آینده قلم های S Pen ، امضا دیجیتالی و داشتن میکروفون
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:07 شهریور 1396، 09:00

آینده قلم های S Pen ، امضا دیجیتالی و داشتن میکروفون

قلم های S Pen، در گوشی های نوت سامسونگ مورد استفاده قرار می گیرند. قلم در سال 2014، شرکت سامسونگ اختراعی را ثبت کرد که این ثبت اختراع درباره میکروفون داخلی و بلندگو بود. بر اساس محتوای ثبت شده، این میکروفون می تواند تماس های تلفنی را از طریق گوشی دریافت کند.  با توجه به ساختاری که دارد به عنوان یک جایگزین مناسب هدست بی سیم عمل می کند. اجازه می دهد که کاربر آنرا در  جیب پیراهن و یا لباس خود بگذارد و با استفاده از ترمینال هایی که دارد تماس تلفنی را برقرار کند.

امروز، حدود سه سال از آن زمان گذشته است و گزارش هایی از شرکت کره ای می گوید که  چاو وون سینک ، مدیر تحقیق و توسعه S Pen سامسونگ، موضوع تحقق و بررسی این شرکت را  برای تعیین بهترین روش برای اضافه کردن یک میکروفون به لوازم جانبی گوشی را تایید کرده و این کار در حال بررسی و انجام است. علاوه بر این، سامسونگ و شرکای آن، بر اساس تکنولوژی مورد نیاز برای S Pen ، به دنبال روشی هستند که این قلم بتواند برای ایجاد امضای دیجیتال به کار بیاید. پس از رونمایی از سامسونگ گلکسی نوت 8 در هفته گذشته، چاو اعلام کرد که این شرکت می خواهد S Pen را به یک راهکار دیجیتالی پیشرفته تر تبدیل کند. چاو مدیر اجرایی این شرکت افزود که قلم S Pen می تواند امضا دیجیتالی ایجاد و ضبط کند. این قلم برای فبلت جدید نوت 8 بسیار کارایی دارد و به ابزار خوبی برای نوشتن در بازار کسب و کار (B2B) منجر خواهد شد.

با وجود اینکه احتمال می رود قلم S Pen بتواند امضا دیجیتالی را ضبط کند نباید انتظار داشته باشیم تحول ناگهانی در بازار تجاری پیش بیاید. البته سایر قلم های هوشمند سایر گوشی های سامسونگ فعلا چنین قابلیتی نخواهند داشت.  نووتاکا ایدا، معاون اجرایی واحد تجاری فناوری  واکوم (Wacom  ) که قلم  S Pen هم در زیر مجموعه کاری او قرار دارد می گوید که شرکتش همراه با سامسونگ هفت سال به مطالعه و بررسی رزونانس مغناطیسی الکترون ها پرداختند. او می گوید که به منظور ارتقاء این تکنولوژی، واکوم و سامسونگ تنها به استفاده از S Pen برای مدل های گلکسی نوت توجه خواهند کرد. مدیر اجرایی واکوم همچنین اشاره کرد که به ویژگی های  S Pen مواردی هم اضافه شده است و امنیت ابزار نوشتن دیجیتالی در آینده افزایش خواهد یافت.

منبع : phonearena

 

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha