نمایشگاه IFA2017 ، یخچال جدید پاناسونیک، فرمان صوتی شما را اجرا می کند!
تینا پورشاهید
نویسنده:تینا پورشاهید
ارسال شده در:11 شهریور 1396، 11:00
اربعیناربعین

نمایشگاه IFA2017 ، یخچال جدید پاناسونیک، فرمان صوتی شما را اجرا می کند!

امسال در نمایشگاه IFA2017، پاناسونیک از یخچال متحرک خود رونمایی کرد. شما کافیست یخچال را صدا بزنید تا هر آنچه می خواهید برایتان بیاورد !

این یخچال متحرک پاناسونیک هنگام فراخوانی کاربر، نیاز های او را برآورده می سازد.  آیا تا به حال برایتان پیش آمده است که وقتی روی صندلی راحتی خود در اتاق نشته اید هوس نوشیدن یک شربت خنک را داشته باشید ولی اصلا حوصله رفتن به آشپزخانه را نداشته باشید، پاناسونیک این مساله را برای شما حل کرده است.

در نمایشگاه امسال  IFA2017 ، بازدید کنندگان با محصول عجیب و جالب پاناسونیک مواجه شدند که می تواند با فرمان صوتی حرکت کند.

این راهکار تکنولوژیکی گران قیمت، یک یخچال متحرک است  و همانطور که از نامش مشخص است، این یخچالی استکه می تواند حرکت کند و بهترین قسمت داستان این است که با صدا و فرمان صاحبش حرکت می کند. به این معنی که وقتی آن را فراخوانی می کنید می تواند به سمت شما بیاید همچنین به دستورات مختلف صدای شما پاسخ مثبت بدهد. این یخچال میتواند فرمان های شما را نیز اجرا کند.

البته با اینکه این محصول در نمایشگاه IFA2017، رونمایی شده است ولی به نظر نمی رسد قرار باشد به این زودی در بازار به فروش برسد.

هم چنین باید بگوییم که این یخچال خیلی بزرگ نیست و ابعاد کوچکی دارد و می تواند در قسمتی از خانه مثلا در پشت یکی از دیوارها قرار داده شود و هر زمان نیاز بود با صدا کردنش بیاید و به شما نوشیدنی و میوه بدهد. این یخچال جمع و جور برای خانه های کوچکتر طراحی شده است و فضای زیادی را اشغال نمی کند.

با توجه به این که خانه های ما امروزه بسیار هوشمندانه تر از قبل هستند ، بعید نیست که طراحان لوازم خانگی هم بخواهند چنین محصولاتی را به بازار عرضه کنند.

منبع : ubergizmo

 

برای آگاهی از آخرین مقالات مجله پلازا در کانال تلگرام ما عضو شوید t.me/plazamag عضویت در کانال تلگرام
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha