان شرکت عکس گرفته است. CTS  زمانی به تولید تجهیزات آزمایشگاهی مشغول بود و یکی از شرکای اصلی کوپرنیتو است . بدیهی است که کوک قصد نداشته آیفون 8 را در این کارخانه رونمایی کند ولی در سفر خود به CTS این گمانه زنی پیش آمده که قصد نشان دادن گوشی آیفون 8 را داشته است. شاید هم مذاکراتی برای ک همکاری !

بر اساس گزارش های به بیرون درز پیدا کرده آن چیزی که در جیب شلوار تیم کوک است گوشی آیفون 7 یا آیفون 7S نیست بلکه همان آیفون 8 خواهد بود. باید ببینیم در این ملاقات تیم کوک با شرکت CTS او قصد داشته چه مذاکراتی را با این شرکت به انجام برساند و چه توافقاتی انجام داده اند یا قرار است بر سر چه چیز به توافق برسند ؟ به زودی معلوم می شود .

تیم کوک

در خبر دیگری در همین راستا منتشر شده است ، تصویری است که از مادربرد متعلق به Apple iPhone 7s، به بیرون نشت پیدا کرده است. این تصویر توسط بنیامین گسکین به بیرون درز پیدا کرده است . مهر 3217 که روی این تصویر و در قسمت مونتاژ آن خورده است نشان می دهد که این قطعه در هفته 32 سال تولید شده است و این عدد یعنی تاریخی در حدود  7 آگوست . پس می توانیم نتیجه گیری کنیم که تصویر قطعا متعلق به آیفون 8 نیست زیرا طبق گزارش هایی که داریم در این مدت باید چنین مادربردی طراحی و تولید میشده است.

چیپست A11 تولید شده توسط TSMC با استفاده از فرآیند 10 نانومتری تولید شده است و این بدین معنی است که قدرتمند تر و کارآمدتر از قبل خواهد بود. این طراحی نشان می دهد که مادربرد دقیقا شبیه به مدل مادر برد آیفون 7 مربوط به سال 2016 می باشد.

تصاویر قبلی منتشر شده توسط گسکین در مورد آیفون 8 تا حدی که با منطق مطابقت داشته درست بوده اند. عکس های توییتری تایید می کند آیفون 8 که مدارچاپی دو لایه ای دارد و همچنین عکس هایی که از پشت و جلو صفحه نمایش آیفون منتشر شده است نیز با ابعاد آن مطابقت دارند.

باید باز هم منتظر بمانیم تا ببینیم تمام این شایعات و اخباری که به بیرون درز پیدا می کنند درست هستند یا خیر. زمان زیادی برای پاسخ به این سوال باقی نمانده است.

منبع : phonearena

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha