ذخیره ویدئوها توسط گوگل فوتوز جهت لوگیری از مصرف زیاد حجم اینترنت
طاهره غلامیان
نویسنده:طاهره غلامیان
ارسال شده در:11 شهریور 1396، 14:30

ذخیره ویدئوها توسط گوگل فوتوز جهت لوگیری از مصرف زیاد حجم اینترنت

برای شما هم میزان حجم استفاده شده از اینترنت در زمان مشاهده فیلم به صورت آنلاین، یک دغدغه است؟ گوگل این دغدغه کاربران را دیده و قابلیت جدیدی را به گوگل فوتوز اضافه کرده است.

بر اساس این قابلیت، فیلم هایی که در گوگل فوتوز یک بار دیده اید ، در حافظه پنهان برنامه Cache خواهد شد، تا در زمان اجرای مجدد فیلم، از میزان حجم مصرفی داده اینترنت، کاسته شود.

گوگل برای کاربران خود سرویس های بسیاری در نظر گرفته که تقریبا تعداد بسیار زیادی کاربر در سراسر جهان از این سرویس یا ابزارها استفاده می‌کنند. گوگل فوتوز یکی از این سرویس های بسیار پرکاربرد است. در طی دو سال گذشته که این برنامه معرفی شده تا ماه مِی سال 2017، بیش از 500 میلیون کاربر از گوگل فوتوز استفاده کرده اند. گرچه این برنامه هنوز هم نیاز به پیشرفت دارد، گوگل در آخرین به روز رسانی خود امکانی را ایجاد کرده که فیلم هایی را که یک بار دانلود و دیده اید، در Cache برنامه ذخیره می‌شود که در هنگام دیدن دوباره فیلم، میزان کمتری از حجم اینترنت کاربر استفاده شود.

این یک قاعده است: ذخیره فیلم موجب مصرف کمتر داده اینترنت در هنگام پخش مجدد آن خواهد شد. این بروزرسانی در حال حاضر در پلی استور گوگل در دسترس کاربران قرار گرفته است. همچنین با دانلود فایل APK گوگل فوتوز از APL Mirror می‌توانید از آخرین بروزرسانی برنامه برخوردار شوید.

منبع androidpolice

اولین نفری باشید که به این مطلب رای می‌دهید
امتیاز به مطلب

چه امتیازی به این مطلب میدی؟

1 2 3 4 5
دیــدگاههای کاربـــران
بارگذاری ...
دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید

نشانی ایمیل شما در مجله خبری پلازا منتشر نخواهد شد. بخش‌هایی که با علامت * مشخص شده اند اجباری هستند.

0/1500
captcha