همکاری مشترک فیت بیت و دکسکام برای تولید ساعت هوشمندی که قند خون را اندازه گیری می کند

همکاری مشترک فیت بیت و دکسکام برای تولید ساعت هوشمندی که قند خون را اندازه گیری می کند
 • twiter
 • linked-in
 • whatsapp

شرکت های فیت بیت و دکسکام، همکاری مشترکی را برای کمک به مبتلایان بیماری دیابت آغاز کرده اند. این دو شرکت قصد دارند در جهت اعتلای سلامت جامعه از فناوری های نوین کمک بگیرند.

دکسکام، مدیریت راهبرد پروژه (CGM)  است. این پروژه می تواند نظارت پیوسته ای بر میزان قند خون داشته باشد.  این شرکت با طراحی ساعت هوشمند جدید خود درصدد است تا به بیماران دیابتی کمک کند تا بتوانند نظارت دائمی بر قند خون شان داشته باشند.

ساعت هوشمند آیونیک که محصول مشترک این دو شرکت خواهد بود می تواند دائما میزان قند خون را اندازه گیری کند. تلاش مشترک این دو شرکت منجر به تولید ساعت هوشمند آیونیک خواهد شد که با دستگاه های اندرویدی و یا سیستم عامل  iOS سازگار است و می تواند بر میزان قند خون نظارت کند. وقتی ساعت بر مچ دست بیمار بسته شود نظارت دائمی در جریان است.

جیمز پارک، مدیر عامل شرکت فیت بیت، درباره این تعامل مشترک بین شرکت خود و دکسکام اعلام کرد :

« محصول مشترک ما و شرکت دکسکام می تواند به مدت 4 روز به صورت پیوسته وضعیت سلامت بیمار را رصد کند. این ساعت هوشمند به ردیابی معیارهای سلامتی پرداخته و عوامل بحرانی را شناسایی می کند. امیدواریم با طراحی و تولید این محصول بتوانیم به میلیون ها نفر از مردم که از بیماری دیابت رنج می برند کمک کنیم. »

« آیونیک، می تواند بر وضعیت سلامتی شما تمرکز کرده و با ابزارهایی که دارد نتایج این رصد را در اختیار شما قرار دهد. همکاری مشترک ما با شرکت دکسکام می تواند گام های بلندی برای رفاه حال کاربران ایجاد کند. »

ساعت هوشمند آیونیک اولین دستگاه شرکت فیت بیت است که می تواند داده های  CGM  را نشان دهد. داده های CGM در اصل داده های رصد پیوسته قند خون است. باید گفت که شرکت فیت بیت به تنهایی نمی توانست سیستم رصد  CGM را به تنهایی راه اندازی و در اختیار کاربران قرار دهد. هم چنین دکسکام نیز به تنهایی قادر به تولید چنین ساعت هوشمندی نبود. در اصل همکاری مشترک این دو شرکت توانست دانش فنی این دو را در هم ادغام و  تجمیع نموده و حاصل آن ساعت هوشمند آیونیک است که می تواند به بسیاری از بیماران دیابتی کمک کند.

کوین سایر مدیر عامل شرکت دکسکام نیز اعتقاد دارد :

« همکاری بین دکسکام و فیت بیت گام مهمی در ارائه اطلاعات مفید به بیماران مبتلا به دیابت برداشته است و باعث آسودگی خاطر و راحتی همه بیماران می شود. »

« ما معتقدیم که  اطلاعات ارائه شده CGM   در ساعت آیونیک که با سیستم های اندرویدی و  iOS سازگار است می تواند تاثیر مثبتی بر نحوه مدیریت افراد دیابتی بر بیماری شان داشته باشد. »

رسانه های خبری نیز تعامل بین این دو شرکت را پوشش داده اند. در اصل ساعت هوشمند آیونیک می تواند با کمک توانایی در نمایش میزان گلوگز خون به صورت پیوسته به میلیون ها نفر بیمار دیابتی کمک کند.

این ساعت با اپلیکیشن فیت بیت کار خواهد کرد که البته زمانی که ساعت آینیک به بازار عرضه شود این اپلیکیشن نیز به روز رسانی خواهد شد و به خدمات جدید در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. کاربران می توانند با کمک این اپلیکیشن نتایج بررسی وضعیت سلامتی خود را مشاهده کنند.

البته رصد  CGM قبل از عرضه ساعت هوشمند فیت بیت یونیک در دسترس نخواهد بود. به نظر می رسد نتیجه محصول مشترک این دو شرکت در سال 2018 در اختیار کاربران قرار بگیرد. پس تا آن زمان باید منتظر بمانیم .

 

مقالات مرتبط
دیدگاه شما
captcha
جدول فروش فیلم ها
 • 90.4 میلیون دلار
  Godzilla vs. Kong
  اکران: 31 مارس 2021
 • 44.2 میلیون دلار
  Tom and Jerry
  اکران: 26 فوریه 2021
 • 41.6 میلیون دلار
  Raya and the Last Dragon
  اکران: 05 مارس 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Mortal Kombat
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 34.1 میلیون دلار
  Kimetsu no Yaiba: Mugen Ressha-Hen
  اکران: 23 آوریل 2021
 • 23.4 میلیون دلار
  Nobody
  اکران: 26 مارس 2021
 • 13.1 میلیون دلار
  The Unholy
  اکران: 02 آوریل 2021
 • 1.8 میلیون دلار
  Separation
  اکران: 30 آوریل 2021
بازی ها
 • 19 شهریور 1400
  Life is Strange: True Colors
 • 24 شهریور 1400
  Deathloop
 • 20 مهر 1400
  Back 4 Blood